2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Aaa😲neden ki canım ben devlet Hastanesi'nde burda bulunduğum bölgedeki doktor yazdı ve hatta acilde yaptırdım şaşırdım suan hatta ben düşükleri hepsinde de de düşük sonrasi yaptırdım bir iki kere de degil yani
Ya reçete yazamıyorum dedi . Burdakı devletlerdede sıra yok mecburen yaptırdım bin liraya . Şimdi beklesem bişey olsa bebege vicdan azabı agır bastı . Napalım şifa olsun kuzuma inşallah.
Hatta diğerlerinde normal dozu yüksek olan var 180 TL onu yaptılar simdi lekelenmemde 300mg lik yaptırdı doktor önlem amacli
Yaa 180 lıra nerde 1000 nerde .. Napalım günahları boynuna .. Ben kızımda reçeteyle almıs yaptırmıstım.

gesmis olsun canim. Fazla mi ayakta falan kaldin acaba yoksa kan uyusmazligida etki ediyormu? dinlenmeye calis gelip gecer insallah
Bugun bıraz temızlık yaptım . Sonra dedım kı böyle rahat davranma sonra gıttım az bı boyle damar gıbı pembe var sımdıde hep oyle kan da degıl damar gıbı ıncecık.
Bu haftalar da kan uyusmazlıgından dolayı oluyor lekelenme . Doktor risk almayıp tüm tuşlara bastı 🫣 şifa olsun inşallah

İyi akşamlar hanımlar 6+3 haftalık hamileyim keseyi geçen salı günü gördük kalp atışı için erken iki hafta sonra gel dedi bnde hiç hamilelik belirtileri yok ne bulantı ne kusma hiç birşey korkuyorum benim gibi olan var mı ikinci gebeliğim ilkinde böyle değildi benim gibi olan varsa yazsın lütfen 🙂
Annelik delilik .. Belirti yok diye şüphe ediyoruz . Bende kızımdada öyleydı bundanda sadece belim agrıyo oda sanki yataktan kaynaklı gıbı

Ya reçete yazamıyorum dedi . Burdakı devletlerdede sıra yok mecburen yaptırdım bin liraya . Şimdi beklesem bişey olsa bebege vicdan azabı agır bastı . Napalım şifa olsun kuzuma inşallah.

Yaa 180 lıra nerde 1000 nerde .. Napalım günahları boynuna .. Ben kızımda reçeteyle almıs yaptırmıstım.
Aynen canım yeterki iyi olsun da yaptırdigin iyi olmuş tabi ama yazık günah ya nasıl biseymis nasıl reçete yazamiyorsa gerçekten hatta şimdi yapılan iğne 300mg lik progesteron da aldım yanında ikisine 30 TL mi ne verdim sen düşün gerçekten saçmalık yazamamasi acil gelenlere ne yapıyorlar acaba illa sıra mi al diyorlar

İyi akşamlar hanımlar 6+3 haftalık hamileyim keseyi geçen salı günü gördük kalp atışı için erken iki hafta sonra gel dedi bnde hiç hamilelik belirtileri yok ne bulantı ne kusma hiç birşey korkuyorum benim gibi olan var mı ikinci gebeliğim ilkinde böyle değildi benim gibi olan varsa yazsın lütfen 🙂
Canım ıkı kızımda da mide bulantım olmuştu küsma yok idi ama dolabı açamıyordum acayip kokuyordu. Şuan hiç bir belirtim yok aynı senin gibiyim. Ama erkenmi diye düşünmüyorum bazen ileki haftalarda olabilir mi diyorum. Bazende cinsiyet farkına bağlamıyor değilim ama kendimi kandırmak istemiyorum

Canım ıkı kızımda da mide bulantım olmuştu küsma yok idi ama dolabı açamıyordum acayip kokuyordu. Şuan hiç bir belirtim yok aynı senin gibiyim. Ama erkenmi diye düşünmüyorum bazen ileki haftalarda olabilir mi diyorum. Bazende cinsiyet farkına bağlamıyor değilim ama kendimi kandırmak istemiyorum
Çok korkuyorum elimizden birşey gelmiyor dua ediyorum bol bol hayırlısi ile sağlıklı sıhhatli nasip et Allahım hepimize 🤲🏻

