2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
hamilemisn değilmsin tam anlamadım ama tebrik ederim bence göreceli ama gzel bi düşünce yani ben kendin yapabilirmiyim sanmıyorum ama beraber büyürler dediğin gibi yardımcında var az fark olduğu için kıskanmada olmaz adanın ilk 5 ayı çok uykusuz geçtiği için benim gözüm korkru

Daha değilim mayıs basında belli olur nasipseuyku problemi cok yaşamadık gibi biz sanırım bunalrında etkisi var istememde eylül fazla eziyet etmed diyebilirim

Daha değilim mayıs basında belli olur nasipseuyku problemi cok yaşamadık gibi biz sanırım bunalrında etkisi var istememde eylül fazla eziyet etmed diyebilirim
aynen etkisi var bence de eziyet etse aklının ucuna bile gelmezdibakalım hayırlısı olsun hayırlı haberlerini bekliyoruz eylülde kaçıncı ayda hamile kalmıştın

İçim ferahladı sayende.biliyorum ben gibi kızımda kardeş özlemi cekicek Allah nasip ederse bu duyguyu tatsın inşallah yanlız kalmasın.kavgaları cok oluyormu peki genelde anlaşırlarmı
Hamile misiiiiin
Biz yarın yoğurt tadımına geçiyoruz Yaa nası mutluyum anlatamam
Biz 6. Aydan beri yoğurt yiyoruz. Doktorun mu bu tarihe kadar beklemeni önermişti?
Çok seviyor bizimki yoğurt ve yoğurt çorbasını.

Benim işyerinde sağma şansımda yok her yerde kamera var ama helvayı iyi hatırlattınız ilk doğum yaptığında baya yemiştim süt yapıyor evet damlaya da bakacağım teşekkürler

Og yorumlarında vardı şekerlendi diyen yoksa onu alacaktım direk dediklerinize de bakayım sağolun

Hamile misiiiiin

Biz 6. Aydan beri yoğurt yiyoruz. Doktorun mu bu tarihe kadar beklemeni önermişti?
Çok seviyor bizimki yoğurt ve yoğurt çorbasını.
Alerjimiz var 2.aydan beri ben diyetteydim. 6.ayda kan ve deri tahlili yapıldı, sonuca göre önce benim diyeti sonlandırdık yavaş yavaş, şimdi sıra kızımda

Muz alerjisi suphesi icn belirtiniz neydi

Merhaba kızlar evet hamileyken hep burdaydık dimii yaaa doğum sonrası vakit bulamıyoruz heralde biz 8 aylık olduk ek gıda hiç sevmiyo zorla 2 kaşık yedirebiyorum sürekli emiyo o kadar heveslenip ek gıdaya dair herşeyi aldım ama yemek görünce tiksinir gibi bakıyo kızım sizin bebekler ne durumda

Hanüz değil ama denedik bakalm
Ben 3 aylık hamileyim Bende yumurta tembelliği vardı ama nasıl olduysa ilk denemede tuttu bebek, ki hiç düşünmüyordum. Korkmuyor muyum korkuyorum hatta bir süre istemiyorum falan bile demiştim Allah affetsin. Ama şimdi Almanya ortamında çevre yok Türk yok en azından oğlum yalnız kalmaz arkadaş olurlar diyorum. Rabbim hayırlısını ve sagliklisini nasip etsin cümlemize, isteyenlere.

Hangisi sizinki, link atabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…