2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İlk kez gebelik yaşıyorum ondan ekstra endişelendim galiba şuan her şeye bağlıyorum lekeyi paranoyak oldum resmen. Teşekkürler desteğin için. Herkeste olabiliyor normal bişey bu diye kabullenmem gerekiyor demek. 😊ya evet biliyorum senin olayı bayağı kurum seni geç çağırıyor onlsr da kalp atışını duysun bakalım gümbür gümbür 🤲😇
Seni ne zaman cagırdı simdi muayneye kac gün oldu veya gideli

Aynen aynen cnm benimde 2. Gebeligim 7 Haftasında gelişimi durmuştu kalp atışı alamadik.
Bende ilk defaa kalp atışını duydum bin şükür rabbime. Aynen aynen hep 2 hafta sonrasına çağırıyor beni. Bugun yine duyalim inşallahta bi rahatlayalim ama bu diğer Dr a gitmeseydim bende senin gibi suan dört dönüyordum inan. Kalp atisi icij herkesin 10 güne çağırmıştı beni 14 gune yine eger bekleseydim meraktan birsey olurdu yani Allah korusun. O yüzden öyle sakinlestir kendini. Herkeste oluyor bendede olmasi normal. Bebisler kendine yer aciyorum iyiyiz bi sorun yok de. Öyle odaklan yoksa inan 9 ay ne yapariz bilmiyorum bu endiseyle bende
Çok şükür canım inşAllsh devamlılığı da güzel olur stressiz rahat.. bebişlerimizin sağlıkla geldiği güzel günleri görürüz inşallah 🤲dediklerini dikkate alacağım 😊
Seni ne zaman cagırdı simdi muayneye kac gün oldu veya gideli
Benim muayene olalı 4 gün oldu. İkiz gebelikte üç haftada bir kontrole gitmek gerekiyormuş. 8 Ekim gibi gideceğim inşallah. Ama artık tüp bebek doktorum değil kadın doğumcu takip edecek.

Kizlar doktordan geliyorum kalp atisini duyduk sukurler olsun🧿 bu belirti isini de sordum bana hormonlar hep ayni duzeyde artmiyor bazen daha yavas artiyor o zamanlar belirtiler azabiliyor bunlar subjektif seyler takilma dedi. Cok mutluyuz allah isteyen herkese nasip etsin insallah cani gonulden diliyorum
Çok şükür ya devamı da güzel gelsin hep🌸tebrik ederim 😇kaç haftalıkmış minnak

Çok şükür canım inşAllsh devamlılığı da güzel olur stressiz rahat.. bebişlerimizin sağlıkla geldiği güzel günleri görürüz inşallah 🤲dediklerini dikkate alacağım 😊
Benim muayene olalı 4 gün oldu. İkiz gebelikte üç haftada bir kontrole gitmek gerekiyormuş. 8 Ekim gibi gideceğim inşallah. Ama artık tüp bebek doktorum değil kadın doğumcu takip edecek.
Cnm ben geldim dr dan bi sıkıntı yok cok şükür. İstirat etmemi söyledi kalbinin attığını gösterdi dinletmedi

Kizlarr birsey sorcam size ben 2 gün önce baska bir Dr a gittim 6+5 di
Bugün tüp dr na gittim yine 6+5 dedi bende dedim 7 olmam gerekiyor dedim o kadar oynar dedi ama kese için tüp dr gittiğimdekiyle zaten Bugün de 7 olmam gerekiyordu ama 6+5 çıktı böyle birşey yaşayan var mi aranizda

Kizlarr birsey sorcam size ben 2 gün önce baska bir Dr a gittim 6+5 di
Bugün tüp dr na gittim yine 6+5 dedi bende dedim 7 olmam gerekiyor dedim o kadar oynar dedi ama kese için tüp dr gittiğimdekiyle zaten Bugün de 7 olmam gerekiyordu ama 6+5 çıktı böyle birşey yaşayan var mi aranizda
Canım ultrasondan ultrasona ölçen doktordan doktora farkeder..milim oynar büyük çıkar küçük çıkar..bir kaç gün oynaması normal..aynı doktor ve aynı ultrasonu baz almak lazım..kanama alanı falan yok dimi

X