Canım bende bir gen heterozigot çıktı birde 4g/5g diye bir şey var o 5g/5g yazıyor doktorum çok önemli olmadığını söyledi fakat benim iki kimyasal birde 8haftalik düşüğüm var(1kizim var çok şükür sağlıklı 2.gebelik düşündükten sonra yaşadım bu düşükleri😔)bu hamileliğimde hamile kalmadan öncesinde ecopirin kullanıyordum doktorum önlem amaçlı kullan hamile kalınca hemen gel dedi.ogrendigim gibi de oksapar iğne ye başladık. Dediğim gibi benimkinin önemli olmadığıni söyledi doktor homozigot olanlar daha ciddi. Küçük bir lekelenme yaşadım o arada bıraktırdı doktor ecopirine ama iğneyi yaptım lekelenme geçince yine ecopirine başladım şimdilik böyle ilerliyor hatta ben hapı içmesem olur mu hocam çok önemli bir pıhtılaşma yok demistiniz dedim yine lekelenme olursa diye korkuyorum dedim. Kanıtlanmış bir sonucu yok çok az bile olsa bebekleri etkiliyor mutlaka hem hap hem iğne ile devam edeceksin dedi canım. Şöyle soyliyim ben etkisi olduğunu düşünüyorum çünkü 2.gebeligi istediğimde 6ay korunmama rağmen hamile kalamadim hemde yumurtlama günlerimi değerlendirme rağmen sonra iki kere kaldı kimyasal oldu. sonra bu gittiğim hocaya gittim kimyasalların olduysa ve gebelik düşünüyorsan mutlaka ecopirin öneriyorum kullan dedi bir bucuk ay kullandım ve hamile kaldığımi öğrendim burdaki doktor da gerek yok ya kullanmana demişti hamile kaldığımi ogrendigim aralarda salak gibi bıraktım ben kullanmadım ve işte 8haftalik ikiz düşükler im oldu şimdi o hocadan başkasına gitmiyorum tabi herşey nasip...nasipten otesi yok ama kesinlikle kan sulandırıcılarin pihtilasma seviyesi önemli olmasa bile kullanılmasının gerekli olduğunu söyledi doktorum bende öyle düşünüyorum şimdilik iğneler ve haplarla ilerliyoruz umut ediyorum ki sağlıkla gelir bebeklerimiz....🥰
Analdım canım düşüklerin içinçok üzgünüm bende yaşadım rabbim kimselere yaşatmasın amin inşallah sağlıkla gelsinler 🌸

Eklentiler

• 16801991589524229137179333511804.jpg
    16801991589524229137179333511804.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 46
İlk hamileliğinde bulantı yaşayan tecrübeli anneler varmı bu ne zaman bitecek gerçekten hayattan koptum sanki ben hayatımda ilk kez kustum ve bu sürekli oluyor kusma sonrası sanki baygınlık geçiriyorum prilam ilk gün çok iyidi ama artık oda fayda etmiyor çok uzun mu sürecek bu durum 🥺
Ben de ilk hamileliğimde öyleydi açlıktan ağlardım her yer her şey kokardı burnuma tam 12. Hafta bitti 13. Haftada bıçak gibi kesildi birden

Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Ayrı ayrı sayfayı doldurmak istemedim hepinizi alintiladim. Gece boyu hastanede yatış yaptık kanama yoğunluğu sebebiyle. İğneler serumlar çok şükür bebeklerim benimle. Eve geldik bol istirahat yapicaz bı süre. Bu arada Rabbim bana bı mucize verdi. Biz ikiz diye beklerken meğer ÜÇÜZ annesi olacakmışım 🤲🏻🧿😍
Ayy maşallah yaaa nasıl bi duygu bence daha tam idrak edememişsindir çünkü üçüz üç tane aynı andan rabbim sağ sağlim kusağına almayı nasip etsin

İlk hamileliğinde bulantı yaşayan tecrübeli anneler varmı bu ne zaman bitecek gerçekten hayattan koptum sanki ben hayatımda ilk kez kustum ve bu sürekli oluyor kusma sonrası sanki baygınlık geçiriyorum prilam ilk gün çok iyidi ama artık oda fayda etmiyor çok uzun mu sürecek bu durum 🥺
Benim 4 aylık olana kadar sürdü tiksindim ise doğum yapana kadar en çok buz dolabı kokusu ve yağ salça kokusu beni bitiriyordu birde hamburger etinin pişirme kokusu 😰🤮

Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Ayrı ayrı sayfayı doldurmak istemedim hepinizi alintiladim. Gece boyu hastanede yatış yaptık kanama yoğunluğu sebebiyle. İğneler serumlar çok şükür bebeklerim benimle. Eve geldik bol istirahat yapicaz bı süre. Bu arada Rabbim bana bı mucize verdi. Biz ikiz diye beklerken meğer ÜÇÜZ annesi olacakmışım 🤲🏻🧿😍
Maşaallah Sübhanallah senin bebeğin normal mi tüp bebek mi

Kızlar bugün vajina degil ama makatta kanamam oldu bayağı. Elim ayağım boşaldı ne yapacağımı bilemedim. Vajinayı kontrol ettiğimde şükür ki bişey yoktu. Kendimi de fazla zorlamamistim halbuki ama neden bu kadar kanadı anlamadım.😔 Kefir içmeye başladım artık çok korkuyorum, ilk gebeliğim. Bebeğime bir zararı olmamıştır dimi kanamanin🥺
Hemoroid varsa kanama yapar hamilelikte çok kötü oluyor Dr şöyle kullanabilecegin krem tavsiye etsin ilerki zamanda ihtiyacın olacak af edersin popo dışına bile çıkıyor hamileliğin baskısından bizzat yaşadım doğumdan kötü oluyor

X