2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ocean mu döndünüz siz de peki

Çocuk Dostu Laboratuvar | Synevo Laboratuvarları ben de bu synevo yo buldum bebeklere hassasiyetle davranarak kan alıyorlarmıs korkuyorum canı yanmasından
Daha çok bebek oldukları için ilgilenmiyorlar bu şeylerle yani bizimki hiç bakmadı bile sadece ağladı her bebek farklı tabii belki ilgisini çeker

Ocean mu döndünüz siz de peki
Hayır biz sıdefer kullanıyorduk doktorumuz kıdsfer verdi. Ocean hiç kullanmadık bilmiyorum

Biz de sidefer kullanıyoruz kesin düşük bizim de kolda sabit tutacakları için benimki de cıldırır sabit tutulmayı sevmiyor el daha mantıklı gibi geldi bana da

pasaport için biyometrik foto istiyorlar mı bebeklerden onu nasıl yapıcam bilen var mi? Bi de uçakta 10saat sorun yaşarım dimi yakın yere planlayım deneyimleyen var mi bebekle uçuş zorlukları nasıl oluyor. Bu konuda endişeliyim Bali’ye gidecektim ama bu korkularımdan dolayı yakında bi yerlere mi gitsem diyorum

Biyometrik istiyorlar bende çektireceğim haftaya babamızı bekliyoruz gelince çıkarttıracağız. Bali iyi cesaret ben avrupaya cesaret edemiyorum daha büyük ihtimalle seneye erteleyip yurtiçi biryerlere gideceğiz gibi..

Biz de sidefer kullanıyoruz kesin düşük bizim de kolda sabit tutacakları için benimki de cıldırır sabit tutulmayı sevmiyor el daha mantıklı gibi geldi bana da
Sıdefer iyi bir marka aslında genel olarak bebişlerde düşük oluyor sanırım demir. Bencede eğer seçme şansın varsa el çok rahat oluyor

İşte uzak olması korkutuyor olmadı Mısıra giderim 2saat yurtiçi gibi bebiş ama poz veremez kiiiii bi de o flash patlamasını da isteniyorum yüzüne çok pimpirikliyim ya bazen insanları da darlıyorum bu huyumdan dolayı . Ama bi tek bebişe pimpirikliyim

Aaa cok ilginc. Oyle hemsire mi olur yaw Kandan korkan, operator doktor misali. Herkes cesaret edemiyor belki de, aman zaten emin olmayan yapmasin

Selamlar. Ben de bu ay ilk defa oldum. Birkaç ay belirti gösterdikten sonra geldi sonunda. Ama benim de şişkinliğim hala devam ediyor. Kilo vermek için de tek çare gerçekten aç kalmak ben yemek yemeye bile fırsat bulamıyorum çoğu zaman unutuyorum. Aç uyuyorum bazen o şekilde gidiyor

Kızlar cumartesi günü menenjit ikinci doz aşısını olduk. Cumartesi ve pazar ateşi çıktı kızımın. Pazar iyiydi ama pazartesi yeniden çıktı. Yarın kontrole gideceğiz. Aşıyla ilgili olmadığını düşünüyor doktorumuz. Alt iki diş çıktı. Üstler mi geliyor acaba. 38,5 civarı seyrediyor. Normal mi ya korkuyorum. Dirençli de değil. Calpol ile düşüyor. Altı saat sonra yeniden çıkıyor

Bir de şunu farkettim, ateşi çıkınca kafası resmen yanıyor. Aşı ateşi gibi değil bu çok tuhaf. Alt dişler çıkarken hiç ateş olmamıştı. Anlayamadım o yüzden

Selam herkese ,

Dişlerimiz uç verdi. Hiç olmadığı kadar huysuz. Sürekli ağlıyor . Siz neler yaşadınız bu ilk çıkma döneminde. Nasıl atlattınız?

Selam herkese ,

Dişlerimiz uç verdi. Hiç olmadığı kadar huysuz. Sürekli ağlıyor . Siz neler yaşadınız bu ilk çıkma döneminde. Nasıl atlattınız?
Merhaba canım bizim şuan 3 üstte, 2 altta olmak üzere 5 diş var 6.da yolda :) alt dişlerde çok huzursuzluk olmadı üstler kadar, hafif iştahsızlık ara ara aglama,gece uyanıp yatakta boş boş oturma gibi durumlar oldu. Üst dişler çok daha zor çıktı ateş oldu, aynı zamanda viral enfeksiyon oldu derken combo yaptık:) üst yan kesici en son çıktı tam bir perişanlık oldu. İştah sifirdi asla ağzını açmadı dişin ucu patlayana kadar ağzını kilitledi, sürekli emme istedi, sürekli ağlama modu, sürekli kucak, uykusuzluk,huzursuzluk inanılmaz zor oldu. Ben rahatlasin diye bol bol soğuk yoğurt yedirdim, sızısıni aldı ve karadut özü verdim. Karadut özüne ağzını açmadı ben de sulandırıp su gibi teklif ettim öyle içti ve ağrısına iyi geldi diye düşünüyorum. Zaten ağız içi yaralarnda, pamukçuk tedavisinde ve bebeklerde diş ağrısı için öneriliyor. Zor oldu ama geçti ,şimdi tam düzeldi derken 10 aylık oldu ve bütün duzenimiz alt üst oldu. İnanılmaz bir ayrılık kaygısı yaşıyor,ise başlayacağım onu hissetti sanırım yapışık yaşıyoruz, gece benimle ve babasıyla uyumak istiyor bir de yan kesici diğer diş kabardi, huni takmaya ramak kaldı inşallah sizin diş süreci kolaylıkla geçer

Selamlar bizim böyle bişey oldu acaba salyadan mi tahriş mi oldu var mu yaşayan anneler?

ne kadar detaylı anlatmışsın, çok teşekkürler. Karadut özünü de ilk kez duydum. Çok iyi oldu öğrenmek.

Soğuk su veriyor babası, çok keyifli içiyor. Ben kızıyordum. Demek soğuk rahatlatıyormuş.
İçine doğmuş adamın demek ki

Kolaylıklar diliyorum işe başlama sürecinde.

Selamlar bizim böyle bişey oldu acaba salyadan mi tahriş mi oldu var mu yaşayan anneler?Eki Görüntüle 3268933

Dışarda ağzına bir şey götürmüş olabilir mi? Benim ablamın çocuğunda da olmuştu. Doktor mikrop kapmış demişti.
İnşallah sadece sıcaktandır ve hemencecik geçer. Artarsa muhakkak doktora danışırsın zaten. Çok geçmiş olsun.

Evet soğuk iyi geliyor, hatta emziriyorsan anne sütünü dondurma gibi yapıp verebilirsin bir yerde görmüştüm bebekler seviyormuş baya ve rahatliyormus,onu da yapacağım ben. Karadut özünün ayrıca iştah açma özelliği de olduğu söyleniyor ama biz de öyle bir etki göremedim ben.
Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…