2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Şu an ben yatıyorum ya hastanede, sezeryan olanlardan gazını çıkarmadığı için taburculuğu ertelenenler var burda, konuşmaları duyuyorum
Yaa dimi bende duyduğumda ne alaka dedim de işte demekki ciddi bişey bağırsaklar için ay bide baskı yaparsalar ben hiç çıkaramam geriliyorum böyle şeylerde

Günaydınnn kızlaarrrr şu mide yanmasının çözümü buldum benim kaçgündür gece midem yanıyordu yoğurtsuyuyla beraber yoğurt koydum kaseye 5 6 tane de badem hem bademi yedim hem yoğurdumu yedim suyu fazla vardı ençok onu döktüm üstüne biraz katısını koydum gece bukadar rahat uyumamıştım ben

Ah inşallah kız inşallah

Reactions: Jou
Ya bende kararsızım aslında var giysim ama bayramda yeni bişeyler alınır ya ama sonradanda bu bedene ne alabilirim diyorum çünkü şiştim artık almicam sanırım şimdi yazarken karar verdim

Hahahahahaah delii yavvv napiyorsun hele bugün hava çok güzel çık bi sahilee çok güzel o oturduğun sahil yerii benim oraya gelmem 1 buçuk saat
Gel buluşalım kııız aslında düşündümde tek gitmekte istemiyorum ee herkes oruçlu biraz uzak kalıyo sahilde ramazandan sonra artık gitmem lazım totomu kaldırabilirsem

Ahh bn cok cekmistim. Kurşun yelek giyip röntgen cekinebilirsn canm. Dr undan onay raporu alarak dis icin islem olabiliyor. Kekik cayi ve sumak kullandm ben ek olarak bunlarla her yarim saat bii saat agrima gore gargara yaptim enfeksiyonu cok gzl akitmisti. Ve agrimada iyi gelmişti. Kekik icin kaynar suyu bi bi buck yrmk kasigi kekige bi su bardagi yada cezveye atip agzini kapatip ilimaya biraktim ilik olinca yada soguk gargara yaptm. Sumakta yine bi su bardagi suya bir bir bck yemek kaşığı sumak koydm bir dk kaynattim onuda ilimaya biraktm suzup ikisinide gargara yaptm cok iyi gelmisti baana benm baya sisti enfeksiyon vs. Agumentin ve parol kullandm ek bnlari yaptm cokta ii gelmisti cok gecmis olsun. Umarm sanada sifa olur

Gel buluşalım kııız aslında düşündümde tek gitmekte istemiyorum ee herkes oruçlu biraz uzak kalıyo sahilde ramazandan sonra artık gitmem lazım totomu kaldırabilirsem
Hahahah tek olmazzz düşer bayılirsın oralaraaa kocin bırakmasın elini
Doğru herkes oruçlu kendim oruçlu olmayınca herkes oruçlu değil zannediyorumm
Bayramdan sonra iyice kaldır totonu normal doğuma gidiyon hergün 10 bin adım atman gerek keşke buluşabilsek

Evet kocamda gelemez çalışıyor ve oruçlu yürümeyede hiç halim yok zaten sezeryan derse hiç gerek kalmaz evet kıız uzak değiliz çokta

Saat başı kalkıp yürüyorum da gaz çıkarmak hiç bu kadar zor olmamıştı ya
Canım gün kurusu/kayısı kurusundan kv evde suda bekletip ezse sana getirse yemen için bende işe yaramıştı.Eltimin doğumunda yapmış ameliyattan çıkar çıkmaz getirmişti bana da.

Doktorumdan onay kağıdı aldım ama çektirmek istemedim korktum
Az önce ikinci hapı içtim dün gece 2 ye kadar ağrıdı sonra yavaşladı ağrı uyudum bidaha agrimadi şuan iyiyim
Ben doktora gitmeden neler yaptım sarımsak nane yağı kekik sirke tuzl su ama fayda etmedi iltihap çokmuş belli çünkü dün antibiyotigi içince ağrımayan diş etlerim ağrıdı şuan iyiyim ama teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…