2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
biz de 10 ay 28 günlük olduk sıralıyoruz yürüme arkadaşında yürüyor, görenler yürür yakında diyor ama bence o kadar cesaretli değil hala biraz endişeli
Ayrıca burayı çok özledim hamileliğimde sonrasında her boşlukta geliyor okuyordum . Şimdi tanıdık isimler görünce mutlu oldum vallahi ben de eylülde ya da ekimde işe başlayacağım sanırım. İlk 3 4 ay annem bakacak o arada bakıcı bulacağız,bakalım hayırlısı

İlk dişimiz geliyor sanırım.. Babadan kaynaklı genetik olarak geç çıkarıyoruz. Dün gece ateşlendi biraz.. Diş çıkarma döneminde ateş olan tecrübeli anneler, kaç civarlarında seyrediyor ve ne kadar sürmüştü sizlerin?

Kızlar son bir aydır aşırı mız mızız. Sürekli üstümde bütün gün tuvalete gitsem ağlıyor hiçbir şeyden memnun olmuyor ne oldu anlamıyorum umarım geçici bir süreçtir. Her şeye çığlık kıyamet çok yoruldum

Canım bizde de durumlar benzer, sürekli yapışık haldeyiz. Ayrılık kaygısı dönemi tavan durumda. Bizde de sürekli bir bağırma, çığlık atma var ama öyle böyle değil çığlıkları etrafı inletiyor. Memnun olmadığında fena bir çığlık kıyamet durumu var. Geçer diye bekliyorum ben de.

Her seferinde gerilmeyeceğim diyorum ama dışarıda burnumdan getiriyor neyse umarım en kısa sürede geçer şu süreçler. Gece uykusunda bile mık mık çocuk

Bende sezeryanım dogum kilom kaldi malesef.sarkma can sıkıcı
Bende martta başladım diyetisyene gittim yoksa kilolar gitmedi 10kg kalmıştı gitti böylelikle. Sarkma içinde spor şart krem vs para tuzağı bence. Diyeti bıraktım artık zaten sadece sporla devam ediyorum.

Selaaam herkese

Geçtiğimiz hafta 1. Yaşımızı kutladık. Düzeltilmiş 10 Aylığız tabii. Ertesi gün aşılarımızı da olduk.

Kendi kendine yürümüyor ama hiç de oturmuyor. Zorla mama sandalyesine bağlıyorum. Yorulmuyor musun hiç yavrum , diyorum Sürekli ayakta

Çok minik benimki, sanırım o yüzden hareketli. Tombul ve iri olsaydı zorlaşırdı işi diye tahmin ediyorum . Kendimi üzmemeye çalışıyorum,zira daha yeni 8 kg oldu. Dedim devam sütü ekleyeyim bir ara öğün gibi. Kesinlikle devamsütü istemiyor. Mamaya karıştıracağım artık azar azar

Bütün bebeklere maşallah
yürümeye başladıklarında bakalım nasıl takip edeceğiz. Sevgiler anneler

Eklentiler

• IMG_4710.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 52
Kızlaaar sizi çok özledim ben
Nasılsınız?
Bazen ben de çok yorulduğumu hissediyorum içimden çığlık atasım geliyor, eski bireysel hayatımı özlediğim anlar olmuyor değil.

Bu ara ayrılık kaygısı bizde de var, 2 haftadır yolluk izinde yapışık gibiydik bakalım işe başlayınca tekrar ne olacak.

Son olarak kendimi çok halsiz hissettiğim için eşimle bi kan tahlili verdik demirim düşük çıktı. Vitamin takviyesine başladım umarım şu kronik yorgunluk geçer bir an evvel çünkü kendime ayıracak bir zamanım kalmadığı için bazen modum düşük oluyor. Hobi mobi de kalmadı hiç zaten.

Mutlu yaşları çok güzel hayatı olsun miniğin oğlumun fazla kilosu var biraz ama o da aşırı aşırı hareketli. Yani 5 sn durmuyor durduğu yerde ben yoruluyorum o yorulmuyor cidden

Selam canım iyiyim sen nasılsın ahhh hamileyken az mı buralarda takılırdık genel olarak tüm bebişler aynı sanırım anneye aşırı bağlılık var bu aylarda hep üstümüzdeler. Bende bazen çok yorgun düşüyorum hiç aklıma gelmiyorda baktırsam iyi olur aslında. Yine ateşli hastalık geçiriyor bebiş iyi olsunda sonra kendime gideceğim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…