2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kizlar cilege alerjisi olan varmi? Ben hamile olmadan once alerjik bi cildim vardi ama cilege yoktu dun aksam afedersiniz biraz cilek yedim her yerim kabardi sinek isirigi gibi dirseklerim diz kapagim ve ayak bilegim deli gibi kasiniyor ve sabah kalktigimda ust dudagim sismis goz kapagim hafif sismis🥺 internetten arastirdim urtiker yaziyordu belirtisi ayni bu ve kortizonlu igne vurulunca gecermis boyle biseye alerjisi olan varmi ya🥺🥺 fotograf ekledim bu sekilde kabarciklar
Çileğe değil ama 1 senedir ellerimde olan egzama m vae sulu daha yeni yama testi yaptırdım çıkmadı alerji sebebini bulamadılar kortizonlu krem kullanıyorum doktora sordum ince tabaka sürebilirsin dedi akşamları sürüyorum sadece sanki düzeliyo gibi de inşallah hamilelikle kaybolur diye dua ediyorum çok zor zamanlar geçirdim, 8 haftalık testlerde devlete gidip besin alerji testide yaptırıcağım 1 senedir kortizon çok aldı vücudum şuan iğne çok gereksiz size kaşımayın kaybolur kaşırsanız yayılır nemlendirici sürün iyi gelir

Kızlar merhaba sat 22 şubat bi özelde bi devlette doktorum olsun dedim bugün devlette randevum vardı doktor baktı kese var ama bebek henüz z yok dedi sata göre bugün tam 6 haftalığız ama ultrasona göre 4+6 dedi geç döllenmiş 10 gün sonra tekrar gel dedi özeldeki randevum da cuma günü inşallah orda görürüz

Kızlar merhaba sat 22 şubat bi özelde bi devlette doktorum olsun dedim bugün devlette randevum vardı doktor baktı kese var ama bebek henüz z yok dedi sata göre bugün tam 6 haftalığız ama ultrasona göre 4+6 dedi geç döllenmiş 10 gün sonra tekrar gel dedi özeldeki randevum da cuma günü inşallah orda görürüz
Devlette ki makınalar cidden cok kötü . Banada aaa bu kese cok küçük aa bebekte göremiyorum ben dedi . Gittiğime gideceğime pişman olup dönmüştüm .
Cuma günü herşey daha guzel olacak merak etme .

Merhaba herkese şimdiden hayırlı olsun.. son adetim 29 ocakta oldu ve depremden sonra adet olamadım 4 ve 5 martta korunmasız ilişkimiz oldu ve 31 martta beta hcg 580 çıktı dün ise kese 5 mm karından ultrasonda göründü ama kese aşağıda ve küçük dedi doktor dikkat etmem gerekiyormuş.. bilgisi olan var mı acaba aranızda

Ay kızlar hasta oldum ya 🤧🤧 hiçbir şey yemek istemiyorum hatta görmek dahi istemiyorum. Su içince bile midem bulanıyor 🥺🥺 ağzımın tadı çok kötü inşallah bir an önce geçer 🤕
C vıtamını bolca yemeye calıs . Mıden bulansada ye .. çok gecmıs olsun

Ben de öyle ev uçuyor mutfağı mola vere vere topluyorum devam edemicek gibi olursam birakiyorum ama her yer her yerde 🥺 içimden bişey yapmak gelmiyor 😟 göbek çevremde kilom vardı biraz zaten o yüzden hamilelikten mi kendi göbeğim mi bilmiyorum 🙈 dün ben de kendimi şöyle inceledim aynadan da kendi göbeğimdir diye düşündüm 😅 epeyi de sert karnım bı şişlik hissi var
Hayır ben de varım, kilom aynı ama belim daha kalın, karnım sert ve şiş. Şişkinlik mi acaba diyorum, bu kadar erken çıkar mı hiç bilmiyorum. 🤣 bir de sabahları daha düz ama akşamları iyice büyümüş oluyor 🙈
Aynı durumdayiz canım uyku beni öldürüyor 😫 çalışıyorum da benim evde aynı durumda hicbirseye bakamadım eve gelip yemeği yiyince bir uyku bir halsizlik bastiriyor anlatamam neyse ki son iki üç gundur bir bakabildim evime o da eşimin desteğiyle sürekli yorgunum dediğin gibi. Ve karnım da benim hemen belirdi sanki şuan 7+1im ama senin dediğin gibi 5.5 6.haftada karnım çıktı . Benim ikizlerde de böyle olmuştu birden karnım şişmişti ama tek kese suanlik. Sanırım hamilelikten hamileliğe değişiyor 🤗
Kızlar bu mesajlarınızla inanın mutlu oldum. Burada bulunan herkese çok teşekkür ederim. Dün gece kendimi çok yalnız hissettim. Eşim ne kadar yardım etsede ondanda utandım bukadar uyumam normal mi bilemedim. Bugün uyandım ve biraz süpürge biraz vilada üstten temizledim, evi topladım. Bir çamaşır attım. Biraz bilgisayar işleri derken günü geçirdim. Karnımda ve belimde değişiklik kesinlikle bar görenler yüzümde de şişlik olduğunu söylüyor ama bakalım. Zamanla vücudumuz ruh halimiz hormonlarımız oturacak düzene girecek yeterki bebek sağlıklı olsun💕🥳

Kızlar 10. Haftadan bildiriyorum. Yaklaşık 5 gündür alt karında rahim ve yumurtalık yerleri gibi sağlı sollu sancılar giriyor. Böyle ağrılar yaşayan var mı? İnternette rahim büyüdüğü için ağrı olabilir diyor,ona mı bağlı acaba? 🥴 10. Haftada olanlar yardımcı olabilir mi

Kızlar dün sağlık ocağında kan vermiştim bugün çıkmış sonuçlar bende hipotiroid var geçen ay teşhis kondu. 7 ydi değer ilaca başlatmıştı doktor, levatron 25 mg. Şimdi sonucum 9 çıkmış, hamilelikte tsh düşük isteniyor. Bir sorun olur mu, bilgisi olan var mı acaba? Yarına dahiliye randevum var, canım çok sıkıldı bu duruma 🥺

Kızlar 10. Haftadan bildiriyorum. Yaklaşık 5 gündür alt karında rahim ve yumurtalık yerleri gibi sağlı sollu sancılar giriyor. Böyle ağrılar yaşayan var mı? İnternette rahim büyüdüğü için ağrı olabilir diyor,ona mı bağlı acaba? 🥴 10. Haftada olanlar yardımcı olabilir mi
Rahim büyüdüğü için oluyor minik minik kısa batma gibi sancilar dimi. Ben 10. Haftada deilim ama ikinci hamişligim 😊

X