2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
11+1 olduk bugün. Adet sancıları gibi sancılarım var sizin de oluyo mu ? Bide bu gaz ne zaman geçecek ya

Özel gerçekten çok maliyetli. Devlet ücretsiz bakıyor zaten. Devletten de sıra alabilirsiniz

En son 7 haftalıkken gitmiştim 3 hafta sonra gel dedi geçen hafta devlete gittim kan tahlilleri için kalp atışını görüyorum dedi o kadar tabi onada şükür boyu büyümeleri nasıl merak ediyorum bugün rüyamda doktor biri erkek biri kız diyip kızın bacak arasını gösteriyodu geçende ikisinede kız diyodu bu hafta gidicem yine dayanamayıp

Benimde bir gün dümdüz bir gün çok şiş gaz ve ödemle ilgili olduğunu düşünüyorum merak etmeyin. Bende dün inanılmaz derecede migren ağrısı yaşadım uyumak dahi yetmedi evde migren taşım vardı beni baya rahatlattı hamilelikte iş görüyor ilaç içermediğimiz için aklınızda olsun fotoğrafını ekledim

Eklentiler

• IMG_2616.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 56
Bugün sağlık ocağındaki doktorumda bundan bahsetti çok teşekkür ederim bende alıyım

Ben bişi soracagım . Şimdi ben hep acil olarak gıttım doktora lekelenmemden dolayı hiç cagrıldıgım gün gıtmedım. Şimdi bayramdan önce cuma günü yine lekelenme ile gittim doktorda tatil dönüşü gel dedi.
Ben şu an 10+3 üm lekelenmem de şükür durdu kontrol süremde gectı dıyorum kı 11 olunca gıdeyım bari burun kemıgıne vs o bakar devlette de ıkılıyı yaptırırım.
Birşeyim yokken gitmeme gerek de yok sanki çünkü gidersem haftaya gel dıyecek tekrar.

12. haftada da gitsen olur bir sorun yoksa. hem ikili test hem cinsiyeti ogrenmis olursun nekadar sabretsek buyuseler okadar iyi. ama tabi kanama falan yoksa

Benim bugün baktılar canın enseye. Kanda verdim 11 artı 4 dedi doktor. Sende öyle yapabilirsin.

Bence de haftaya gidebilirsin 12. Hafta civarı gibi. şükür ki yok

Bencede 12 de filan git canım gitmişken bakılsın canım beb gecen 10+6 da gittim hic bir bilgi vermedi valla ağrım vardi diye almıştım burda ne burun kemiği me başka bisey bakmadi kendi dr 13 haftada o bakar artık

İkili test, ense kalınlığı falan bunlar için 2 haftamız kaldı aynı gün çıkıyor mu bu testlerin sonuçları. Birde sağlık ocakları yapıyor mu bu testleri?
Benim doktorum özel hastanede 200 lira kan alma ücreti aldılar sadece ikili test için. Ense kalınlığına da baktı. Sonuç 1 haftaya çıkar dedi.

Merhaba, şiddetli kasık ağrısının kanamaya eşlik etmesi bekleniyor genelde. Akıntı şeklindeyse korkmaya gerek olmadığını duydum hep.
Duphaston lekelenmeyi azaltır
Belirti konusunda da ben de çok az belirti yaşadım. Nadiren yaşadığım belirtiler de geldi gitti sürekli devam etmedi. Sağlıklı olduğuna inancım tam acile gidip beklemek sizin için daha yorucu ve tehlileli olabilir. Bol bol uzanın ve ayakta kalmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…