2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kızlar karnım da çok fazla şişkinlik var sanki 6 aylık karın gibi ekstra fazla şişti böyle şişip de sıkıntı yaşayan oldu mu bebek açısından bir belirti mi acaba diye tereddüt ettim kontrolumde 2 hafta sonra

kızlar karnım da çok fazla şişkinlik var sanki 6 aylık karın gibi ekstra fazla şişti böyle şişip de sıkıntı yaşayan oldu mu bebek açısından bir belirti mi acaba diye tereddüt ettim kontrolumde 2 hafta sonra
Kaçıncı gebeliğiniz?2ci gebelikte karın daha çabuk şişe bilir diye bir videodaki hanım diyordu

Benim de bulantı vardı ama hiç kusmadım bulantılar da giderek azalmaya başladı koku hassasiyeti ve tiksinme bende de olmadı sadece çok fazla halsizim kafamı toparlayamıyomuşum gibi canım hiç bişey yapmak istemiyor
Ay o halsizlik bişe yapmayı istememek bende de var akşamları işten eve gidiyorum zor yemek ye topla sonra olduğum yerden kalkamıyorum

Ay o halsizlik bişe yapmayı istememek bende de var akşamları işten eve gidiyorum zor yemek ye topla sonra olduğum yerden kalkamıyorum
Siz bi de çalışıyormuşsunuz ben evde olduğum halde bazen ağlayasım geliyor hiç bişey yapmak istemiyorum diye temizliği haftasonu eşimle yapıyoruz zaten gebe kaldığımdan beri. sadece yemek yapıp sofra kurup kaldırmak bile eziyet gibi geliyor

Selam Kızlar bugün ilk kontrolüm vardı hem kese hem bebek hem kalp atışı vardı 6+3 haftalık sata göre 3 gün geride ama sıkıntı yok troit yüksek çıktı ilaca başlayacam bizden haberler böyle başka kimler gitti bugün kontrolü olanlar yazsın bakalım😍

Selam Kızlar bugün ilk kontrolüm vardı hem kese hem bebek hem kalp atışı vardı 6+3 haftalık sata göre 3 gün geride ama sıkıntı yok troit yüksek çıktı ilaca başlayacam bizden haberler böyle başka kimler gitti bugün kontrolü olanlar yazsın bakalım😍
Benim kadın doğum değil de troit kontrolüm vardı düşmüş değer ama 1 ay daha 25 mg ilaç kullanıcam çoğumuz kese kalp atışı randevularını tamamladık artık 12.haftayı bekliyoruz 2 li tarama için 😇

Ben hiç koku hassasiyeti tiksinme yaşamadım ya benim gibi olan var mı ?
Benimde olmadı parfüm sıktığımda kendi kokumdan rahatsız oldum sadece. Yemek vs yapıyorum sıkıntı olmuyor kokular
Kızlar 8+5yim kontrolüm haftaya. Ben de hiç bir hamilelik belirtisi yok maşallah diyim de. Ne midem bulanıyor ne koku hassasiyeti o kadar alışmışız ki hamilelikte bulantı hikayelerine acaba benim gebeliğimde mi bir sıkıntı var diye düşünüyor insan istemsizce. Var mı başka benim gibi sıkıntısız geçiren
Benimde öyle bulantı vs hiç yok hatta korkuyorum acaba sorun mu var diye geçen hafta gittim en son verişte sorun yoktu. Hala belirtim yok o yüzden randevuları iple çekiyorum

Benim ilk hamileliğim. Neredeyse 2 haftadır bulantı kusma tiksinme sürünüyorum resmen. Hayvansal hiçbir şey yiyemez oldum. Ekmek patatesle yaşıyorum 😔

Benim kadın doğum değil de troit kontrolüm vardı düşmüş değer ama 1 ay daha 25 mg ilaç kullanıcam çoğumuz kese kalp atışı randevularını tamamladık artık 12.haftayı bekliyoruz 2 li tarama için 😇
Bu 2li taramayı nasıl yapıyorlar. Diğer gebeliklerin de yaptirmamistim. Ayrıca şimdi özel muayenehane ye gidiyorum. Bunun içinde devletten randevu mu alsam?

Bu 2li taramayı nasıl yapıyorlar. Diğer gebeliklerin de yaptirmamistim. Ayrıca şimdi özel muayenehane ye gidiyorum. Bunun içinde devletten randevu mu alsam?
Önce burun kemiğiyle ense kalınlığına bakıyolar usg de sonra kan alıyolar kana göre kalıtsal hastalık olasılığı çıkıyor özeldede yaparlar belki 11-14 haftalar arası yapılıyor zorunlu değil zaten

2. gebelik 10. haftamızdayız 3 haftadır bi şişkinlik hali vardı ama bugün çok fazla bir anda şişti korkmaya başladım ters giden bir şey mi var diye
youtubeda Ceyda Düvenci 7 haftalık hamilelik yazıb arayın,bakın,o videoda Ayşe hanım söyledi ki,2ci hamilelikte karın daha erken büyüye biliyor

X