2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benimde kronik enfeksiyonum var. Gerçekten zor . Benim de erkek ve ilk gebelik . Artik sürekli düşünüp kendimi üzmeyecegim :)
Ay bende ya vala kendimi dinlemekten bi hal oldum artık salıcam yani allah korusun bi problem yaşasak farklı bir belirtisi olurdu diye düşünüyorum. Bide hissettirse keşke kendini artık hiç dinlemiycem. 17+4 oldum ultrasonda o kadar hareketli ki yerinde durmuyo 2 kontroldür asla sabit bir pozunu göremedik. Baş aşağı duruyor hep ve sürekli hareket ediyor. Ama bana bi türlü hissettirmedi beyfendi kendini sabırsızlıkla onu bekliyorum bakalım

Ay bu vitamin fiyatlarını napıcaz. Ben d vitamini ve vinelac multivitamin kullanıyorum. D vitaminini yaza kadar devam edeceksin dedi doktor. Bide şimdi omega 3 verdi 50 tablet 250 tl vinelac 200 tlydi en son d vitamini 100 küsür vala gerçekten allah yardım etsin hepimize sinir oluyorum.

17+1 ben de hissetmiyorum. Ultrasonda doktorlar hareketli diyor . Bense yan gelmiş yatan bir bebek görüyorum.

Mesajını okuyunca yazmak istedim. 12+4 te kız gibi dedi doktor.
Usg de 13.haftalık görünüyor.
Nub teorisine göre erkek gibi , erken döllenme bende erkek hissediyorum.

Günaydınlar
Sosyal medya da o kadar çok bebek videosu izliyorum ki rüyamda doğum yapmıştım. simsiyah saçları olan güzel bir bebekti.
Bende hareketlerini hissetmeyi bekliyorum. Rüyamda tekmeliyordu.
Sağlıkla kucağımıza alıp koklamak nasip olsun.

Benim ilkini 11 haftalıkken hissettim. Erkekti , doğana kadar karete yaptı karnımda, iki kızımda çok beç hissettim öyle ki endişelenip kaç kez iyimi diye doktora gittim.

Siz özele mi gidiyorsunuz. Bana hiç vitamin filan vermediler.(devlete gittiğim için sordum)

14+2 bugün. doktor 16. haftada söyleyeceğini, en net şekilde o zaman belli olacağını söyledi.
çok daha erken söyleyen doktorlar duydum ama bizimki sonradan değişme ihtimali olmasını istemiyor.
Ne güzel doktorun söylememesi , 13.haftada bana kız gibi dedi. Bakalım 16.haftada gideceğim tekrar. Kızımdada 11 haftada erkek dedi 13.haftada kız dedi. İnsanın kafası karışıyor.
Sağlıklı olsunlar önemli olan o. Ama alışveriş yapmak için sabırsızlanıyorum.

Kızlaar merhaba durum bildiriyorum bugün kontrolümüz vardı herşey yolunda çok şükür büyümüş miniğim iki hafta sonra perinatoloğa gitcem organ taraması için yönlendirdi doktorum tetenoz aşısınıda sordum olmam gerektiğini söyledi

13 haftalığı bilemem ama 17 haftada %90 dediyse dönmez endişelenme sağlıkla gelsin

Mesajını okuyunca yazmak istedim. 12+4 te kız gibi dedi doktor.
Usg de 13.haftalık görünüyor.
Nub teorisine göre erkek gibi , erken döllenme bende erkek hissediyorum.
Ben de 12.haftada gittim dr bu haftada cinsiyet görünmez dedi.sonra öğrenmek istiyorsanız kandan bakılsın dedi. 16.haftada kan sonucu alıcaz heyecanla bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…