2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Canım sonucunu buraya at istersen bakayım şimdi şöyle bunu Türkiye'de çok önemsiyorlar ama ben birkaç yabancı makale okudum yurt dışında bu genleri duyunca doktorlar resmen gülüyor ve çok gereksiz olduğunu soyluyorlarmis tabiiki bu birkaç gen için önemli mesela ana panel genler var onlar çok önemli ben çok fazla araştırdım o yüzden at bakayım dedim genin ismini görmem lazım kuzum
Dur atayım hemen canım ben anlamıyorum pek baya araştırdım ama birkaç türkiyedeki birkaç doktora yazdım Online görüşme için 2000 tl ücret istedi 😬

Eklentiler

• 1B8334DA-0F6C-4E03-BF3E-6F884A15FA67.jpeg
    1B8334DA-0F6C-4E03-BF3E-6F884A15FA67.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar hepinizden Allah razı olsun. Ayrı ayrı sayfayı doldurmak istemedim hepinizi alintiladim. Gece boyu hastanede yatış yaptık kanama yoğunluğu sebebiyle. İğneler serumlar çok şükür bebeklerim benimle. Eve geldik bol istirahat yapicaz bı süre. Bu arada Rabbim bana bı mucize verdi. Biz ikiz diye beklerken meğer ÜÇÜZ annesi olacakmışım 🤲🏻🧿😍
Kız her gittiğinde çocuk çoğalıyor mu içerde hahahha 🤣🤣 onu nasıl görememis ya doktor. İlk gebelik dimi seninki 🤣🤣

Dur atayım hemen canım ben anlamıyorum pek baya araştırdım ama birkaç türkiyedeki birkaç doktora yazdım Online görüşme için 2000 tl ücret istedi 😬
Hemogram testi bu. Buradan pıhtılaşma anlaşılmaz ki, başka test yapmışlar mıydı?

Ay bu sonuçlar ne gerçekten anlamadığım kadar varmış hiçbir şey anlaşılmıyor hahaha 😅 peki bunların genetik test olduğuna eminiz değil mi çünkü Türkiye de bu isimler enfeksiyonla alakalı

T Tugcemsiiiii dün hiç giremedim heyecenla okudum.Gecmis olsun Rabbim bebeklerini size bağışlasın 🙏 Nasil guzel bir mucize nasil guzel bir görüntü bu boyle Allahim ne buyuksun 🤲🏻 hayirli olsun canm

X