2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
İlk öğrendiğim haftalar baya karnım şişti gaz şişkinlik yani göbeği gören kesin hamile derdi. Şimdi oda gitti göbekte eski haline döndü 😀 Sabah uyanır uyanmaz bi bulanır gibi oluyor kızımdada öyleydi ac kalınca hep bulanmaya baslardı yiyince geçiyor.
Valla analık zor iş kızımda eve usg cihazı almayı bile düşünmüştüm de Allahtan eşim izin vermedi 😆
Evet ben de eşimi zarfladım doppler linki artım ona. Bir bakışı vardı ki kendimi ruh hastası gibi hissettim 😅🙊

Kime göre sag sol kizlar kafam karıştı 🤭
Mesela ultrasonda bebek benim sağım mi kendi sağı mi ?
Bak şimdi şöyle. Bebek aslında plesanta solda ise kız sağda ise erkek diyor Ramzi teorisi. Vajinal ultrasonda neyse onu gösteriyor yani kızsa sol erkekse sağ. Ama karından ultrasona girdiğinde tam tersini gösteriyor . Yani kız sağda görünüyor erkek solda 😂 yansıma düşün.

Bak şimdi şöyle. Bebek aslında plesanta solda ise kız sağda ise erkek diyor Ramzi teorisi. Vajinal ultrasonda neyse onu gösteriyor yani kızsa sol erkekse sağ. Ama karından ultrasona girdiğinde tam tersini gösteriyor . Yani kız sağda görünüyor erkek solda 😂 yansıma düşün.
Ofsayt gibi asla anlayamıyorum 😂😂

Benim kese nedense yuvarlak değil ince uzun belki ondan doktor düşük riski için iğne verdi bilmiyorum karından bakti bu şekilde önüme tutunce sol kolumun tarafında yani aslinda sol da ama bana göre sağda o zaman kız mı

Eklentiler

• 16807905278863210082819464725293.jpg
    16807905278863210082819464725293.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 39
X