2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sohbetiniz bol olsun kızlar iyi geceler hepinize🥰
Malum bayrama az kaldı,çocukların bayramliklari aradan çıkardım ben çok şükür de,kendime karar veremedim. Alsam mı? Alsam doğum sonrası da giyebileyim istiyorum bir kerelik bir şeye o kadar para vermek istemiyorum. Hamile kreasyonu dışında bir kıyafet alsam olur mu endişesi var?
Satıcılar olur vs diyor ama emin olamadım. Çıkıp mağaza mağaza gezecek durumda hiç değilim agirlastim iyice 😒
Dolaptaki hamileliklerimden bir kombin yapcam olmadı napim bu bayram da böyle olur en kötü.
Sizler ne yapacaksınız?
Benim giyeceğim hiç yok ona rağmen tayt ve tunikle geçiştireceğim 1 ay için alamam.Karnım bayağı büyük oluyor çünkü doğum sonrası giyemiyorum.

Kızıma da birşey almayı düşünmüyorum önümüz yaz 1 ay için kıyafet almayayım evdekilerden giydireceğim.Hiç giymediği kıyafeti var bir yere gitmediğimiz için.

Teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için. Minikim saat 14 14 de dünyaya geldi. Spinal anestezi aldım. Oturtup Belime iğne yaptılar hiç bişi anlamıyorsun. Sonra yatırdılar. Ve ben bacağımı hissebiliyordum çok korktum. Meğersem öyleymiş hafif neler yaptığını anlıyorsun ama acı hiç yok. Zaten hiç bişi görmüyorsun. Neyse bebişe ulaşınca bi ağlama sesi geldi Allahım işte ozaman ne kadar acı yaşadıysan bütün herşey bi anda silinip gitti hafızadan. Bu nasıl bir mutluluk ya.. Bir süre bebekle ilgilendikten sonra sarıp sarmalayıp yanıma getirdiler. Siyah saçları minik suratı nasıl tatlı bişeydi😊 eşimde sonradan yoğun bakıma gitti gördü bebeği. Öğleden beri birbirimize bakıp sırıtıp duruyoruz eşimle😊 Allah hepinize zamanında sağlıkla bebeğine kavuştursun güzel anneler. Allahım isteyen herkese en yakın zamanda da nasip etsin inş 🙏
Ah allahim ne güzel anlatmissin masallah size, en kisa zamanda bebikini de al saglikla evinize gecin insallah, sag saglik dogdu ya cok sukur 😍😍
Bağırsakların bu dönem doğru düzgün çalışmıyormuş harekete tekrar geçirmek biraz zor oluyormuş
Benim bagirsaklar normalde de grevde kendimi bildim bileli kabiz, sezaryen falan olursam komple iş birakirlar heralde 😱
Hahahahahaah delii yavvv napiyorsun hele bugün hava çok güzel çık bi sahilee çok güzel o oturduğun sahil yerii 🥲 benim oraya gelmem 1 buçuk saat 🙄
Ayy neresi orasi, hangi sehirdesiniz kizlar, bnmde canim sahil cekti hava cok guzel ama bacaklarimin arasinda agri var hala, ozellikle sola dogru bide niyeyse, yuruken penguen gibi yurumeye basladim 😅

Ah allahim ne güzel anlatmissin masallah size, en kisa zamanda bebikini de al saglikla evinize gecin insallah, sag saglik dogdu ya cok sukur 😍😍

Benim bagirsaklar normalde de grevde kendimi bildim bileli kabiz, sezaryen falan olursam komple iş birakirlar heralde 😱

Ayy neresi orasi, hangi sehirdesiniz kizlar, bnmde canim sahil cekti hava cok guzel ama bacaklarimin arasinda agri var hala, ozellikle sola dogru bide niyeyse, yuruken penguen gibi yurumeye basladim 😅
Bende penguen işi vallaha bendede var 😂😂😂😂
Bende çerkezköy kuzu arkadaş tekirdağ 🤣 aramızda 1 buçuk saat

Bende penguen işi vallaha bendede var 😂😂😂😂
Bende çerkezköy kuzu arkadaş tekirdağ 🤣 aramızda 1 buçuk saat
🤣🤣 penguen penguen takilicaz son aylar demekki napalim 🤣🤣
Ben istanbuldaym, heryer sahil de iste kalabaliktir bugun haftasonu ya bide, zaten halim yok, tüm gün yatış 😆

• Komik
Reactions: Jou
Kızlar karnindan çit sesi gelen var mi 🙄 bende 2 gündür oluyor sanki parmak çitlatma sesi gibi internetten baktim şimdi bebişim eklem yerlerinden gelen ses olduğu yazıyor 😳 çok enteresan değil mi doğrumu acaba 🙄 bilginiz varmi

valla aynısından 2-3 gündür bende var hatta eşimde duyup içerde napıyor o dediği için duyduğuma kesinlikle emin olabildim 😀😀 benim doktorda eklem sesi olabilir sorun değil o ses dedi 😀

X