2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
kızlar ya kendinize bakım olaylarını nasıl yapıyorsunuz? ben bakımsız bir kadın halinde hissediyorum kendimi. enerjim bitiyor, bu durum da geriyor beni, hayatımda hiç bu kadar kendime bakamadığım olmamıştı. banyo yapmak bile planladığım şekilde olmuyor bazen.

kızlar ya kendinize bakım olaylarını nasıl yapıyorsunuz? ben bakımsız bir kadın halinde hissediyorum kendimi. enerjim bitiyor, bu durum da geriyor beni, hayatımda hiç bu kadar kendime bakamadığım olmamıştı. banyo yapmak bile planladığım şekilde olmuyor bazen.
Doğumdan sonra ilk defa kuaföre oğlum bir yaşındayken gidebildim, gündüz uykusundayken duş falan alamıyorum çünkü her an uyanabilir emzirip tekrar uyutmam gerekiyor, sabahları eşim 1 saat gezdiriyor o ara duş hızlıca ev toparlama ancak yapabiliyorum(eşim çoğunlukla evden çalışıyor yoksa onu da yapamazdım) Doğumdan sonra hiç makyaj yapmadım, dışarıya çıkmamız çok zor oluyor beni asla bırakmadığından eşim 10 dk önceden çıkarıyor o 10 dakikada ancak saçımı tarayıp toplayıp giyiniyorum giyinmek derken kot tişört, eski halimden eser kalmadı diyebilirim.

Kaşımı biy8gimi en son kuaförde martta aldırdım. Evde halletmeye çalışıyorum. BNyo hafta iki gün yaparsam şükür. Dökülen saçlarımın yerine cikanlarlarla tiftik keçisi gibi geziyorum. Bu hafta zar zor sutyen aldım.elbise bile deneyip alamıyorum.sinirlendikce olmayan her şeyi çöpe gönderiyorum. Çok berbat bir durumdayim

Ne bakımı unuttum kendimi 😅 ara sıra serum krem sürdüğüm de çok iyi hissediyorum. Bu aralar suremiyorum. Kendine bakana helal olsun. 😃

Dışarı çıkarken üzerimi bile değiştirmiyorum 😄 . Her yere ev halimle gidiyorum.Normalim bu oldu😄

Ne bakımı unuttum kendimi 😅 ara sıra serum krem sürdüğüm de çok iyi hissediyorum. Bu aralar suremiyorum. Kendine bakana helal olsun. 😃
Ya valla avmde süslenmiş saçını fonlemis Ya da masa yapmış annelere bakınca benimde kaderim buymuş diyorum😅😅 aslında içimi bir hüzün kap
Dışarı çıkarken üzerimi bile değiştirmiyorum 😄 . Her yere ev halimle gidiyorum.Normalim bu oldu😄
Artık bende pes ettim bugün çok b.ktan bot elbise ile çıktım gittim annemlere tabi arabayla gittim o ayri

Ben evde hep pijama ile dolaşıyorum. Dışarı çıkarken de hep aynı pantolon tişört giyiyorum içimden giyinmek bile gelmiyor. Haftada bir aldığım kaşımı bıyıklarım artık orman olunca alıyorum. En az bir buçuk ayı buluyor. Doğumdan sonra hiç kuaföre gitmedim. Saçlarımı 2 kez eşim duştan sonra ıslakken tıraş makinesiyle uçlarından kesti😂 saçlarım hep toplu,ev topuzu. Zaten hala dökülüyor.
Eski öğrencilerim velilerim dışarda görünce hocam çok değişmişsiniz tanıyamadık diyor,doğru ben de tanıyamıyorum kendimi.
Sanırım hepimiz aynıyız.🤕

Ya valla avmde süslenmiş saçını fonlemis Ya da masa yapmış annelere bakınca benimde kaderim buymuş diyorum😅😅 aslında içimi bir hüzün kap

Artık bende pes ettim bugün çok b.ktan bot elbise ile çıktım gittim annemlere tabi arabayla gittim o ayri
Bence o süslü annelerin yardımcıları vardır. Biz eşimle bakıyoruz hiç destek almadık. Ev işi bitmiyor. Sabah akşam park. Emzirerek uyut. Ek gıdası filan hemen akşam oluyor.

Henüz yürümüyor da her dakika kucağımda, başladığım hiçbir işi bitiremiyorum ki🤣🤣

Gün sayıyorum geçecek bu günler diye.

Bence o süslü annelerin yardımcıları vardır. Biz eşimle bakıyoruz hiç destek almadık. Ev işi bitmiyor. Sabah akşam park. Emzirerek uyut. Ek gıdası filan hemen akşam oluyor.

Henüz yürümüyor da her dakika kucağımda, başladığım hiçbir işi bitiremiyorum ki🤣🤣

Tam olarak aynıyız. Hala yürümüyor. Seyit onbaşına döndük. Dışarda arabasında da durmadığı için kucakta gezdiriyoruz paşayı😂 benim kollar pert. Eşimin bilekleri tutmuyor artık. Biz de birlikte bakıyoruz. Asla yapmaya niyet ettiğim hiçbir işi aynı gün tamamlayamıyorum.

