2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar siz ne zaman doktor kontrolüne gideceksiniz ? Ya da kaçıncı haftada gideceksiniz ? Daha erken olduğunu düşünüyorum ben 3+3 üm çünkü erken öğrendim yanş

Kızlar siz ne zaman doktor kontrolüne gideceksiniz ? Ya da kaçıncı haftada gideceksiniz ? Daha erken olduğunu düşünüyorum ben 3+3 üm çünkü erken öğrendim yanş
Ben geçen Ptesi öğrendim canım yarın gideceğim, 4+6 oluyor. Bana kalsa ben bebek görülecek zamanda giderim ama 2 düşüğüm ve pıhtılaşma problemim var önlem amaçlı gitmek istedim. Umarım hepimiz için güzel bir süreç olur🙏

Canım kan vermiştin dimi iki güne göre hesapla 3 beni açtığında gidebilirsin. Kese görünüyor o değerlerde bende önümüzdeki hafta perşembe cuma istiyorum bakalım 5+5 falan olacağım ama yarın gidicem tahlil sonucu için bakalim ne zaman çağıracak şimdilik devlette gidiyorum
Beni de eklermisin 😊
Eklerim canim Yaş Şehir son adet tarihini ve Kaçıncı çocuk olduğunu yazarsan seve seve eklerim❤ hosgeldin

Canım kan vermiştin dimi iki güne göre hesapla 3 beni açtığında gidebilirsin. Kese görünüyor o değerlerde bende önümüzdeki hafta perşembe cuma istiyorum bakalım 5+5 falan olacağım ama yarın gidicem tahlil sonucu için bakalim ne zaman çağıracak şimdilik devlette gidiyorum

Eklerim canim Yaş Şehir son adet tarihini ve Kaçıncı çocuk olduğunu yazarsan seve seve eklerim❤ hosgeldin
Tabi ki, İstanbul 33 yaş 1aralık son adet ve ilk cocuk inşallah nasipse 😊😊

Kizlar benim kasik agrim var ama sanki sag taraf daha cok agriyor
Kotu bisey yoktur demi
Ağrı olması iyi bişey yerleşiyor demektir
Benim ilk gebeligimde ogrendigimden itibaren kasik ağrısı adet olacak gibi bel ağrısı çok şiddetliydi ama bunda hiç bir ağrım yok neden acaba cuma hcg yaptım 984 cikti

Ağrı olması iyi bişey yerleşiyor demektir
Benim ilk gebeligimde ogrendigimden itibaren kasik ağrısı adet olacak gibi bel ağrısı çok şiddetliydi ama bunda hiç bir ağrım yok neden acaba cuma hcg yaptım 984 cikti
Masallah Cok guzel cikmis aceba daha erkenmi agrilar icin ara ara oluyormu Peki
Benim de hic bel agrim yok
Ama seyi anlamiyorum bir taraf daha cok agrirsa bu iyi biseymi yumurta orda oldugu icinmi

Masallah Cok guzel cikmis aceba daha erkenmi agrilar icin ara ara oluyormu Peki
Benim de hic bel agrim yok
Ama seyi anlamiyorum bir taraf daha cok agrirsa bu iyi biseymi yumurta orda oldugu icinmi
Bebek nereye yerlesirse orası daha çok ağrır daha fazla ağrıyan yer bebisin olduğu bölge 🥰
Hayır canım şimdiye kadar hiç kasik ağrısı hissetmedim tuhafıma gidiyor anlamadim

Bebek nereye yerlesirse orası daha çok ağrır daha fazla ağrıyan yer bebisin olduğu bölge 🥰
Hayır canım şimdiye kadar hiç kasik ağrısı hissetmedim tuhafıma gidiyor anlamadim
Ayy insallah 😍biliyormusun bende cok hissetmiyordum bu aralar oldu 5. Haftada
Sen belki daha yeni oldugu icin olabilirmi doktor gordunmu

Kızlar doktorunuz cinsel ilişki konusunda bir yasak getirdi mi ? Kaçıncı haftada serbest bıraktı ?
Merhaba canım hamile kaldıgmdan bu yana cinsellik olmadı esimle. 8+1 iken bi cesaret edip birlikte olduk benden bildiğin pembe kan geldi her ne kadar 1 saat icinde kesilse de beni korkuttu.Aklında bulunsun ilk önce doktoruuna danıs.

Günaydın benim de açık kahve lekelenme olmuştu, kırmızıya dönmediği sürece tehlikeli değil ama önlem olarak progestana başlattı doktorum.
Doktorumla yarın gorusecegim bakalim başlayacak mi? Insan ne de olsa tedirgin oluyor
Selamlar, benim de 4-5 gündür baya kanamam oluyor. Doktor bir ped dolar mı diye sordu hayır dedim. Ama kırmızı hatta pıhtılı da bazen. O zaman tamam dedi ilaç verdi iğne yaptılar ve 2 hfta mecbur kalmadıkça kalkma hep uzan dedi. Normal bu haftalarda olabiliyor %90ı zararsız kanamalar, kesen düzgün görünüyor ve kanama alanı da yok içerde dedi. Bugün biraz azaldı gibi çok şükür. Yani bazı gebelikler kanamalı ve lekelenmeli de geçiyor sanırım. Hayırlısı olsun. Sağlıkla gelsinler inşallah
Tesekkür ederim kisacabkk kisacabkk sizlere de cok gecmis olsun. Umarim tekrari yasanmaz. Azalmasina da cok sevindim

X