2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Şimdilik normal doğum olmasını istiyorum. Tabii daha gebeliğin başındayım ilerde bir aksilik olmazsa inşallah normal olacak.

Canım, kurdeşen tarzı mi kabarıklıklar? Kırmızı pancarı kaynatıp suyunu içtigim bir kür vardı karaciğeri temizliyor ama hamilelik için doğru bir kür olur mu bilmiyorum açıkçası yanlış yönlendirmek istemem

Evet canim sanirim kurdesen gibi bisey hamile oldugum icin kortizonlu igne falanda vurduramam eger tedavisi buysa uyuz gibi kasiniyorum

Evet canim sanirim kurdesen gibi bisey hamile oldugum icin kortizonlu igne falanda vurduramam eger tedavisi buysa uyuz gibi kasiniyorum
Kırmızı pancar kurdesene iyi geliyor. Kardeşimin de küçükken dudağı davul gibi olmuştu bütün vücudu kabarık kabarikti. Annem o sıralar kırmızı pancar kürü yapmisti. Yıllar sonra bende de oldu dudağım şişmedi ama vücudumda kaşıntılı kabarıklıklar oldu. Kırmızı pancar kürü yapmıştım. Karaciğeri temizliyor diye biliyorum. Şu an hamilelik olunca bişey diyemiyorum tabii doktora da danışmak gerek

Ilık bir duş alıp kaşımamaya çalış. Kaşıdıkça kabartı artar
Ay denedim dus aldim yattim uykudan uyanip kasindim sabah kalktim dudagim gozum sis hamile olmasam hani gidip ilac neyse kullanirdim ama suan bebegede zarar verir diye elim kolum baglandi

Bi bakiyim arastiriyim pancar isini tesekkur ederimm

Aaa çok çok geçmiş olsun canım inşallah birşeyi yoktur Aksaray'da yaşıyorum ben canım hatta buradaki de kötü değil araştırma hastanesi yani
Çok sağol canım biseyi yok sanırım elini kolunu oynatabiliyor objeleri sıkıca kavrayabiliyor çok şükür. Sanırım elini çekince bende birakmayinca hissettim sanki kemik ileri gitti geldi gibi. O ara cani yandı demekki. Hastane illaki kötü deildir arastirma hastaneleri çok kapsamlı çok güzel araştıriyor. Amaaaa hasta mahremiyeti diye bişey var canım ben İstanbulda yaşıyorum Avrupa yakası çook kalabalık. Burası kadar kalabalık hiç bir yer yoktur randevu bile almakta sıkıntı çekiyoruz. Bırak 6 kişi 4 kişiyi ben yanımda 1 kişiyi dahi görmedim. Oyuzden çok şaşırdım bu şaşkinligimi mazur gör

Ayy şimdi de ikinci bebiş mi geliyor :) nasıldı önerir misiniz epidurali?
Bünyeden bünyeye illaki değişiyordur. Ama ben kesinlikle öneriyorum. Son aylarda böbrek genişlemesi yaşadım. Crp değerim yükselmişti enfeksiyon vardı vücudumda bebeğe geçerse büyük tehditti. Acil sezeryana alındım. Normal doğumda epidurali bilmiyorum o yüzden.

Ayy şimdi de ikinci bebiş mi geliyor :) nasıldı önerir misiniz epidurali?
2. Bebiş evet. Sezeryanda epidural ve spinal diye ayrılıyor. Ben sezeryan oldum. Normal doğumda verilen epidurali bilmiyorum o yüzden ama sezeryanı öneriyorum . 2. Yi de sezeryan olup çocuk faslını kapatmayı planlıyorum

Aman öyle olsun Allah beterinden korusun canım bura hem kalabalık hem de dediğin gibi mahrem sıfır durumu olmayanlar mecbur geliyor napsin

Özelden bahsehmiştim bende evet doktorumun gitmesine çok üzüldüm zor seçim yapıyorum kızımda çok doktor gezdim 20 haftamda tamam bu demiştim şimdi bakalım ne olucak umarım iyi biri çıkar karşıma

Benim gittiğim hastanede normal dogum ücreti ile sezeryan doğum ücreti aynı. 9 bin dediler bana da çocuk doğana kadar zam almasa barii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…