Bizimki 2,5 aydır yürüyor ama yine de sürekli kucak istiyor meme istiyor bi bahane buluyo kucak için 😂 ya acıyo diyo geliyo ya öp diye geliyo ya koooktuuum diyo geliyo hala koala gibiyiz 😂
Ben 8 9 senedir her dışarı çıktığımda mutlaka saçımı örüyordum artık tarayamıyorum bile duştan sonra direk topuz 😂

Tam olarak aynıyız. Hala yürümüyor. Seyit onbaşına döndük. Dışarda arabasında da durmadığı için kucakta gezdiriyoruz paşayı😂 benim kollar pert. Eşimin bilekleri tutmuyor artık. Biz de birlikte bakıyoruz. Asla yapmaya niyet ettiğim hiçbir işi aynı gün tamamlayamıyorum.
Mutfak dolaplarını 3 günde silebildim 😂 inşallah yarın da buzdolabını silebilirsem ahdjsha
Alt tarafı 4 tane camım var ikisini sildim ikisi bekliyor silenecek elim değmedi 😂

Mutfak dolaplarını 3 günde silebildim 😂 inşallah yarın da buzdolabını silebilirsem ahdjsha
Alt tarafı 4 tane camım var ikisini sildim ikisi bekliyor silenecek elim değmedi 😂
Ben de balkon temizliği yapacağım bir ay oldu hala yapacağım.😂😂
Sağlıkla büyüsünler de.
Bazen esiyor kreşe vereyim diye, sonra kıyamıyorum 🤣🤣

Ben de balkon temizliği yapacağım bir ay oldu hala yapacağım.😂😂
Sağlıkla büyüsünler de.
Bazen esiyor kreşe vereyim diye, sonra kıyamıyorum 🤣🤣
Yaa yaşıtlarını arıyorlar ama bence ben onların da bizden sıkıldığını düşünüyorum 😂 bizimki dışarı çıkınca gördüğü her çocuğun yanına gidiyor ayıramıyoruz yine de çok küçükler bence kreş için ama anaokulu yaşı gelince hemen vermeyi düşünüyorum 🥲 bu minikler bi gün okula gidecek he mi

Yardımcıları olduğunu sanmıyorum ama uslu sessiz sakin bebeleri vardir🤣

Yaa yaşıtlarını arıyorlar ama bence ben onların da bizden sıkıldığını düşünüyorum 😂 bizimki dışarı çıkınca gördüğü her çocuğun yanına gidiyor ayıramıyoruz yine de çok küçükler bence kreş için ama anaokulu yaşı gelince hemen vermeyi düşünüyorum 🥲 bu minikler bi gün okula gidecek he mi
Benim oğlan 5 ve 6 yaşımda iki kız kardeş var çok seviyor onları. Hergun annemlere götürüyorum
Kızları görsün diye 🤣

Benim oğlan 5 ve 6 yaşımda iki kız kardeş var çok seviyor onları. Hergun annemlere götürüyorum
Kızları görsün diye 🤣
Ne şanslı, ben de her gün parka götürüyorum sabah akşam. Sabahları parkta bizden başka kimse olmuyor ( 8 gibi gidiyoruz 🤣🤣🤣) oynuyor epey, akşam götürdüğümde çocukları seyrediyor hep.
Oyun grubuna götürüyordum, şimdi çocuk sayısı yetersiz diye iptal oldu.😕

Kızlar selam bakım konusu tabii ki eskisi gibi olamaz saatlerce gözüme süreceğim far rengine kadar kombin hazırlık yapan saçları hep yapılmış gezen bi kızdım şimdi bunu yapmam vaktim olsa enerjimin yetmeyeceği bir durum ama yine de ben bakım konusunda kendime vakit ayırmaya çalışıyorum çünkü işe başladım ister istemez ojemdir kaşımdır veya kıyafetimdir özeniyorum oğluşu biraz kendi haline bırakıp veya eline makyaj malzemelerimi falan verip yapıyorum ne yapıcaksam bi de para harcamak gerekiyor tabi pahalı olmayan şeyler olsa da yeni bedenime uygun yeni kıyafetler alıyorum yoksa eskiden cidden çok zayıfmışım olmuyor bir beden de olsa büyüdüm sonuç olarak.benim bir artım emmiyor o bittiği için yapışık değiliz babasıyla da dedesiyle rahat rahat vakit geçirebiliyor bende o ara işte ne yaptıysam ama bende kendimi eve kapadım mesela çocukla sadece yürüyüşe çıkmak geliyor içimden iki yazdır deniz meniz görmedim istemiyorum da çocukla perişanlık olucak gibi geliyor dışarda herşey bi kaç kez denedim oldu bende ev kuşı oldum çocuğu alırım her yere gideirm kafam yok anlamaya başlayınca ona dünyayı da gezdiririm ama şimdi beni psikolojim çocukla etkinlinliği pek kaldırmıyor seneye için çok planlarım var o da büyücek artık umarım daha keyifli olucak .şimdilik evdeyiz💜

X