2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar canım hep ekşi istiyor benim . Ya hiç mi insanın canı abur cubur çekmez yok en sevdiğim çikolatalar bile kaldı öylece çekmecede .
Kızımdada ekşi yemek aşermiştim 😂 Buda öyle. Yani muz yıyorum sadece tatlı oda bebek için zorunlu 😃
Lekelenmem bugun itibariyle çok şükür gecti. Hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi 🫣 Bi tanecik belirti kalmadı.

Benim kızımda sağdaydı . O zaman hep karından bakıyordu doktor. Şimdi alttan bakıyor doktor sağda kese . Benım hep sol tarafım battı . Kızımda sağ batıyordu..
Allahım sağlıkla o günlere gelelim hep birlikte cinsiyet tahmini alışveriş güzel günleri konuşalım amin 🫶
Aminnn canım inşallah🤲 demekki gerçekten tutuyormu acaba seninde kızda sagdaymis. Benim kızımda da hep karından ultrason yapıldı doğuma kadar bir kere bile vajinal bakilmadi. Bunda da maşallah daha karından ultrasona gecemedik😂hep vajinal bakıldı. Gerçekten tek duam su gruptan kimse ayrılmasın hersey yolunda olsun umarım burdaki tüm anneler için de cinsiyet,alışveriş güzel şeyler konusalim insallah🥰♥️

Kızlar canım hep ekşi istiyor benim . Ya hiç mi insanın canı abur cubur çekmez yok en sevdiğim çikolatalar bile kaldı öylece çekmecede .
Kızımdada ekşi yemek aşermiştim 😂 Buda öyle. Yani muz yıyorum sadece tatlı oda bebek için zorunlu 😃
Lekelenmem bugun itibariyle çok şükür gecti. Hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi 🫣 Bi tanecik belirti kalmadı.
Ya her hamilelik çok farklı cidden. Hamileliğimi ilk öğrendiğim günler 6 hafta bitene kadar tatlı yedim. Şimdi aram soğudu tatlıyla ekşi ve tuzluya gidiyorum daha çok. Mide bulantım hiç olmadı 8+5 im bugün ilk defa bugün iştahım az ve midemi hassas hissediyorum . Göğsüm ise gün içinde şişip sönüyor değişik 😂. Karın kıramplarım en yoğun 5-7. Hafta arasında oldu o da azaldı bu hafta. Benim de öyle hamile hissettiğim söylenmez 🥲😅

Ya her hamilelik çok farklı cidden. Hamileliğimi ilk öğrendiğim günler 6 hafta bitene kadar tatlı yedim. Şimdi aram soğudu tatlıyla ekşi ve tuzluya gidiyorum daha çok. Mide bulantım hiç olmadı 8+5 im bugün ilk defa bugün iştahım az ve midemi hassas hissediyorum . Göğsüm ise gün içinde şişip sönüyor değişik 😂. Karın kıramplarım en yoğun 5-7. Hafta arasında oldu o da azaldı bu hafta. Benim de öyle hamile hissettiğim söylenmez 🥲😅
İlk öğrendiğim haftalar baya karnım şişti gaz şişkinlik yani göbeği gören kesin hamile derdi. Şimdi oda gitti göbekte eski haline döndü 😀 Sabah uyanır uyanmaz bi bulanır gibi oluyor kızımdada öyleydi ac kalınca hep bulanmaya baslardı yiyince geçiyor.
Valla analık zor iş kızımda eve usg cihazı almayı bile düşünmüştüm de Allahtan eşim izin vermedi 😆

Ne kadar sure kanamaniz oldu. Bendede oldu adet gunumden bi hafta sonra 6 gun surdu hatta adet oldum sandim ama adet gibide degildi kese gozuktu pazartesi nede bebegi goruruz ins ya

Selam kizlar 9 haftalik hamileyim bu ikinci hamileliyim doktor bebeyimin kalp atişini 185 oldugunu soyledi. Normalmi sizce. Fazla degilmi. Ilk hamileliyimde Kizimda 10 haftaliginda 154 denilmisdi.

Alıntı

Ne kadar sure kanamaniz oldu. Bendede oldu adet gunumden bi hafta sonra 6 gun surdu hatta adet oldum sandim ama adet gibide degildi kese gozuktu pazartesi nede bebegi goruruz ins ya
Benım kanama gıbı degıldı aslında lekede degıl böyle peceteyle silince kılcal damar şeklindeydi. Kan uyuimazlığımız var doktor ondan dolayı olabılecegını söyledi iğne yaptırdı.
7 gün dür de ara ara geldi bugun şükür akıntım beyaza döndü.
Biz keseyı bebegı gördük şükür . Darısı size sizin sanırım yerleşme kanaması anlattıgınıza göre.

soyasosu soyasosu kuzum geçen gün senmiydin canım sadece yoğurtlu makarna çekiyor diyen 😂🥲 bugün canım nasıl istedi iştahım yok bugün midem tuhaf sadece yoğurtlu makarna yemek istiyorum akşam yemeğinde 😅
Evet bendiiim, az önce tekrar yedim hatta🙈 canım hiç bir şey istemiyor başka🥲

Selam kizlar 9 haftalik hamileyim bu ikinci hamileliyim doktor bebeyimin kalp atişini 185 oldugunu soyledi. Normalmi sizce. Fazla degilmi. Ilk hamileliyimde Kizimda 10 haftaliginda 154 denilmisdi.

Alıntı
Bu detaylara girmeseler keşke . Bize kimse kalp atıs hızını ritmini şeklini demedi. Hatta ılk hamılelıgımdede demedi. Kese var kalp atımı var dendi o kadar .
Bence anın tadını çıkarın kötü birşey olsa doktorlar çekinmez pat diye söyler

X