2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Türk kahvesi her gün içerim ama korkuyorum da ya
Çiçeğim günlük 200 mg kafein sınırı var hamilelikte bir fincan türk kahvesi de 65 mg 1 fincandan bir şey olmaz diye düşünüyorum ben de kahve bağımlısıyım günde 1 e düşürdüm

Rooibos un zayiflama cayi oldugunu duymustumda canim ondan sasirdim sormak istedim
Aaaa ilk kez duyuyorum ne alakasi var yahu bi cay mixlemislerdir icinde rooibosta vardir yesil cayda vardir isirgan otuda vardir adina zayiflama cayi demislerdir. Rooibos un zayiflama etkisi filan yok.

Eeee cikmadin mi daha canim
Ciktim tam 10 dk surdu
Keseyi gorduk! Hamileyim! Ama cokkkk minik. Icinden civcivmi cikacak kus mu cikacak anlayamadi 3/4 haftalik oldugunu dusunuyorum, iki hafta sonra tekrar gel dedi

Cok mutluyum. Elhamdulillah. Esim ancak bugun sevinebildi tamam yarindan itibaren sporuma basliyorum dedi (biraz agir kas calisir ara vermisti doktor tavsiyesiyle). Yani sporunami sevindi hamilelige mi emin degilim tam

Ne güzel bir haber sağlıkla gelsin civciv

Kizlar surekli kasik agriniz varmi ara ara mi oluyor ben olmayinca korkuyorum
Mide bulantim da her zaman yok
Asiri korkuyorum bisey oldu diye

Yaaa çok mutlu oldum canim sağlıkla büyüsün minnoş ee artık eminsen ver bilgilerini listede yerini al bakalim

Çiçeğim günlük 200 mg kafein sınırı var hamilelikte bir fincan türk kahvesi de 65 mg 1 fincandan bir şey olmaz diye düşünüyorum ben de kahve bağımlısıyım günde 1 e düşürdüm
Tesekkurler canim içim rahatladı kahveden sonra kasık ağrım oluyordu acaba mı dedim

Kızlar hamileliğinizi eşinize nasıl söylediniz. Çok heyecanlıyım güzel bi anı olsun istiyorum. 18.30 da evde oluyor

Kızlar hamileliğinizi eşinize nasıl söylediniz. Çok heyecanlıyım güzel bi anı olsun istiyorum. 18.30 da evde oluyor
Ben ilk gebeligim de kutunun içine panikle testi koyup sana hediye aldım diye vermiştim bunu da hala söylemedim dümdüz solicem heralde

Ara ara bir ağrı oluyor canim oda normal zaten
Kuzum zaten agri olunca iyi olmayinca beni korku basiyor
Ben de epeydir var, test bile yapmadan başlamıştı, yediklerim yüzünden saniyordum, şimdi de özen gösteriyorum arada hafifliyo ama devam ediyo malesef.
Ay herkesin belirtisi farkli bende ogrenmeden once asiri mide bulantisi vardi simdi arada oluyor

Ben direkt testle yanına gittimya testi bir notla birlikte kutuya koyup hediye gibi verebilirsiniz ya da yemekte masaya bir tabak fazladan koyup, tabağın altına not koyabilirsiniz. İlla ki farkedecektir tabağı ve sorduğunda altında yazıyor diyebilirsiniz

Gidip test mi alsam o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…