2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268

Hepsini anlamıştım burada kafam karıştı, bebek ortada olsa da sağa doğru duruyor. Plesantası da o tarafta değil mi? beni aydınlatır mısın
9 haftalık olan ultrasondan bahsediyorsun dimi? Canım ramzi teorisi 6-8 haftalık arasında bakılıyor dediğim gibi. Bebek büyüdükçe sol ya sağ kavramı değişiyor hareketlendiği için anlayamazsın. 9. Haftadan sonra da hareketleniyor zaten ramzi teorisini anlayamayız o yüzden nub daha sağlıklı oluyor o haftalarda .

Maşallah buda öyle olsun inşallah Transfere 4 gün kala yumurtalar toplandıktan sonra ilişkimi oldu
Hayir benim kuretajlardan rahim inceligi vardi ve doktor toplanip dondurulan embriyolarim icin 3ay rahim kalinlastirma tedavisi uyguladi sonra transfer yapariz demisti sukur gerek kalmadi

Kızlar kızlar hele bakın yüzümde hiç sivilce çıkmazken ergenlik de dahil, hamileliğimin en başından beri çıkıp hala sönmeyen sivilcelerim var sizin yüzünüz ne alemde
Bende bişey yok henüz ilkte boynumda ve bütün gerdan bölümümde et benleri çıkmıştı doğumdan sonra azalma yaptı ama halen var şimdi tekrar çikaxak çoğalacak diye korkuyorum çok pis bir görüntüsü var

Merhaba bugün başka doktora gittim kese 12.9 mm ve aşağıda görünmüyor dedi 3 günde 7mm büyüyebilir mi

Eklentiler

• image.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar ben de yorum alabilir miyim sizden? Birer hafta arayla gittiğimdeki ultrason görüntüleri şu şekilde... Sizce nedir cinsiyetleri benim bıdıkların İlk olan vajinal, ikincisi sonraki hafta karından...

Eklentiler

• 2.png
    134 KB · Görüntüleme: 60
  • 1.png
    511,9 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar hepinize cokkk teşekkür ederim ama keske çok güzel haberler verebilseydimtoparlayamadim kendimi hala malesef bebeğimin kalp atışı yok dedi doktor normal ultrasona da gönderdi orada da gorulemedi yani bebeğin benimle değil çok kötüyüm bitmiş çökmüş durumdayım8. Haftayı göremeden hep gitti bebeklerim Allah'ım bu benim sinavim mi bilmiyorum çektiğim acıyı yi tarif bile edemiyorum....burası bir ilçe bilmiyorum ultrason cihazlarında mutlaka olsa görünürdü kalp atışı galiba geçen üniversite hastanesinde doktorum iyice büyütmüş ve göstermişti o göz kirpmasi şeklindeki kalbinin atışı gözümün önüne geliyor sürekli kabullenemiuorum doktor pazartesi kürtaj dedioysa pazartesi kendi doktorumda randevum vardı ne hayallerim vardı kalbinin atmasını duyacağım diye heves ediyordum şuan içinde bulunduğum su durumu Allah kimseye yaşatmasın gözümden yaş dinmiyor bilmiyorum kendi doktorumj gitmelimiyim ama yok dedi doktor acaba böyle olan sonra görülen varmı hala tutanavak bir dal arıyorum çok kötüyüm kızlar cokkk kalbimi yerinden söktüler sanki aynı seyleri yaşıyorum sürekli ne yapacağım ben bilmiyorummmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…