2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benim giyeceğim hiç yok ona rağmen tayt ve tunikle geçiştireceğim 1 ay için alamam.Karnım bayağı büyük oluyor çünkü doğum sonrası giyemiyorum.

Kızıma da birşey almayı düşünmüyorum önümüz yaz 1 ay için kıyafet almayayım evdekilerden giydireceğim.Hiç giymediği kıyafeti var bir yere gitmediğimiz için.

Ah allahim ne güzel anlatmissin masallah size, en kisa zamanda bebikini de al saglikla evinize gecin insallah, sag saglik dogdu ya cok sukur
Bağırsakların bu dönem doğru düzgün çalışmıyormuş harekete tekrar geçirmek biraz zor oluyormuş
Benim bagirsaklar normalde de grevde kendimi bildim bileli kabiz, sezaryen falan olursam komple iş birakirlar heralde
Hahahahahaah delii yavvv napiyorsun hele bugün hava çok güzel çık bi sahilee çok güzel o oturduğun sahil yerii benim oraya gelmem 1 buçuk saat
Ayy neresi orasi, hangi sehirdesiniz kizlar, bnmde canim sahil cekti hava cok guzel ama bacaklarimin arasinda agri var hala, ozellikle sola dogru bide niyeyse, yuruken penguen gibi yurumeye basladim

Bende penguen işi vallaha bendede var
Bende çerkezköy kuzu arkadaş tekirdağ aramızda 1 buçuk saat

Bende penguen işi vallaha bendede var
Bende çerkezköy kuzu arkadaş tekirdağ aramızda 1 buçuk saat
penguen penguen takilicaz son aylar demekki napalim
Ben istanbuldaym, heryer sahil de iste kalabaliktir bugun haftasonu ya bide, zaten halim yok, tüm gün yatış

Reactions: Jou

valla aynısından 2-3 gündür bende var hatta eşimde duyup içerde napıyor o dediği için duyduğuma kesinlikle emin olabildim benim doktorda eklem sesi olabilir sorun değil o ses dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…