2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kizlar iyi akşamlar eşlerinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu? İlk hamileligim de patik almıştım bide kutu almıştım test ile birlikte kutunun içine koyup baya hediye paketi sarmistim açana kadar meraktan catlamisti 😅😅 suan düşünüyorum resmen benden geçmiş gibi ya bu sefer dümdüz söylerim heralde var mı fikriniz😍
İlkinde ben de sana bir paket geldi demiştim hedi paketi şeklindeydi içinde biberon test ve mektup vardı kızımın dilinden eşim çok duygulanmisti. Şimdi ise söylemek durumunda kaldım lekelenmelerden dolayı gerçi biz hala kesin gözüyle bakmıyoruz şimdilik
2 gün sonra tekrar kan ver bence stres yapma bu dönemde. Belki geç döllenmedir hemen kötü düşünme
Yarın için randevu aldım aile hekimine tekrar yapılacak e nabiza o kadar geç yansıyor ki sinir oluyoeum haftaya da kadın doğuma randevu aldım sonuç ne olursa olsun görünmek gerekecek nasılsa
Eki Görüntüle 2986619 kizlar kan verdim sonuç bu doktor rahim duvarı kalınlaşmış belli belirsiz bir kese görüyorum dedi benim satim belli değil düzensiz di kanamam sizce kac haftalık
Hayırlı olsun bence 4 buçuk haftalık kese ve bebek görününce tarihiniz netleşir diye düşünüyorum tahmini doğum tarihiniz bence 14 Eylül içimden öyle geçti
Merhaba canim, cay kahve cok tuketen biriyim calisirken. Yani biseyler icmeye devam etmem gerekiyo haha..hamilelikte izin verilen caylarin arasinda rooibos ve papatya var. Tarcin, yesil cay, siyah cay, rezene, anason, meyan koku caylari cok dogru degil mesela.
Çay kahve vazgeçilmezim ben filtre kahve sevdiğim için siyah çay ı sadece eşim evdeyken kahvaltıda yapıyorum ki onu da içmeyeyim.bir de meyve çayları favorim böğürtlen elma vs... Yasaklı çaylara ben de adacayinı ekleyeyim ilk zamanlar kasılmaları tetikleme etkisi var

Hepinize hayırlı olsun. Bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun. Başlık uğur getirmiş maviss_34 maviss_34 Tebrikler 🍀
Hosgeldin canim evet öyle oldu çok şükür ağustos kısmet olmadı, Eylül annesi olmayaymis 😍 senin nasil gidiyor belli mi cinsiyet👼

Hosgeldin canim evet öyle oldu çok şükür ağustos kısmet olmadı, Eylül annesi olmayaymis 😍 senin nasil gidiyor belli mi cinsiyet👼
Mide bulantısı vs. zor gidiyor umarım sizde mide bulantısı olmaz. yok henüz belli değil. zaten bir kez kalp atışında gördük daha. Haftaya randevumuz var heyecanlıyız.

Mide bulantısı vs. zor gidiyor umarım sizde mide bulantısı olmaz. yok henüz belli değil. zaten bir kez kalp atışında gördük daha. Haftaya randevumuz var heyecanlıyız.
Hayirlisi olsun inşallah canim geçmedi mi hala mide bulantısı kimisinde uzun kalıyor sanırım benim oyle çok olmamıştı ilk gebelikte bakalm bunda nasıl olacağız

Hayirlisi olsun inşallah canim geçmedi mi hala mide bulantısı kimisinde uzun kalıyor sanırım benim oyle çok olmamıştı ilk gebelikte bakalm bunda nasıl olacağız
nerdee. doruk noktaları yaşıyorum. 2 kez istifra ettim bugün. ilk gebeliğimde de 8. ay çıkardığımı biliyorum. her gebelik farklı diyorlar. umarım sen kötü semptomları hissetmezsin.

nerdee. doruk noktaları yaşıyorum. 2 kez istifra ettim bugün. ilk gebeliğimde de 8. ay çıkardığımı biliyorum. her gebelik farklı diyorlar. umarım sen kötü semptomları hissetmezsin.
Insallah canim seninde bir an önce geçer mide bulantılarin inşallah hamileliğin bunda sonraki kısmının tadını çıkarırsın 👼😍

Benim de korkudan sürpriz yapmaya cesaretim yoktu çünkü tüp bebekle gebeliği elde ettim testi eşim alıp gelmişti hadi yapalım diye 😂 yarın ilk doktor kontrolüm var nasipse görücez. duanıza ihtiyacım var 🙏🏻

Tesekkurler canim içim rahatladı kahveden sonra kasık ağrım oluyordu acaba mı dedim
Annem 3 gebeliğinde de 1 kupa sütlü nescafe içmiş çok şükür hepimiz sağlıklıyız yani önemli olan kısıtlı da olsa bu dönemde bilinçli hareket etmek 💕🌸

Kızlar bende 6+6 haftalıgm midem içerden bulanıyo ama kendi kendine bulanıyo kalıyo öyle. Regl olur gibi ağrılarım oluyo. mide yanması oluyo arada ve çok fazla gaz oluyo şişkinlik var vs vs. Cumartesi kontrole gidicem inşallah bebeği görürüz ve kalp atışlarını duyarıZ

Kizlar surekli kasik agriniz varmi ara ara mi oluyor ben olmayinca korkuyorum 🥲
Mide bulantim da her zaman yok
Asiri korkuyorum bisey oldu diye
Benim ara ara ağrım oluyor. Acıkınca çabuk midem bulanır yanıyor dayanmadan yiyorum onun dışında bulantı da yok. Herkes de farklı belirti oluyor canım korkma Rabbim hayırla kucağımıza almayı nasip etsin ☺️

Benim ara ara ağrım oluyor. Acıkınca çabuk midem bulanır yanıyor dayanmadan yiyorum onun dışında bulantı da yok. Herkes de farklı belirti oluyor canım korkma Rabbim hayırla kucağımıza almayı nasip etsin ☺️
Benim ilk gebeligimde bulantilarim ve agrilarim bir anda kesilmisti sonra kalbinin durdugunu anlamistik o yuzden bendeki bu tereddut sanirim Kuzum hayirlisiyla keseyi gorursem insallah biraz rahatlarim

Benim ilk gebeligimde bulantilarim ve agrilarim bir anda kesilmisti sonra kalbinin durdugunu anlamistik o yuzden bendeki bu tereddut sanirim Kuzum hayirlisiyla keseyi gorursem insallah biraz rahatlarim
Rabbim hayırla tamamına erdirsin bidaha o üzüntüyü yaşatmasın inşaallah canım 🌼 Benim ilk gebeliğim o yüzden her şeyi normal görüyorum 🤷‍♀️

Kızlar benim kalçamdaki sancı bugün çok arttı, bebek adımlarıyla yürüyebiliyorum sadece, otururken bile acıyor. Bir öneriniz var mı?

X