2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba kızlar ben bugun biraz agır kaldırdım sonrasında göbek deliğinin cevresi ve belim agrımaya basladı cok korkuyorum bir sey olmus mudur bıylr agrılar yasayan oldu mu
biraz zorlanmistir belin ondan agriyordur. ben bisey kladirmadan bile agriyor ayakta durdukca iki hamileligimdede biyle olmamistim dikat et kendine dinlende gecsin artmasin agrin bisey yoktur merak etme

Canım prilan ilaç kullandım ve ayva yedim ama mide bulantısını hafifleten birşey yok kusmayı biraz önlüyor kraker falan görmek istemiyordum hele kuru yemiş adını duyunca kusuyordum ağlamaktan gözler şiş kusmak dan karnımın içi acıyordu bu gebeliğim şuan iyi gidiyor şükür

Bende ilk ultrason muayenesi oldun nasip olursa kasima anne adayiyim. Kese gordu ama bebek yok 6+6 dayiz ama bebek olusuma baslamis cikintisi var dedi
Eki Görüntüle 3226041
Kese boyu kaç çıktı acaba? Ben de bugün gideceğim 6+3üm. Keseyi geçen hafta götürmüştük, bu hafta bebeği ve kalp atışını görmek için çağırdı da

Kese boyu kaç çıktı acaba? Ben de bugün gideceğim 6+3üm. Keseyi geçen hafta götürmüştük, bu hafta bebeği ve kalp atışını görmek için çağırdı da
Bende salı keseyi gördüm 10 mmdi 15 gün sonra gel dedi doktor inşallah görürüm bebişi

16 Kasım dedi benim için de kalp atışını duyduk bugün 7+1 haftalık - cinsiyet için bi yorumda bulunabilir misiniz

Eklentiler

• 592321E0-9977-4C5A-AED4-87F7F3721988.jpeg
    111,6 KB · Görüntüleme: 58
ya arkadaşlar hormonlardan mı bilmiyorum. Ben ağlamaya başladım her şeye. Alınganım eşime kızıyorum. Annemi özlüyorum sürekli ağlamaklıyım
Maalesef aynı saçma şeylere ağlar ve kızar insan hormonların vermiş olduğu duygu değişimi idare edecekler 7 buçuk ay daha yapacak birşey yok

Maalesef aynı saçma şeylere ağlar ve kızar insan hormonların vermiş olduğu duygu değişimi idare edecekler 7 buçuk ay daha yapacak birşey yok
Normal mi gerçekten? Evliliği bile istemiyorum eski günlerimi özlüyorum arada bir geliyor ağla ağla sonra halsiz düş uyu. Rutine bindi artık

3 saat bişeyler atıştırmayım bayılacak gibi oluyorum ya. Bugün aklıma geldi öyle bi anımda tansiyonumu ölçeyim dedim 10-5 çıktı, hemen tuzlu bişeyler atıştırdım 12-6 oldu. Sürekli bişeyler atıştırmam gerek yani. +30 la falan doğuma gitmezsem iyi
Bu arada ara öğün falan yapamıyorum gözüm hiç bişeyi görmüyo açlıktan bayılacak kıvama gelene kadar yiyemiyorum

Normal mi gerçekten? Evliliği bile istemiyorum eski günlerimi özlüyorum arada bir geliyor ağla ağla sonra halsiz düş uyu. Rutine bindi artık
Tabiki normal gel gitler olur ben bazen öyle geçmişe takılıp sinirle eşimi bile bırakıyorum sonra kendime geliyorum bazen kendime bile ayar oluyorum kızımda daha agırını yaşamışdım aylarca bebek ölecek diye agladıgımı bilirim sebebi yok bir nevi hamilelik depresyonu gibi kendini hiç kasma olduğu gibi yaşa bu gibi durumlarda kapalı kalma doğumdan sonra daha kötü oluyor insan bizzat yaşadığım için

10/5 iyi aslında hamile için ben 9/5 gezdim hep şekerin düşüyor dur ara ödün bende yiyemiyorum hep acım çokda yediğimde midem agzımda geziyorum gerçi açken de öyleyim hiç ortası yok

Hayir duymadım cihaz da 5+1 göründü geç yumurtlama sanırım o yakalar bir hafta sorun olmaz 3 hafta sonra gel dedi 8 haftalık olsun dedi
Benim de geç döllenme diye düşündü doktor, sat 7 ama benim adetlerimin arası 30-37 gün , bana da cihaza göre 4,5-5 haftalık kesen 15 gün sonra gel gözükür muhtemelen dedi, geçen salı günü. Sevindim benim gibi geç döllenme birine denk geldiğim için

Kızlar benden size tavsiye soda kullanan varsa mümkün mertebe az ve minareli tükensin Allah korusun soda tansiyon acısından iyi değil ilk hamileliğim erken doğum ile sonuçlandı ve tansiyonum varmış 14/9 olarak sonlarda biz fark etmedik tabi dogum bundan kaynaklı olmadı 2 hamileliğim de Dr sodayı içme sakın dedi minareli kullan diye tavsiyede bulundu tansiyonunuz olmayabilir ama tansiyon anı bir durum 20 haftada her hamilenin riski vardır bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…