2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Cnm bende dün Covid olduğumu öğrendim 19 haftalık hamileyim sadece parol verdiler ve bol sıvı tüket dediler sen nasıl atlattın gebeliğe zararı varmı Covid in

Gaz bile olabilir. 14 hafta çok erken bence hareket için. İlk çocuksa özellikle
Ben hava nemlendiricisi aldım kivi marka. E bebekte de var ben 101 e gelmişti oradan aldım daha uyguna.

Trendyol da hava nemlendiricisi görmüştüm. O hoşuma gitmişti. Basit bir şeydi ondan alacağım. Ama nebulizator sanki daha çok astım hastaları için gibi yanlış hatirlamiyorsam

ben 11. haftada öğrendim cinsiyeti. fetal dna testi yaptırdım onun sonucuyla beraber cinsiyeti de öğrendik. bebeğin dnasını ayırıp baktıkları için cinsiyeti biliyorlar
Benimde 13.haftada ogrenmem gerekiyordu ama test sonuçları direkt dr ye gidiyor ve ters giden birseyler olmadığı surece doktor seni aramiyor.bir sonraki randevuyu bekliyorsun. 16 da ancak ogrenicez cinsiyeti

Herkes rüyasında bebişler cinsiyet görüyor.ben de sırt masajına gidiyordum.2 gündür belim sirtim ağrıyor.gece uyaniyorum agrisina. Dün gece de agridi sanirim,sirt masajina gittim ruyamda kadina yuz üstü yatamam otururken azcık sırtımı ovsan yeter diyorsum

Arkadaşlar günaydın bugün aktüel ürünü olan bir mağazaya ( dükkan ismi yazmak yasak mı bilmiyorum) bebek ürünleri geliyor haberiniz olsun. Katlanir Bebek küveti , ağız mendili vs.
Teşekkürler canım bende bakacaktım ama gidemedim. Sen alabildin mi

Trendyol da hava nemlendiricisi görmüştüm. O hoşuma gitmişti. Basit bir şeydi ondan alacağım. Ama nebulizator sanki daha çok astım hastaları için gibi yanlış hatirlamiyorsam
Şu küçük beyaz uygun fiyatlı olanı diyorsan ondan var bende ama çok küçük olduğu için tam emin olamadım. O yüzden kiwi yi merak etmiştim
Bebeklere çocuklara ya da hasta olunca kendilerine uygulayanlar da vardı daha soramadım kullananlara ama sadece astım değil diye biliyorum ben

Bilemedim şimdi. Yorumlarda iyi yorumda var kötü yorum da. Ben daha büyük boyutta olanlara baktım.(teknosa da)onlar pahalı geldi açıkçası.

Cnm bende dün Covid olduğumu öğrendim 19 haftalık hamileyim sadece parol verdiler ve bol sıvı tüket dediler sen nasıl atlattın gebeliğe zararı varmı Covid in
Ben hala tam atlatadim benim göğüs ağrısı öksürük çok fazlaydı oksurmekten karnım yirtiliyodu afedersin .. üç gün hastanede yattım .. yeni yeni duzeliyorum bende şuan 19+1 im

Çok geçmiş olsun canım Dr kontrollerini aksatma lütfen sürekli git bebeğe bakılsın benim aşılar geçersiz kaldı.yeni aşı zamanımda gelmedi eşim evde korona atlatıyor inan korkulu bir süreç inşallah sakin ve kolay geçer en azından bebeğin adına

Çok teşekkür ederim... İnsaAllah Allah'a emanetiz Allah sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin

Ben de yumurta yiyemiyorum Her sabah en az 1 tane haşlanmış yemem lazımmış diyetisyen öyle diyip duruyor ama yok gitmiyo
ayyy ben de yiyemiyorum haşlanmış sadece omlet gibi yapabiliyorum. amaaaann ne yersek yarar inşallah sıkmayalım canımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…