2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba arkadaşlar,ben geçen yazmıştım hiç bir semptom yok acaba kalbi mi durdu diye.Bugun doktora gittim her şey yolunda çok şükür .Benim gibi olan varsa rahat olsun korkulucak bir şey yok
Çok şükür,bilgi için teşekkürler❤

İlaç kullandığım halde felaket kötü Ne yediysem çıkarıyorum onun haricinde iş arkadaşıma üzülüyorum karşında devamlı ööğğğhh leyip duruyorum.
hiç üzülme canım bunu bilerek yapmıyorsun kontrol eden doktorun belki rapor verebilir ben de çalışmakta tereddüt ediyordum ama nereye kadar rapor alacaksın kötü olursan bakarız demişti

benim koku hassasiyeti bazen oluyor birden ıyyy midem kalkıyor kokudan sonra geçiyor geçen eşim bi kolonya sürmüştü çok kötü olmuştum normalde sevdiğim bir kokuydu. ama yemeklere karşı pek olmadı inşallah da hiçbirimize olmaz

Benim ilk hamileliğim. Neredeyse 2 haftadır bulantı kusma tiksinme sürünüyorum resmen. Hayvansal hiçbir şey yiyemez oldum. Ekmek patatesle yaşıyorum
Bende aynı şekildeyim vallah bugün gittim kontrole daha kabizlık için vermrdi ilaç ama mide bulantısı için verdi 3 gündür ölüyorum mide bulantısındsn birşey yiyemez oldum bir de kusuyorum ama öyle çokds değil.

Aynen bana da bulantı ilacı yazdı. Kabızlık için yazmadı. Kuru inciri suya ıslayıp suyunu içtim bir süre. İyi geldi.

Sağol canım. Forumda baktım da ultrason normal olduğu halde kan sonucu sorunlu gelenler olmuş. Tabi bunun sonucunda fetal DNA yaptirmislar ama temiz çıkmış. Yani uzuldukleriyle kalmışlar. Hatta yaptırmam bı daha diye konuşmuşlar. Bende yaptırmadan kendimi uzmesem diye düşündüm
6+5 te kalp atışı duyulur mu kizlar
Duyulur diye düşünüyorum . Özellikle vajinal yoldan.

Arkadaşlar selam, umarım herkes iyidir. 7+5 deyim az önce lavaboda peçeteye kahverengi akıntı geldiğini farkettim. Daha önce düşüğüm olduğu için endişeliyim. Doktor sorun olmadığını söyledi ama benzer durumda olan var mı?

En iyisini doktorunuz bilir tabi ki ama kahverengi akıntı hamilelikte olabilir kırmızıya dönüşmesi tehlikeli diye biliyorum. Yine de doktorunuz en iyisini bilir

Olabilir tercih meselesi bazıları sonuç ne olursa olsun bi müdahale etmeyeceği için gereksiz stres yaşamak istemiyor yaptırmıyolar o yüzden

Bende öyle sürekli uyuyorum sürekli yorgunum bu durum beni çok sıkıyo

Ben de öyleyim randevu gününü iple çekiyorum , belirti olmaması güzel tabi ama insan düşünüyor istemsizce anormal mi diye

Beni de ekleyebilir misniz. Yaş 32 ,sat 3 eylul, kese 4+6 kalp atışı 7+6

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…