2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Progestan ağız ile alındığında nerdeyse tamamı vücuda karışıyor ve daha etkili oluyor. Bu yüzden vücut daha fazla reaksiyon gösteriyor. Hastanın durumuna göre ağızdan ya fitil olarak doktor tarafından yazılıyor. Ben de kanamam varken ağızdan aldım ve 200 mg olarak almıştım. Bende uyku yapmıştı. Zaten o sırada lekelenmem baya azaldı. Yok derecesine geldi. Sonrasında fitil olarak aldım. Fitil olarak alınca vücutta yan etkisi biraz daha azalıyor. Çok şükür şu an o zamandan beri lekelenmem yok ve bebişim de ben de sağlıklıyim. Doktorunun tavsiyesine uy bence

Ya bir de belki komik gelecek ama ben normalde çok yırtık bir tipimdir ama kadının yorumunu görünce bi kal geldi dedim ki galiba yine ben yanlış anladım dur bir de hamilesin hormonlar tavan hemen yükselme dedim ama bu sefer yanlış yerde susmuşum biraz ayarsizim

Ayın 29 da saglık ocagında tahlil vermiştim enfeksiyon cıkmış ama önemsemedi ilaç da yazmadı Dr bende onu söyledim eşime akıntım yoğun ve arada kaşıntı yapıyor Dr bunu önemsemiyor anlamadım ramazan ayında oruçla alakalı kafa durgunlıguna verdim ramazan sonrası 1 defa daha gıdecem aynı ise başka Dr bulacam iyice gerildim acaba beni para olarakmı görüyor anlamadım beynim iyice karşıtı ne düşünecegimi bilemiyorum ay baya içimi döktüm sana

İnşallah bu süreci en kolay şekilde atlatırsın, bol sabır ve kolaylıklar diliyorum, en yakın zamanda hayırlısıyla sağlıklı bir gebelikle bebeğini kucağına alırsın inşallah

Teşekkürler canım.sizleri de kotu etkilememek için daha yazmayacağım kendinize çok iyi bakın. Sağlıkla kucağıniza alın inşallah

Gecmiş olsun canım sanada benim kanama yok sadece ufak bir leke geldi sonra normal akıntıya devam etti bakalım henüz ilaçı almadım fitil olarak devam ederim herhalde

Dökeceksin tabiiii birbirimizi rahatlatmak için buradayız çok haklısın canım bazı doktorlar umursamıyor aynen öyle yap içinds ufacık bile şüphe bıraktiysa dakika durma değiştir hiçbir şey sen ve bebeğinden önemli değil

Ben kendim için umursamam zaten canim da ne bileyim burdan birilerine yazınca koruma içgüdüsü oluştu galiba. Zaten geçti bitti benim için Allah'ım iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi

bende biraz öyleyim sus dedim kendime aynen yanlış yerde susmuş sun

Enfeksiyon çok önemli bence. Yakınında başka bir kadın doğum doktoru varsa mutlaka görün canım. Bayram sonrasını bekleme bence ama sen bilirsin. Allah korusun enfeksiyonun artmasin

Gecmiş olsun canım sanada benim kanama yok sadece ufak bir leke geldi sonra normal akıntıya devam etti bakalım henüz ilaçı almadım fitil olarak devam ederim herhalde
Fitilse yan etki olmadı hiç bende. Sadece ilk kullanırken 100 mg kullaniyordum. Bitince yazdırdım 200 mg yazmış doktor. Büyüklükleri gerçekten çok farkediyor. 100 lük kolaydı da tövbe yarabbim 200lük beddua gibi Allah'ım hepimize kolaylık versin

Enfeksiyon çok önemli bence. Yakınında başka bir kadın doğum doktoru varsa mutlaka görün canım. Bayram sonrasını bekleme bence ama sen bilirsin. Allah korusun enfeksiyonun artmasin
Bende korkuyorum canım ama baya yoğun benim enfeksiyon sanırım cünkü kaşıntıda yapmaya başladı Dr tahlılı görünce önemli değil deyip geçti inan okadar pahalıki Dr burada çevremde en ucuz 700 tl oglumun Dr 950 olmuş iyice çıkmaza girdik devlete gitsem ilgilenmiyor lar yada bana iyi Dr denk gelmiyor

Fitil mi oluyor bana iç bir hafta sonrada fitil gibi kullan o ilacı dedi

Kullandığımin daha beteri mi varmış dedim de 200luk kullanıyormusum

Kızlar iyi akşamlar bir şey soracağım sağlık ocağına siz kendiniz mi gittiniz yoksa onlar mı sizi arayp çağırdı? Beni hala arayan sorN olmadı da

Bana doktorum zaten hareket edince daha kolay emildiğini ve işe yaradığını söylemişti

Hahahah. Ya 100lük o kadar rahat ki. Minicik yuvarlak bişi. 200lük görünce yaşadığım anlık şokla neyse dedim
Ben direkt bunu şimdi nasıl fitil olarak kullancam ya diye bı şoka girmistim zaten de alışıyor insan zamanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…