2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar sata göre 9+5 olduk, ama geç döllenme olabilir o nedenle doktora göre 7+5 iz. En son 25 Ekim'de trans vajinal gayet güzel kalbi duyduk ama randevu aralığım çok fazla. Sonraki randevum 29 Kasımda. Bu süreçte bebeğin kalbi durdu mu gelişimi iyi mi endişe ediyorum bu haftalarda kalp durması çok sık okuduğum kadarıyla. Sizin durumunuz nasıl araya bir özel hastane randevusu atsam mı sizce?
Ben 7 haftalıkken gittim cihazın ses yerini bulamadılar vajinal dinleteceklerdi kalp atışını bugün 8+2yiz bekleyemedim vallah randevu almistım hastaneye gidiyorum şimdi kalp atışını duymak için.. inşallah bi sorun yoktur. Evet bende öyle biliyorum bu aralar tehlikeli haftalar diye ama yinede strese sokma kendini Allah'ın izniyle bir şey olmaz. 🥰 için rahat edecekse al bi randevu git hastaneye yeniden en azından için rahat olur yokda bende 12.haftada gidecektim bekleyemedim o yüzden.🌸

Şükür ki,ateşim yok,size de geçmiş olsun.Benim de yemeklerde canım yanına ekşi bir şey istiyor.
Benim bir günüm bir günümü tutmuyor. Bir gün gün boyu mide bulantısı yaşarken bir gün hiç olmuyor. Sabahları mutlaka aç karnına kusuyorum. Mide suyunu çıkarınca rahat ediyorum. Eksi ve tuzlu besleenebiliyorum. Ağır yemekler yiyemiyorum. Ani hareketlerde kasıklarımda kramp tarzi ağrı oluyor. Bende geçen hafta gribi atlattım. Hafif bı oksurugum kaldı. Ben yaklaşık bir haftadır Kuru dut kaynatip sabah akşam iciyoeum vücuttaki enfeksiyonu atsın diye. Bana çok iyi geldi. Çok ta yapacak bişi yok. Eğer çok ateşiniz olursa mutlaka doktora gidin.

Onu bilmiyorum hiç ama ben lavaboya sıkışıyorum o yüzdende uykum kaçıyo umarım normaldir
Evet gece çok kalkıyorum WC için gündüzden çok sonrada kaçıyor rahim büyüdüğü için mesaneye baskı yaparmış bu haftalarda normal ilerki haftalardada bebek büyücek o baskı yapacak böyle e devam edecek hata bu haftalarda başlarmış idrar kaçırmalar hapşırınca falan

Evet gece çok kalkıyorum WC için gündüzden çok sonrada kaçıyor rahim büyüdüğü için mesaneye baskı yaparmış bu haftalarda normal ilerki haftalardada bebek büyücek o baskı yapacak böyle e devam edecek hata bu haftalarda başlarmış idrar kaçırmalar hapşırınca falan
Yaa 1 kez oldu bende geçenlerde çok hastaydım grip olmuştum hapsuruğum öksürükle karışınca kaçırmıştım az bişey demek bebekle alakalıymış

Yaa 1 kez oldu bende geçenlerde çok hastaydım grip olmuştum hapsuruğum öksürükle karışınca kaçırmıştım az bişey demek bebekle alakalıymış
Evet hiç biri için endişe etme olabiliyormuş ben WC gitmekten uykusuz kalıyorum düşün artık çünkü uyumak zor oluyor hadi uyudun 1.5 saat sonra geri uyan aynı şeyler hep tekrar bu arada yarın sonunda doktora gidiyoruz inşallah bebeğim sağlıklıdır günleri saymaktan öldüm

Kızlar bulantı kusma işini nasıl yapıyorsunuz özellikle çalışanlar ben çok zorlanıyorum sürekli bulantım kusmam oluyor acil normal deyip gönderiyor raporda yazmıyor.
İlaç kullandığım halde felaket kötü :KK43: Ne yediysem çıkarıyorum onun haricinde iş arkadaşıma üzülüyorum karşında devamlı ööğğğhh leyip duruyorum.

