2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ağrı bende de var ama aşırı şiddetli değil o yüzden korkmuyorum pek. Yarın güzel haberler alıp rahatlarsın sen de inşaallah

Aminn canım.. olurmu rica ederim İnshaAllah bakalım
Bu arada bende de pcos vardı hatta Kasımda aşılama için ilaç kullandım 2 minik kistim de vardı biri sağda biri solda. Buna rağmen oldu sonunda 1.5 sene bekledik ama oldu çok şükür. Ne zaman test yapacaksın? Kaç gün geciktin?

Benim geçti sat 14 aralikti.. ama zaten benim hep erken gelir o yüzden... Çoktan gelmeliydi.. ara ara kanamalar oldu dün gece mesela bir silince geldi peceteye ama durdu.. devamı yok.. benim adetim asla böyle olmaz mutlaka gelir başlayınca.. işte test yapmıştım biri cooook ama.cooook silik bir çizgi kimisi gördü kimisi görmedi ben gösteririm sana.. sonra işte bir test daha yaptım onuda doğru zamanda yapmadim tam sabah idrarı olmamisti.bisey çıkmadı ama ikisini yan yana geitridigmde ekşi yaptığımda çiGi görünüyor.. işte şimdi yeniden test sipairs edicnr farklı kaset ttest onu yapicam inshallah

Üstteki yeni afaki eski... Tekli olanda ilk testim

Eklentiler

• IMG_20220111_233249.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20220111_233416.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20220115_132916.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20220115_172153.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 55
Cok hafifte olsa, cizgi cizgidir bence. Bu cizgilerin hamile olmayan kiside ciktigini cokkkkkkkkkk az yok sayilacak kadar az duydum. Hadi insallah!!

Bn bebekten haberm yokken olmuştum 3.aşımı biontech doktora söyledm sorun olmaz dedi.bi arkdasımda hamileyken oldu cok şükür dogdu bebegi

Cok hafifte olsa, cizgi cizgidir bence. Bu cizgilerin hamile olmayan kiside ciktigini cokkkkkkkkkk az yok sayilacak kadar az duydum. Hadi insallah!!
İnshaAllah ...yukarıda paylaştım testimi Zehra bacima yazerken sende bak sence varmı çizgi birçoğu gördüğünü söyledi

Haha hayir sormanda sakinca yokta, bak konu 81 sayfa olmus ve her sayfada en az 5 kez (abartmiyorum) kasik ve adet sancilarindan bahsediyoruz hepimiz hahah..
Yani bizdede oluyor evet. Kanama konun ise elbette urkutucu. Doktor sorun yok diyosa yoktur.

Bn bebekten haberm yokken olmuştum 3.aşımı biontech doktora söyledm sorun olmaz dedi.bi arkdasımda hamileyken oldu cok şükür dogdu bebegi
Dogmayacak diye degil zaten benim tereddutlerim, bisey olacak diyede degil, daha cok uzun vaadede bebege ne tur etkisi olabilir onun biraz kafami karistirmasi...

Sifa olsun size ayrica!!

Dogmayacak diye degil zaten benim tereddutlerim, bisey olacak diyede degil, daha cok uzun vaadede bebege ne tur etkisi olabilir onun biraz kafami karistirmasi...

Sifa olsun size ayrica!!
Sagol canım vurunursan sanada şifa olsun.aşıyı düşünürkende dikkat et kendinee

Kızlar bende Eylül annesiyim. Çok kötü bulantılarım başladı. Şuan 6 haftalık tahminen sizde durumlar nasıl

Baktim ama foto acisindanda olabilir, ben cok hafif cizgide goremedim canim. Yeni test yaptin mi? Sabah ilk cis ile yapmak en dogrusu diyorlar.
İşte daha yapamadım onu.. bu testler biraz güme gitti.. bide bat geçmeden önce yapmsitim.. ama var yani çıplak gözle görüyorum birde çoğu kişi gördü ama dediğin gibi foto kaliteis bazılarına belki net düşmüyor.

Eklentiler

• IMG_20220115_124518.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…