2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar moralim çok bozuk en son çarşamba doktora gittiğimde beta hcg baktırmıştım 652 çıkmıştı kese de görünmemişti zaten 2 gün sonra yani bugün tekrar baktırdım beta hcg 2754 çıktı çok yüksek değil mi böyle olup düşük yaşayan var mı

Kızlar merhaba,, ben de Kasım annesi olacağım inşallah. Dün ilk kez kontrole gittik karnımdan baktı kese göründü. Beta hcg 10. 000 üzerinde. Yerleşme kanamasından beri ara çok açık kahve lekelenmeler oluyor. Daha önce bir düşük yaptım korkuyorum. Sadece kese göründüğünde progestan veriyor mu doktorlar?

Canım merhaba neden moralini bozuyorsun ki en beta artışından en kötü göreceğin şey en fazla ikiz olur dış gebelik öyle olmuyor bir artıp bir düşüyor sürekli artan betadan hiç korkma canım

Merhaba hayırlı olsun doktoruna lekelenmen olduğunu söyledin ve sana birşey vermedi mi aslında vermesi lazımdı ama

Canım ben de seninle aynıyım yorgunluk uyku hali bulantı hepsi var normal yani

Canım merhaba neden moralini bozuyorsun ki en beta artışından en kötü göreceğin şey en fazla ikiz olur dış gebelik öyle olmuyor bir artıp bir düşüyor sürekli artan betadan hiç korkma canım
Ya hiç başıma gelmedi burda yada başka topiklerden gördüklerime dayanarak yazdım dış gebelikte birden yükseliyo falan demişlerdi korktum açıkçası ikiz olma ihtimali hiç aklıma gelmemişti

Yüksek olmaası kötü değil diye biliyorum sonuçta yükselmiş ikiz gebelik olabilir mi ? O yüzden bu kadar artmış olabilir

Ya hiç başıma gelmedi burda yada başka topiklerden gördüklerime dayanarak yazdım dış gebelikte birden yükseliyo falan demişlerdi korktum açıkçası ikiz olma ihtimali hiç aklıma gelmemişti
Hahaha o ihtimal daha güzel sen onu düşün şöyle ki mesela değerin 2000 çıktı iki gün sonra 2300 çıktı 2 gün sonra 4000 çıktı 2 gün sonra 4200 çıktı gibi gibi olur dış gebelikte düzenli artmaz sen 2 gün sonra tekrar aynı yerde kan ver için rahatlasın

Ya bıktılar zaten benden iki günde bir test veriyorum artık beni görünce gülüyorlar her seferinde bu son diyorum çünkü pazar birdaha baktırayım teşekkür ederim

Ya bıktılar zaten benden iki günde bir test veriyorum artık beni görünce gülüyorlar her seferinde bu son diyorum çünkü pazar birdaha baktırayım teşekkür ederim
Hahaha ama seni çok iyi anlıyorum benim de 3 düşüğüm var bu üçüncü gebeliğim o yüzden tedirgin bir şekilde bekliyorum

Çarşamba baktı dr kese görünmedi veya keseler mi diyim ne diyim cuma çağırdı tekrar nasıl beklicem böyle içime kurt düştü
Cuma gitsen daha net görürsün dr dediği gibi 2 taneyse 2 side görünür kendine dikkat ederek beklemelisin :) bence gayet artmış bidaha boşuna kan verme yada net olsun diyosan son kez ver oda böyle artarsa ikiz olabiliceği kesinleşir o zaman merakın gider en azındann :)

Canım ikiz olma ihtimali olabilir kendini hiç strese sokma. Ben sadece 2 kez kan verdim birinde 181 birinde 339.9 gördüm sonrasında evde testlerle koyulasmaya baktım. Sürekli kan verince yükseldi mi düştü mü artış fazla mi stresi de yaşamak istemedim açıkçası. Bu stres bizlere zarar veriyor çünkü. Sakın stres yapma, sürekli kan verip kendini de yorma bence sabırla bekle zaten çok az kaldı :) 1 haftadır gün sayıyorum ben de ve kan vermeden basarabildim yarın kontrolüm var inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarimiza alırız

Cumaya kadar bekleyemedim bugün başka bir doktora gideceğim

Vermedi bugün akşam tekrar kontrole gideceğiz. Bebek görünmeden progesteron verilmiyor diye duydum o yüzden sormak istedim
Merhaba hayırlı olsun doktoruna lekelenmen olduğunu söyledin ve sana birşey vermedi mi aslında vermesi lazımdı ama

Vermedi bugün akşam tekrar kontrole gideceğiz. Bebek görünmeden progesteron verilmiyor diye duydum o yüzden sormak istedim
Bnm de bebek gorulmedi. Ama kanama var diye progesteron a basladik hatta bugun muayene de doktor kanamadan dolayı igne yapalım dedi dedim progesteron kullanmaya basladim cok iyi devam dedi ama daha bebek gorulmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…