2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Selam kızlar yazdıklarınızı okuyorum sağlıkla alırız kucağımıza inşallah bebeklerimizi . Daha 5. ve ya 6. haftalardayız resmen pantolonlarımın düğmeleri sıkıyor sanki size de öyle geliyor mu :) sürekli açlıkla beraber midem bulanıyormuş gibi oluyor erken diyorum ama oluyor :) sizlerde durum nasıl ?
Pantolon olayı bendede var gayet rahat olan pantolon sıkıyor mide bulantım daha başlamadı ama sürekli açlık hissi var ben azcık ipin ucunu bıraksam çabuk kilo alıyorum normalde şimdi doğuma kadar duba gibi olurum heralde😀

Kızlar doktorum prilam diye bi ilaç söyledi aldık reçetesiz 90 tl ama üç gündür açlıktan bayılıyodum serum takılmıştı bugün aldık içtim kendime geldim çok şükür bulantısı çok olan varsa denesin gece 2 tane sabah bitane içtim
Doktorum bana da prilam verdi henüz kullanmadım çok aşırı olmadığı için. Olursa bende kullanacağım sevindim işe yarıyor olmasına. Berbat birşey bir an önce şu zamanlar geçsin istiyorum

Selam kızlar tahlil sonuçlarımı almaya gittim hersey yolunda 2 hafta sonra tekrar gel dedi bekleme moduna girdim kendi kendime beta hesaplarım evde 😅😅
🙃 iki haftalar bir aylar cok zor geçiyor beklemeler
Keseleri gören annelerrr haftanız ve kese boyutlarınız nedirr? Ben 4+5te gördüm 0,75 cm dedi sizlerin ki neler 🥰
Benim gec döllenmeymis 6+4te 25mmydi ve bebegi karindan görememistik

Doktorum bana da prilam verdi henüz kullanmadım çok aşırı olmadığı için. Olursa bende kullanacağım sevindim işe yarıyor olmasına. Berbat birşey bir an önce şu zamanlar geçsin istiyorum
Ben 3haftadir geberiyorum 3kilo vermişim arkadas yazinca eczaneden gittim aldim hemen ictim cok iyi geldi insallah hep boyle iyi gelir zorlanmadan asla icmeyecektm ama geberiyodum ya 😢

🙃 iki haftalar bir aylar cok zor geçiyor beklemeler

Benim gec döllenmeymis 6+4te 25mmydi ve bebegi karindan görememistik
Biz de bugun bebegi hareketlerini kalp atisini gorduk ama duymadik daha erken dedi doktor 🙂 gec dollenme oldugu kesinlesti. Sata gore 7+4, ama bebek 6+0 cikti 🙂 minnacciik mercimek kadar
Evet geçmiyor ama memlekete gideceğim o sebeple geçeceğini düşünüyorum ♥️ canim yumurtlama tarihin neydi biliyor musun çok sevindim herseyin yolunda olmasina♥️🤩

Bende aşırı olana kadar bekledim artık 3 gün su yemek girmedi boğazımdan titremeye başladım 2 kg verdim rüyalarımda su içiyodum kana kana nasıl susadıysa bünye serum verdiler ama serum takılıyken kaç kere istifra ettim en son prilam iyi geldi şimdi sabah içince akşama kadar rahat yediğim için bulantım az oluyo ama gece uyuyup sabah tekrar bulantıyla uyanıyorum o mahfediyo inş geçicek bu dönemler

Selam kizlar ne var ne yok :KK200:

Su an doktorun tahmini dogru ise 5 haftalik olmamiz gerekiyor. Haftaya carsamba keseyi dolu gormeyi iple cekiyorum. Haricinde iyiyim, isler biraz yogun, ev hayatimiz 26 aylik bir canavarla zaten yogun. :KK200:
bu aralar 'oglum hadi kendin yuru, hadi kendin in' demelerim cogaliyor artik, su anda beni etkilemiyor ama bir sure sonra koca gobekle zorlamak istemem kendimi bebegi ve belimi..

kizlar aktuel bi konuya deginmek istiyorum, asi. Ben korona asisi olmadim. Karsiti degilim asla, ama hamilelik planlarimi etkilemesini istemedim. Ayrica vucuduma giren o asi sivisinin bebegime negatif etkisi olabilir mi, belirsiz. Ustune bide yasim zaten ilerledi artik, yani hamileligin riskli sayilmaya basladigi donemine gecisimi yaptim. Bunlar ust uste gelince icime sinmedi olmak. Delta varyanti hamilelerde daha riskliydi ve yogun bakima giren hamile kadinlar sayisi cogalmisti, ama omikronla birlikte sanki bu risk azaldi? Haberlerde filan daha az yer ediyor bu konu.
Siz ne dusunuyosunuz bu konuda, asi olmayanlar hamilelikte olmayi dusunuyor mu? Hala yuzde yuz kararli bir sekilde asi olmayacagim demiyorum..

X