2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
28 yaşındayım, İzmir, 17 Aralık sat, ilk çocuk.
Aslında buraya yazmam icin daha erken biliyorum ama dayanamadım 🥲 Bugün öğrendim, 2 erken gebelik testi pozitif, beta HCG 50. Yumurtlamam geç oldu. 16 Ocak yumurtlama tarihim. 2 günde bir kan verip artışı takip edeceğim, umarim güzel haberlerle gelirim☺️
Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin gebeliğin Ekledim listeye 6 tane İzmirlimiz oldu❤

Lekelenme devam ediyo mu peki
Bi de kaç haftalıksın
Dun afedersiniz yoğun bir parca akinti dusku gri gibi yesil gibi. Ondan sonra kesildi lekelenme
Selam kızlar, benim
bat 16 Ocak
Sat 15 Aralık pko var
14 Ocak ta kan değerim 9,19 çıktı
18 ocakta tekrar kan vermeye gitcem değer çok düşük
Bat günü ve adetin 1. Günü gecikmesi testleri yaptım sizce koyulaşma var mı gün geçmiyor bir türlü en yakın hastane en az bir buçuk saat uzaklıkta 😕
Hayirli olsun bence pozitif gibi 🙂 epey belirgin cizgi

Kızlar doktorum prilam diye bi ilaç söyledi aldık reçetesiz 90 tl ama üç gündür açlıktan bayılıyodum serum takılmıştı bugün aldık içtim kendime geldim çok şükür bulantısı çok olan varsa denesin gece 2 tane sabah bitane içtim
Aaa ben de felaketim ya bugun ben de alayim olmadi yiyemiyorum yemek resmen.gecmis olsun sana d tez zaman da gecsin de artik tadini cikaralim bu gebeligin😢

Selam kızlar yazdıklarınızı okuyorum sağlıkla alırız kucağımıza inşallah bebeklerimizi . Daha 5. ve ya 6. haftalardayız resmen pantolonlarımın düğmeleri sıkıyor sanki size de öyle geliyor mu :) sürekli açlıkla beraber midem bulanıyormuş gibi oluyor erken diyorum ama oluyor :) sizlerde durum nasıl ?
Bu donemlerde kabizlik cok fazla gaz cok fazla o yuzden 🥰

25 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum, Sat 5 Aralık. İkinci gebeliğim ilki boş gebelikti 😔 İnşallah evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Keseyi 7 ocakta gördüm kalp atışlarını görmek için 28 ocakta tekrar doktora gideceğim

Son düzenleme:
Selam kızlar yazdıklarınızı okuyorum sağlıkla alırız kucağımıza inşallah bebeklerimizi . Daha 5. ve ya 6. haftalardayız resmen pantolonlarımın düğmeleri sıkıyor sanki size de öyle geliyor mu :) sürekli açlıkla beraber midem bulanıyormuş gibi oluyor erken diyorum ama oluyor :) sizlerde durum nasıl ?
Evet bnde pantolanlardan aynı sorunu yaşıyorum bu dönemlerde şişkinlik oluyor.mide bulantısı bu sabah çok fazla başladı😊

25 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum, Sat 5 Aralık. İkinci gebeliğim ilki boş gebelikti 😔 İnşallah evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. Keseyi 7 ocakta gördüm kalp atışlarını görmek için 28 ocakta tekrar doktora gideceğim
Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin gebeligin ne güzel keseyi görmüşsün bebeği de gördün mü çoğu arkadas gördü sanirim keseleri 😍

Şişlik ve ödem etkiliyor canim ilk gebeligimde bende öyleydim mide bulantısı yok fazla olmadı ama sürekli bir açıklama yaşıyordum ya bu sefer temkinli olmak istiyorum çünkü 22 kg almıştım ve yaz aylarına denk geldiği için beni fazlasıyla zorladı

Hosgeldin canim sağlıkla ilerlesin gebeligin ne güzel keseyi görmüşsün bebeği de gördün mü çoğu arkadas gördü sanirim keseleri 😍
Hayır bebeği göremedik 🤷🏻‍♀️ 28 ocakta göreceğiz inşallah sizler görebildiniz mi bebeklerinizi

X