Evet hiç biri için endişe etme olabiliyormuş ben WC gitmekten uykusuz kalıyorum düşün artık çünkü uyumak zor oluyor hadi uyudun 1.5 saat sonra geri uyan aynı şeyler hep tekrar bu arada yarın sonunda doktora gidiyoruz inşallah bebeğim sağlıklıdır günleri saymaktan öldüm
Yaaa hadi bakalım bende yarın gidiyorum kontrole gğzel haberler verelim ikimizde 🥰🥰🥰🥰

İki kız evladım var. Bı tane daha kızım olsa hiiic üzülmem hatta sevinirim. Tanıdığım bildiğim duygularımızin aynı olduğu cinsiyet olması çok güzel. Erkek olsa da hiç uzulmem hatta buna da çok sevinirim. Buda hayatımda tatmadigim bir duygu.. erkek annesi olmak...
O sebepten çokta takılmayın . Gerçekten tek isteğim sağlıklı olmaları 🥲 hamile kaldığından beri orta çaplı bir kaygı bozukluğu yaşıyorum sanirim. her an bişi olacak gibi geliyor. Bebek sağlıksız olacak gibi geliyor vs..
O yüzden bol bol dua edelim. Sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar. Eninde sonunda öğreneceğiz zaten cinsiyetlerini..
Diğer hamileliklerimde hatim yapmıştım doğum yapana kadar. Bunda da başladım. Bunlara inanan annelere tavsiyem olsun. Hatime başlayın. Yasin okuyun günlük. Haftalık Meryem suresi.. elinizi karnınıza koyup Allah'ın ElMusavvir ismini zikredin. ElMusavvir O En güzel şekli veerendir demek....
♥️
Benimde oğlum var 10 tane daha olsa bende üzülmem, gelen Allahtansa başımın üzerinde yeri var, benimki eğlencesine bi merak acaba tutacakmi tahmin gibi, yoksa hayırlı evlat olması benim için baş kriter, cinsiyeti kriterlerim arasında bile yok 😊

Kızlar 8+5yim kontrolüm haftaya. Ben de hiç bir hamilelik belirtisi yok maşallah diyim de. Ne midem bulanıyor ne koku hassasiyeti o kadar alışmışız ki hamilelikte bulantı hikayelerine acaba benim gebeliğimde mi bir sıkıntı var diye düşünüyor insan istemsizce. Var mı başka benim gibi sıkıntısız geçiren

Kızlar 8+5yim kontrolüm haftaya. Ben de hiç bir hamilelik belirtisi yok maşallah diyim de. Ne midem bulanıyor ne koku hassasiyeti o kadar alışmışız ki hamilelikte bulantı hikayelerine acaba benim gebeliğimde mi bir sıkıntı var diye düşünüyor insan istemsizce. Var mı başka benim gibi sıkıntısız geçiren
Bulantım oluyor öyle ilaçlık derece değil zorlamıyor ama tiksinme koku hassasiyeti bende hiç yaşamadım bilemiyorum normal mi

Bulantım oluyor öyle ilaçlık derece değil zorlamıyor ama tiksinme koku hassasiyeti bende hiç yaşamadım bilemiyorum normal mi
İlk 3 ay zaman çok zor geçiyor derlerdi gerçekten öyleymiş. Sürekli bi kontrolse gitsem de rahatlasam diye gün sayıyorum. Normaldir diye düşünmek istiyorum

Benim de bulantı vardı ama hiç kusmadım bulantılar da giderek azalmaya başladı koku hassasiyeti ve tiksinme bende de olmadı sadece çok fazla halsizim kafamı toparlayamıyomuşum gibi canım hiç bişey yapmak istemiyor

X