2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Eki Görüntüle 3225956
Benim testler böyle . Normal kadın doğum doktorlarının pek bilgiisi olmuyor . Bana iğne yazdı Onuda ben ılk kan testıyle benım 2 dusugum var bız kızımda hemen basladık hamıle oldugumu anlayınca dedım . Birde corasprıne basladık dedım doguma kadar kullandım dedim . Benim bilgime dayanarak yazdı bana .
Ynen cnm bnada igneyi bn zorlamamla yazdi. Asprini bir hafta sonra baska br dr a godecegm ona da soracagim suan onu vermedi ama bn hamile kaldigimda kendim kullandm. Sonra lekelenmede braktm. Sonrasinda dr igne yazdi sdce arrk sorcm. Bnmde uc genim heterazigot biride pai. Hoca pai onemli bir gen dedi sizinki homozigot bnce igne ilac olmali. Rabbim hepimize saglikla nasip etsin ins. Bnimde iki dusuk maalesef Rabbim evlat ile bizi sinamasin insaallah aminn

Hayir duymadım cihaz da 5+1 göründü geç yumurtlama sanırım o yakalar bir hafta sorun olmaz 3 hafta sonra gel dedi 8 haftalık olsun dedi
Benim de geç döllenme diye düşündü doktor, sat 7 ama benim adetlerimin arası 30-37 gün , bana da cihaza göre 4,5-5 haftalık kesen 15 gün sonra gel gözükür muhtemelen dedi, geçen salı günü. Sevindim benim gibi geç döllenme birine denk geldiğim için

Kızlar moralim çok bozuk en son çarşamba doktora gittiğimde beta hcg baktırmıştım 652 çıkmıştı kese de görünmemişti zaten 2 gün sonra yani bugün tekrar baktırdım beta hcg 2754 çıktı çok yüksek değil mi 😞 böyle olup düşük yaşayan var mı
Boyle olup cogul gebelik olan cok var tek olanda var yani okudum 4 kat yukselen bnmde uc kat yukselir genelde yani sorun olusturacak bir yukseklik degil.

Kızlar merhaba,, ben de Kasım annesi olacağım inşallah. Dün ilk kez kontrole gittik karnımdan baktı kese göründü. Beta hcg 10. 000 üzerinde. Yerleşme kanamasından beri ara çok açık kahve lekelenmeler oluyor. Daha önce bir düşük yaptım korkuyorum. Sadece kese göründüğünde progestan veriyor mu doktorlar?
Bana devlet vermedi cnm ozele gittim o vermisti. Bence mtlaka gidin cunku kullanmadan gecmedi bnmki hatta bazi gnler biraz artti cok korkmuştum. Mtlaka biranonce ozele gidin

Tatlı anneler benim betaya bakmış saglık ocagı ayın 24 be tam 3830 cıkmışdı 29 da ise 23167 cıkmış 😳 normal bir artışmı olmuş ikiz olma ihtimali varmı nasıl hesaplıyorsunuz siz

Tabiki normal gel gitler olur ben bazen öyle geçmişe takılıp sinirle eşimi bile bırakıyorum sonra kendime geliyorum 🤣🤣 bazen kendime bile ayar oluyorum kızımda daha agırını yaşamışdım aylarca bebek ölecek diye agladıgımı bilirim sebebi yok bir nevi hamilelik depresyonu gibi kendini hiç kasma olduğu gibi yaşa bu gibi durumlarda kapalı kalma doğumdan sonra daha kötü oluyor insan bizzat yaşadığım için
Ay içimi rahatlattın gerçekten ağlayıp ağlayıp susayım o zaman ben 🤦🏽‍♀️😄 Doğumdan sonra daha mı kötü oluyor 😳

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 14-11-2023
Merhabalar Editor Editor rica etsek bu sayfayı Dilkenn Dilkenn arkadaşımıza verırmisiniz 🌸

KIZLAR TABLO DENEME 1-2 :halay: fakat kimden izin almam gerektiğini bilmiyorum bilen var mı ?
ANNE ADAYI
BEBEK İSİM
30
25/02/23
Aksaray
ilk
Kız
25.11.2023
Alara
Bak şimdi sayfayı sana verince ilk sayfaya gideceksin bu yazı kalacak altına sen düzenle diyip bu tabloyu ekleyeceksın 🥰 Amin 🌸

Bak şimdi sayfayı sana verince ilk sayfaya gideceksin bu yazı kalacak altına sen düzenle diyip bu tabloyu ekleyeceksın 🥰 Amin 🌸
Heh tamam şimdi anladım tamamdır beceremezsem sorarım yine 🤭 sayfa verilince ben yazayım herkes beni etiketleyip tablodaki bilgileri yazsın o zaman 😍

ikiz olma durumu beta hcg ile tahmin edilebiliyor mu? Benim de regl günü 197 olan değerim 5 gün sonra 3404 olmuştu ama tek kese göründü. 🤔

Ay içimi rahatlattın gerçekten ağlayıp ağlayıp susayım o zaman ben 🤦🏽‍♀️😄 Doğumdan sonra daha mı kötü oluyor 😳
Herkes aynı olmaz canım bazı insanlar lohusa sendromu na giriyor bende panik atak var depresyon lohusa sendromu hepsi vardı o yüzden sen şuanlık duygu değişimi yaşıyorsun hamilelik hormonu ile bu yaşadıgın şeyi 100/99 yaşıyordur hamileler 🤣 yani çok normalsin kuzum benim

ikiz olma durumu beta hcg ile tahmin edilebiliyor mu? Benim de regl günü 197 olan değerim 5 gün sonra 3404 olmuştu ama tek kese göründü. 🤔
Bende bilmiyorum canım ama bende şüpheli birşey vardı kesenin yanında kanama alanıda olabilir kesede dedi Dr yarın sabah kontrolüm var belli olacak

KIZLAR TABLO DENEME 1-2 :halay: fakat kimden izin almam gerektiğini bilmiyorum bilen var mı ?
ANNE ADAYI
BEBEK İSİM
30
25/02/23
Aksaray
ilk
Kız
25.11.2023
Alara
Yazalımmı hazır olduğunda söyle bilgileri verelim canım yöneticimiz 🥰🤗

Arkadaşlar beta hcg 6-7. haftalarda da hep iki kat mı artarak ilerlemeli 🤔 benim 4+5 te 3402 olan değerim bugün 35675 ama bugün bata göre 6+2 oldu. Hesapladığıma göre 100.000 i geçmesi gerekiyordu

Arkadaşlar beta hcg 6-7. haftalarda da hep iki kat mı artarak ilerlemeli 🤔 benim 4+5 te 3402 olan değerim bugün 35675 ama bugün bata göre 6+2 oldu. Hesapladığıma göre 100.000 i geçmesi gerekiyordu
Benimde 4+6 da be tam 3830 du bugün tam 6 haftalıgım 23167

X