2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar çok fena grip oldum, boğazım şiş heryerim ağrıyor, burnum tıkalı, sabaha kadar uyuyamadım, boğazımda çok fazla mukus oluşuyor bu yüzden aşırı midem bulanıyor, ilaç kullanmak istemiyorum,tavsiyelerinize ihtiyacim var lutfen

Kızlar çok fena grip oldum, boğazım şiş heryerim ağrıyor, burnum tıkalı, sabaha kadar uyuyamadım, boğazımda çok fazla mukus oluşuyor bu yüzden aşırı midem bulanıyor, ilaç kullanmak istemiyorum,tavsiyelerinize ihtiyacim var lutfen
Zencefil bal limon karıştırıp ılık suyla içebilirsin doktoruma sormuştum zencefil kullanabilirsin demişti birde pekmezi ısıt tereyağı ekle ara ara bir yemek kaşığı üzerinede limon sıkıp iç boğazını yumuşatır

geçmiş olaun,ben de gün geçtikce iyileşmek yerine kötüye gitdim,burnum fena akıyor,kokuları alamıyorum.Bol meyve,portakal mandalina yeyin,limonlu,ballı zencefilli su için

Kızlar 8+5yim kontrolüm haftaya. Ben de hiç bir hamilelik belirtisi yok maşallah diyim de. Ne midem bulanıyor ne koku hassasiyeti o kadar alışmışız ki hamilelikte bulantı hikayelerine acaba benim gebeliğimde mi bir sıkıntı var diye düşünüyor insan istemsizce. Var mı başka benim gibi sıkıntısız geçiren
İlk hamileliğimde öyleydim ben de :) hiçbir sıkıntı olmadı merak etme

Ne güzel❤Sata göre kaç haftalıktı?Doğumu ne zamana gösteriyordu acaba?Resim atın tahmin yapalım☺
Sata göre bakmıyor ben regli olmuyordum pcos vardı. Yumurtlama takip yaptık tam gününde yani 🥰 vajinal ultrason tahminlerinizi alayım topaç sırtını dönüştü burada 🤩

Eklentiler

• 477B388A-4312-4DA1-94D9-B30BC589F847.jpeg
    477B388A-4312-4DA1-94D9-B30BC589F847.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 116
Sata göre bakmıyor ben regli olmuyordum pcos vardı. Yumurtlama takip yaptık tam gününde yani 🥰 vajinal ultrason tahminlerinizi alayım topaç sırtını dönüştü burada 🤩
sağ tarafta olduğu için kız diyorum,amma sizin kese uzun ve dar gibi,öyle olunca erkek mi kız mı onu tam bilmiyorum

sağ tarafta olduğu için kız diyorum,amma sizin kese uzun ve dar gibi,öyle olunca erkek mi kız mı onu tam bilmiyorum
Bakalım o an çektiği açıya göre değişiyor kese bazen yuvarlak bazen uzundu uzun halindeyken aldı fotoyu ben tüm muayeneyi videoya çektim şuan izleyip duruyorum topaç dönüp durdu 🥰 ben cinsiyet tahmini sayfası var tecrübeli bir bayan ona attım bakalım o değerlendirecek

Kızlar kalp atışını nasıl yorumluyorlardı benim bebiş 120 atıyor gördüm bu arada benek tahmin sayfasından erkek tahmin geldi sizlerin tahmini

Eklentiler

• 2E0CD4B1-DFEF-40E6-97F8-80C2888ECE5F.jpeg
    2E0CD4B1-DFEF-40E6-97F8-80C2888ECE5F.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 106
1 aydır prilam dr kullanıyorum ama içimde rahat değil ya bu ilacın bir zararı olurmu doktor olmaz diyor ama insanın içide rahat etmiyor🤦🏼‍♀️

X