2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
bizdeki bundan

Sarılıp mı yatıyor buna bende alsam yer bizimki anında heryerini ıslatır bizdede zürafa var müzik falan çalıyor ama sert o ellemiyor zaten başucunda duruyor sadece
eline veriyorum arada ağzına sokuyo ıslatıyo iki eliyle eviriyo çeviriyo mıncıklıyo uykuya doğru yüzünü kapatıyo onunla uyumak üzereyken elinden düşürüyo ve uyuyo çok şükür 2 gündür böyleyiz devamı ne kadar gelir bilemiyorum

Molfix kullanıyorum 9.500 e 6 numaradayım.5 sıkıyordu 6 numara bi tık rahat oluyor.yanlış hatırlamıyorsam sleepnin kalıpları molfixe göre kücüktü.

Molfix kullanıyorum 9.500 e 6 numaradayım.5 sıkıyordu 6 numara bi tık rahat oluyor.yanlış hatırlamıyorsam sleepnin kalıpları molfixe göre kücüktü.
bebek bez numaraları kaça kadar gidiyo ya şmdiden 6 aylık kullanırsa 1 -1 bçk yaşında napcanız küçük şişko hanfendi

bebek bez numaraları kaça kadar gidiyo ya şmdiden 6 aylık kullanırsa 1 -1 bçk yaşında napcanız küçük şişko hanfendi
Bende onu düşünüyordum canım 6 numarayı öyle bi yapmışlarki 15 kiloya kadar götürür gibi daha bu ay aylık 1 kilo alımdan 700 lere düştük dahada yavaşlar galiba

Biz de yeni başladık geçen hafta 6 ay itibariyle, dediğin gibi yorucu ama keyifli. Sabah kalkıp ilk küçük adamın öğünü hazırlıyorum sebzelerin vs hazırlıkları çok keyifli. Dışarı çıkarken bir termos çanta var artık ek olarak suyu, yemeği, yoğurdu vs olan Haklısın telaş bazen herşeyi siliyor akıldan Ertesi gün duzeldi soğuk buhar iyi geldi benim minik.cazgie adama. Bu aralar da kabızlık sorunu başladı ek gıda ile aslında hep lifli sebzeler ve zeytinyağı veriyorum ama iki gündür kabız oldu fena ağlıyor kaka yaparken ve taş gibi çıkıyor. Hergun yeni bir olayimiz var

Bende onu düşünüyordum canım 6 numarayı öyle bi yapmışlarki 15 kiloya kadar götürür gibi daha bu ay aylık 1 kilo alımdan 700 lere düştük dahada yavaşlar galiba
oo iyi o zaman baya büyük 6 numaraaynen artık düşer biz ilk 3 aydan sonra 1 kilo alamadık maşallah size

Kızlar benim ufaklık iyice memede uyumaya alıştı özellikle de gündüzleri. Tabi böyle olunca uyku döngüleri çok kısa tekrar kendisi uykuya geçemiyor. Ama asıl sorun ben ise başlayınca ne olacak ya da isim olduğunda vs eşime anneme bırakamıyorum uyumuyor asla gündüz. Anca uyanıklık saatinde koştur koştur işimi yapıp dönüyorum. Var mı aranızda bebeği memede uyumaya alisan ve bunu asabilen annelerimiz?

bu minik minik kızarıklıklar nedir bi fikri olan var mı?yaklaşık 1 haftadır varlar ve geçmiyolar önlük takınca kızaırklık artıyo bilemedim

Eklentiler

• 20230313_153441.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 63
Malesef biz bizimki gündüzleri yatağında yada salıncağında uyuyor sorun yok cok kısa sürede uykuya geçiyor memeyi cok aramıyor. Ama gece sık sık saat başı kalkıp meme olmadan uyumuyor. Ve uzun emip bırakmak istemiyor öyle sızıp kalıyoruz sürekli. Boynum her yerim tutularak uyanıyorum. Ama 2 gündür yeni bir uyuma yöntemi bulduk. Gece uyandığında kucağıma alıp sırtına pış pış yapıp mutfağa geçip sandelyede 6-7 dk kadar oturuyorum hoşuna gidiyor ımm ımm diye mırıldanıp hoşuna gidiyor uyuyor. Mutfak bir tık serin bu arada o yüzden serinlikte rahatlıyor o şekilde uyuyor sonra yatağına bırakıyorum

Merhaba hangi matı aldınız acaba? Araştırma içindeyim de.

Düzeldiğine mutlu oldum insanın içi gidiyor birşey olunca kabızlık ne yazıkki başlarda oldu ama verdkçe besinleri düzene giriyor sanırım 1 haftadır normal.bizde tam tersi olmuştu kabız yapmıcak gıdalar kabız yapmıştı anlamış deglim benmde şu ara takıldıgım uyku konusu uykusu gelnce yıkıyor ortalıgı ama uyumak istemiyor uykuya geçişte bi dalarsa uykuya uyanmıyor uyutma kısmı sorun siz desteklimi uyuyorsunuz uyku durumunuz nasıl

bu minik minik kızarıklıklar nedir bi fikri olan var mı?yaklaşık 1 haftadır varlar ve geçmiyolar önlük takınca kızaırklık artıyo bilemedim
Canım bizdede oldu.doktorum alerji demedi sıcaklar artınca oldu birde önlüklerde biraz tahriş ediyor sanırım.mustelanın kremini kullandım geçti şuan

Eklentiler

• 0DC2342C-B00A-4F1D-BAFF-EB1F98C275AB.jpeg
    169,7 KB · Görüntüleme: 58
Canım bizdede oldu.doktorum alerji demedi sıcaklar artınca oldu birde önlüklerde biraz tahriş ediyor sanırım.mustelanın kremini kullandım geçti şuan
sizin dr baya kçtü olmuş ya inşallah bizimkidr geçer katlarının arası kızarıyodu ona hametan pomad iyi geliyodu ama pütür pütrler geçmiyo yarın çocuk doktoruna gitcez bi danışcam bakalım

Maşallah kızlar tüm bebisler ek gıdaya geçmiş biz daha gecmedik tam altı ay olmasını bekliyorum arada tattırmak için birşeyler veriyorm ama hiç istemiyor çok zor olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…