2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ay bekliyorum vala sabırsızlıkla 17e kadar zaman hızlı geçmiş gibiydi ne ara oldu diyodum bi durdu şimdi
Şimdi kaç haftalıksın. Ben 12+6
Dün doktor kıza benzettim dedi ama emin değil
Benimde kafam ona takıldı.
Hissetmek için çok erken , yazık bana.

Şimdi kaç haftalıksın. Ben 12+6
Dün doktor kıza benzettim dedi ama emin değil
Benimde kafam ona takıldı.
Hissetmek için çok erken , yazık bana.
Evet ya orasıda öyle uykular haram. 17+4 haftalığım ben şuan vala kızda değişme ihtimali varmış ama benim arkadaşımda da 12. Haftada %60 ihtmwl kız demişti doktoru onunki değişmedi o şuan 7. Aya girdi hala kız ayrıntılı falan hala kız özele gidiyor tabi cihazda çok önemli ama bence artık çok fazla yanılmıyo doktorlar. 12. HFtada biz söyletmedik hiç ihtimal bile doktora sonra 14+6 Haftada çatlayıp tekrar gittik görünğr mü bakalım diye görünür bakalım dedi biraz uğraştırdı ama gördündü net erkek demişti. 16. Haftada bizde gördük pipisini

MaşaAllah barekallah, sağ salim gelsin paşa. İsim ne düşünüyorsunuz?
Benim kızımda 11 haftada erkek dedi 13 te kız.
Ama bu kez kız deyince inanamadım.

Kızlar nipt testimin sonuçları negatif çıktı çok şükür. Oğlum sağlıklı o ladar stres yaptım üzüldüm ama Allahıma binlerce şükürler olsun temiz çıktı. Beynindeki kistler içinde genelde 28.haftada gećiyor diyorlar gećmese bile bir sıkıntı yapmıyormuş yani oyle diyorlar genelde.

Krilom omega 3 yazdı onu aldım eczanede yoktu depodan geldi çok sık kullanılmıyo galiba
Şimdi söylediğiniz OMEGA ya baktım trendyolda 90 lira eczanede 250 neden bu kadar fark var acaba .. umarım faydasını görürsünüz ben balık yiyemiyorum pek o yüzden kullanmak istiyorum

Aslında ton balığı gerçekten tercih edilmemesi gereken bir balık ağır metal içeriyor. Benim doktorumda kesinlikle önermemişti

Şimdi söylediğiniz OMEGA ya baktım trendyolda 90 lira eczanede 250 neden bu kadar fark var acaba .. umarım faydasını görürsünüz ben balık yiyemiyorum pek o yüzden kullanmak istiyorum
Merhaba benim de doktorum krilom yazmıştı bulantım sebebiyle kullanamadım. Şimdi ocean mummy kullanıyorum omega 3 içeriyor hem de multivitamin öneririm

Geçmiş olsun. Dahiliye ya da göğüs hastalıkları olabilir mi ? Hamile olduğunuzu ilk başta belirtirsijiz

Slm kızlar maşallah hemen hemen herkesin bebişlerinin cinsiyeti belli olmuş darısı benim başıma diyim
Pazartesi günü randevum inş kendisini gösterir. 19.Haftayım çok kötü kasık ağrısı var sanki son haftalar bebeğin başı aşağıdaymış gibi. Sizdede varmı bu tarz ağrı, yürümekte zorlanıyormusunuz.

selam canım ben hastalandığımda sürekli acile gidiyordum doktorlar ilaç veremeyiz deyip parol serum takıp gönderiyorlardı. birkaç gün iyice kötüleyince kendi doktoruma gittim ilaç yazdı. çok geçmiş olsun bence önce kendi doktoruna söylemelisin

hiç balık yemediğimi fark ettim
Bizde başlamadık daha. İstanbulda havalar hala ılık inanırmısın sonbahar gibi. Kar balığın kuşağına kaçınca leziz olur , her pazar balık günü olurdu. İnşallah başlayalım bu pazar. Sizede şifa olsun.

Ay maşaAlllah göstermeyen genelde kız oluyor. Benimki aşağı doğru baskı yapıyor. Rabbim korusun.

MaşaAllah barekallah, sağ salim gelsin paşa. İsim ne düşünüyorsunuz?
Benim kızımda 11 haftada erkek dedi 13 te kız.
Ama bu kez kız deyince inanamadım.
16 da ner belli olur seninde inşallah biz 16da pipiyi direk gördük. Amin inşallah hepimizin ki sağ salim gelsin. Efe oğluşumuzun süprizi bizim isimlerimiz hazırdı. Kız olursada Ada koyacaktık.

ah çok iyi olur bizim buralara maalesef hep kültür balığı geliyor. onu da kızartma olunca seviyorum, yine sağlıksız oluyor sizlere de afiyet şifa olsun

Ya evet ya şu fiyata bak ben tarih muhabbetinden korkuyorum trendyol için hiç aldınız mı trendyoldan ilaç. 2 eczanede aynı fiyat söyleyince dedim kazık yemiyorum ama trendyola göre evet çok fark. Benimde balık diyince tüylerim ürperiyor. Zor bela yiyorum şansıma doktor yazdı işte son kontrolde

Ay maşaAlllah göstermeyen genelde kız oluyor. Benimki aşağı doğru baskı yapıyor. Rabbim korusun.
Aslında ben enson 9 haftalıkken gitmiştim doktora. Yaşadığım yerde doktorun verdiği zamanlarda gidebiliyorsun kontrole. İkinci kontrolum pazartesi günü inş öğrenirim cinsiyetini. Aynen benimde baskı yapıyor. Senin kaç haftalık canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…