2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Allah bagışlasın canım 2 erkek bir kız 4 olacak bu bebişle doğum
Ay maşallah maşallah ne kadar güzel, planlı miydi, bende hep kalabalık aile özlemi vardı, ailede herkes hep iki çocuk, Allah bana üçüncüyü nasip etti inşallah sağlıkla hayirla tamamına erer.

Hahaha kendim yazmışım gibi şu an bu mesajı ayniisi çünkü

Peki kızlar sizde parmaklarınızda ödem olmaya başladı mı bugün yüzüklerimin izi çıkmıştı rahatsız etti beni
Evet şu an sen soyleyince fark ettim yüzüğüm zor çıktı canım geçen hafta da tam tersiydi sanki parmaklarımdan kilo vermiş gibiydim yüzüğüm çok kolay cikiyordu

Bana kalp atışı olana kadar önermedi daha olmaz iç çamaşırımda leke bıraktı bugün çok kasık agrım var altında agrı vuruyor korktum iyice

Ay maşallah maşallah ne kadar güzel, planlı miydi, bende hep kalabalık aile özlemi vardı, ailede herkes hep iki çocuk, Allah bana üçüncüyü nasip etti inşallah sağlıkla hayirla tamamına erer.
Sağol canım benim amin sağlıkla kucaklarımıza alırız cümleten plansız süpriz oldu korunurken yanımda 1 kız 8 yaşında 1 de 21 aylık oğlum var evde bu bebekle 3 evlat olacak canım

Eki Görüntüle 3229577
Ay ben sizin attığınız usg fotolarına bakıp aglarım . Benım usg ve bebeşin konumlandıgı yer Ne keseyi anlar burda ınsan ne bebeği Bu arada vajinal baktı.
Ay maşallah teorilere göre bebek erkek valla ben keseyi de bebeği de anladım her şey yolunda mıymış peki

Ben de aynıyım agzımın tadi acı gibi bulantı var zaten canım ne isterse yiyorum yeterki doyayım modundayım

Ay maşallah teorilere göre bebek erkek valla ben keseyi de bebeği de anladım her şey yolunda mıymış peki
Yaa sağol canım Yok bu eski daha gitmedim herkes atınca heveslendim attım
Doktor 2 hafta sonra dedi bayram haftası giderim herşey yolundaysa da Bayram tatiline inşallah
Sen mi bugun gidecektin kontrole yoksa hafta mı demiştin ?

1 litreyi içtiğime sükrediyorum ya insan hic mi su içmek istemez midemi bulandırıyor resmen

Benim haftaya cumartesi 11 haftayı bitirmiş olcakbiraz daha toptan bebeğe benzemiş olur diye düşünüyorum neyseki bayram sonrasına kalmıyor, çok merak ediyorum ben. Her gün çağırsa her gün gideriz bence

İlişki sık sık olmamakla birlikte ara vermedik sarı akıntı bende de çok fazla hatta idrar yolu enfeksiyonundan şüphelendim ama testlerim temizdi demekki normal bir durum kaşıntı ve yanma yoksa

bu haftalarda akıntı artarmıs ama bilmiyorum yine de ben de de vardı azaldı ama oluyo yine benim doktorum yasakladı ya riskim olmamasına ragmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…