2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Hshsshshsh 😂😂😂 şimdi benim karından ultrason sağda ya bebiş,aslında solda konumlu. Vajinal ultrasonda bakılsaydı solda çıkardı aynısını yansıttığı için. Çok basit aslında karından sağda ise kız solda ise erkek. Vajinal ultrason ise tam tersi😂 bu arada 6-8 haftalık ultrasona göre bakılıyor bu 9. Haftadan sonra benek hareket etmeye başlıyor yeri değişebiliyor .
Benim karından bakıldı suan solda, senin tam tersi yani vajinal bakilsa sağda çıkacaktı yani bu teoriye göre erkek doğru anladim nihayet sanırım 🤭🤭🤭

Merhaba kızlar bir sorum olacaktı sizlere yarın doktor kontrolüm var ilk kez gidicem öğrendiğimden itibaren. Dundendir karnımda bir ağrı acı var sanki mekik çekmişim de yanma oluyor gibi bir acı sizde de oldu mu veya normal midir bu acı tahminimce göre şuan da 6+4 haftalık

Eklentiler

• ADB1F0F4-6756-41BE-B5AC-C6AD341BB8E2.jpeg
    ADB1F0F4-6756-41BE-B5AC-C6AD341BB8E2.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 59
Benim kese nedense yuvarlak değil ince uzun belki ondan doktor düşük riski için iğne verdi bilmiyorum karından bakti bu şekilde önüme tutunce sol kolumun tarafında yani aslinda sol da ama bana göre sağda o zaman kız mı
Erkek gibi teoriye göre canım karından bakılmış. Kesenin içerisinde bebek solda yani bize gorede solda ve erkek. Eğer bebek sağda olsadyi kız idi. Vajinal olsaydı kesenin içinde bebek solda olunca kız oluyor sağda olunca erkek oluyor🤗🥰

Hshsshshsh 😂😂😂 şimdi benim karından ultrason sağda ya bebiş,aslında solda konumlu. Vajinal ultrasonda bakılsaydı solda çıkardı aynısını yansıttığı için. Çok basit aslında karından sağda ise kız solda ise erkek. Vajinal ultrason ise tam tersi😂 bu arada 6-8 haftalık ultrasona göre bakılıyor bu 9. Haftadan sonra benek hareket etmeye başlıyor yeri değişebiliyor .

Bravo arkadaşım 😂🙏 bakalım ne kadar doğru çıkacak göreceğiz 🙊😻

Erkek gibi teoriye göre canım karından bakılmış. Kesenin içerisinde bebek solda yani bize gorede solda ve erkek. Eğer bebek sağda olsadyi kız idi. Vajinal olsaydı kesenin içinde bebek solda olunca kız oluyor sağda olunca erkek oluyor🤗🥰
Nihayet anladim Allah im çok mutluyum bi yandan kızla ilgilenip bi yandan okuyorum ama aldım kapandı resmen rahatladım hani zaten sadece teori ama anlamak için hırs yaptım resmen 😄

Cinsiyet en erken ne zaman belli oluyor acabaa
Birkaç gündür girmiyordum buraya, yeni gördüm. Doktor ilk gebelik, kilo da yok, erkekse zaten erken belli eder 13.hafta gibi “belki” görebiliriz dedi. Bir sonraki kontrolüm 13.haftamda

insalllahhh 😍😍Peki bir soru keseniz mi 6+3dü yani doktor keseye göre şu kadar haftalık mi dedi yoksa uygulamadan ya da son adet tarihinden itibaren mi ? Yani hani bazen uygulamayla kese haftası aynı olmuyor ya ay umarım anlatabilmişimdir 🫣🤭🤭
Merhaba birkaç günüdür girmeyince yeni gördüm. Merak etme çok güzel anlatmışsın🤭 Kesem ve son adet günüm uyumlu gidiyor. Dün gittim en son 1 gün öne bile geçmiş 7+2 gözüküyordu, 7+1dim😁😁 bir de bebiş 1cm olmuş artık 😍🙏

Merhaba kizlar ben 9 haftalik ikizlere hamileyim . Sadece folikasit ve progestan kullaniyorum . Size baska ilaclar verfi mi doktorunuz ? Tahlil vs oldunuz mu ?
Merhaba ben sağlık ocağında hem idrar hem kan tahlilleri verdim. Birkaç değerim düşük ama doktor 3 aydan sonra başlayalım multivitaminlere dedi. Progestanı kestik, sadece folik asitle devam ediyoruz.

Merhaba birkaç günüdür girmeyince yeni gördüm. Merak etme çok güzel anlatmışsın🤭 Kesem ve son adet günüm uyumlu gidiyor. Dün gittim en son 1 gün öne bile geçmiş 7+2 gözüküyordu, 7+1dim😁😁 bir de bebiş 1cm olmuş artık 😍🙏
Heh anladım çok teşekkürler, ayy maşallah 😍

X