2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen öyle şuan o tür sıkıntılar hiç yok. Her yemek yedikten sonra su bile içsem midem çok kötü olan ben iyiyim finale doğru koşarak bekliyoruz ozaman 😂😂
Gelicez bacım az kaldı 😂 ohh bee şunu duymak bile iyi geldi
Vallahi bende çok heveslendim, utanmasam bende doğurmaya çalışıcam şimdiden :KK53:
Yemin ediyorum ben de aynı moddayım 🤓
Ay bide o mesele varmış evet çıkarmanı dört gözle bekliyorlarmış🤭
O niye çıkmıyor ki anesteziden dolayı mı acaba

Bağırsakların bu dönem doğru düzgün çalışmıyormuş harekete tekrar geçirmek biraz zor oluyormuş

Çıkmama değil de sezeryanda bağırsakları dışarı çıkarıp geri koyuyorlar ya onun için normal işlevinde devam ediyor mu diye gaz çıkarmak bekleniyor

Sohbetiniz bol olsun kızlar iyi geceler hepinize🥰
Malum bayrama az kaldı,çocukların bayramliklari aradan çıkardım ben çok şükür de,kendime karar veremedim. Alsam mı? Alsam doğum sonrası da giyebileyim istiyorum bir kerelik bir şeye o kadar para vermek istemiyorum. Hamile kreasyonu dışında bir kıyafet alsam olur mu endişesi var?
Satıcılar olur vs diyor ama emin olamadım. Çıkıp mağaza mağaza gezecek durumda hiç değilim agirlastim iyice 😒
Dolaptaki hamileliklerimden bir kombin yapcam olmadı napim bu bayram da böyle olur en kötü.
Sizler ne yapacaksınız?

Malum bayrama az kaldı,çocukların bayramliklari aradan çıkardım ben çok şükür de,kendime karar veremedim. Alsam mı? Alsam doğum sonrası da giyebileyim istiyorum bir kerelik bir şeye o kadar para vermek istemiyorum. Hamile kreasyonu dışında bir kıyafet alsam olur mu endişesi var?
Satıcılar olur vs diyor ama emin olamadım. Çıkıp mağaza mağaza gezecek durumda hiç değilim agirlastim iyice 😒
Dolaptaki hamileliklerimden bir kombin yapcam olmadı napim bu bayram da böyle olur en kötü.
Sizler ne yapacaksınız?
Canım bn kapalıyım daha öncesinden belden açımla pişelim tarzı elbiselerim vardı . Onlar hamilelikte de iyi oluyo onlardan giyerim diom inş . Eğer bu tarz bişe varsa dolabında yeni almana hiç gerek yok bnce. Zaten bayramda gezecek halimiz olur mu bilemedim 😅🙈 biz anneme gidicez o bile zor geliyo. Kızın küçüklerini oraya götürmüştüm hep sırf o iş için gitcem 😅🙈

Canım bn kapalıyım daha öncesinden belden açımla pişelim tarzı elbiselerim vardı . Onlar hamilelikte de iyi oluyo onlardan giyerim diom inş . Eğer bu tarz bişe varsa dolabında yeni almana hiç gerek yok bnce. Zaten bayramda gezecek halimiz olur mu bilemedim 😅🙈 biz anneme gidicez o bile zor geliyo. Kızın küçüklerini oraya götürmüştüm hep sırf o iş için gitcem 😅🙈
Bizde bir yere gitmicez bir kp kv işte ama oraya da gelen felan olur diye şık giyinmek lazım. Dolabımda var bir kaç bir şey muhtemelen onlardan birini giyerim ya almam herhalde 😉

😊 ayıp fln kalmıyo ya 😅 bi de eşinin yanında fln gelip soruyorlar insan yüne de azcık çekiniyo da ama bi yandan da o an çok takılmıyorsun. Bn gazdan sonra mutlu mutlu anneme eşime müjdeyi vermiştim 😅🙈😬
O ne ki kız normal doğumda da bu sıralama mevcut hem de direk yaşıyorsun:/
Tabii yaşamayan da vardır lavman vs yapıldıysa

Sizler ne yapacaksınız?
Ben mutlaka üst bişey alcam kendime çünkü mevsimlik hiç bir şeyim yok havalar da ısındı malum. Elbise falan düşünmüyorum normal bi pantolon + üst 🤭

Hanımlar aranızda diş ağrısı çeken varmiydi dün başladı ağrı uyutmadi yirmilik çürük
Bugün doktora gittim film çektirmek istemedim doktor kullanabileceğim antibiyotik verdi ve parol içtim dört saat falan rahatlattı yine başladı ağrı çok feci bişi
Antibiyotik ne zaman kurutur bu iltihabı ne zaman geçer ağrım bileniniz varmı
Ben yaklaşık 1 ay önce 20lik dış çektirdim doktorumdan onay alıp.

Normal diş filmi çekmedi bana ama diş hekimim.
Sadece o dişi çekebileceği bir şekilde çekti, çekerken de 2 kurşun yelek giydirdi. Doktorunuza sorun bence, eğer sorun yoksa çektirmenize izin verir zaten.

Hanımlar aranızda diş ağrısı çeken varmiydi dün başladı ağrı uyutmadi yirmilik çürük
Bugün doktora gittim film çektirmek istemedim doktor kullanabileceğim antibiyotik verdi ve parol içtim dört saat falan rahatlattı yine başladı ağrı çok feci bişi
Antibiyotik ne zaman kurutur bu iltihabı ne zaman geçer ağrım bileniniz varmı

Ben bi Kaç kez dişe gittim kanal tedavisi ve genel diş temizliği için, çekilmesi gerekiyorsa bence doktorunuz onay verirse bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Antibiyotik 3-4 güne kadar ağrıyı hafifletir tamamen iltihap kurumasa da ilk etapta. Yeni mi başladınız antibiyotiğe?

Hamilelikte dişler çok önemli, hele de enfeksiyon varsa bebeğe gitmemesi için ekstra dikkatli olmamız gerekiyor. Çok geçmiş olsun 💐

X