2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ayy ben ağlayınca yapıyorum, alışıp kullanması için daha çok küçük değiller mi?
Dün avm ye götürdüm, bir çizgi film karakterini işaret edip dokunmak istedi ama onun istediği süre kadar tutmadım. O kadar içli ağladı ki geri aynı yere döndük ve hepimiz o keşfini bitirinceye kadar bekledik.
Bugün de yoldaki dubalar için aynı şeyi yaptı, yine dönüp bekledik .
Yanlış mı yapıyorum.

Dişlere baktım ama malesef yok bizimki evde böyle dolaşsın anca yem yemez su içmez plastik ördek gibi
Ben o kadar alışmışım ki eksik hissetmeye başladım kendimi çok başka bişey kızım benim kadar etkilenmedi

valla bilemedim şimdi. belki onun ağlaması hala keşfi bitirmediğini gösterebilir.. ama benim bebiş çoğu şeyi bilerek ve yaramazlık olsun diye yapıyor mesela minik cam biberonuyla kefir ayran gibi şeyler veriyorum hemen ters çevirip gözlerimin içine bakarak döküyo.. ben yerimden kalkınca kaçıyor yani oyun yapıyor..elinden alınca da ağlıyo.. çoğu zaman ben de çözümsüz kalıp ağlatmıyorum ama kullandığına eminim

bir de eğer ağlaması elde edene kadar ve sonrasında hemen bitiyorsa genelde ağlayarak yaptırmaya alışıyorlar

Ayy ne gıcık bir insanmış kv , bir dediği diğerini tutmuyor.
Benim kızım da çok düşkün . Önü açık bir kıyafet giyemiyorum hemen aklına geliyor.Elini sokup duruyor
kesinlikle öyle
ben de yaz boyu evde atletle dolaştım bütün atletlerim memenin altında kalıyor çekilmekten

muhtemelen ben de böyle olacağım
ama sorunsuz hallettiğin için sevin

Kızlaaar ben taşındım, yerleştim 10 günü geçti çok şükür atlattım mutluyum
Nergis hanım daha yenice 4 diş çıkarmıştı bir 4 daha geliyor sanırım baya şişmiş bunlar da çıkarsa son 4 kalıyor ben bu defteri kapatırım inşallah
Bugün oyun parkına götürdüm o kadar güzel eğlendi ki hiç beklemiyordum anlamaz falan diye düşünüyordum ama çıkmak istemedi hiç
Dün gece ilk defa gece uyanmadan uyudu o kadar sevinçliyim ki anlatamam bu uyku problemleri de geçecek diye umuyorum, demek ki bütün gece uyuyabiliyormuş köftehor
Bir de biz yeni eve geçince beşiğe veda ettik yatak aldık çok çabuk alıştı ve çok sevdi bu sabah kendisi uyanıp yanıma geldi bana çağırdı
Baya baya dillendi ya nasıl bu kadar büyüdüler birden hayretler içinde kalıyorum düşününce. Akşam babası halasıyla konuşuyordu telefonda o da konuşmak istedi "anne oynuyom oyun" Dedi annemle oyun oynuyorum demeye çalıştı diye yorumladım kuzenine de elindekini vermek istemedi o da vermiyo diye ağladı vermiyom ağla dedi
Sinir krizi meselesine değinilmiş bu dönem öyle bi dönem sanırım bizde de aynı durum var bir süredir. İstediği olmazsa ağlayıp kendini yere atıyor ve durup durup sinirlenip bağırıyo kendi kendine, geçer inşallah yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…