2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ahh inşallah, çok dikkat etmek lazım gerçekten ama bazen elimizde olmayan durumlar yaşanıyor bu şekilde

canıda acıyo bizimkinin galiba kremmsürmeye çalışırken çok ağlıyo içim parçalanıyo

Boynuna hangi kremi sürüyorsunuz ?
Bizde ara ara pişik oluyor orada önüne çok geçemiyoruz. Doktor deri merhemi vermişti ama sık kullanmak istemiyorum
Bizimde boynu kıpkırmızı pişik oşmuştu boynunu gömdüğü için hava almamış beyaz tenli. Kesinlikle hametan krem diyorum sürdüğüm gün 2. Sürüşte hiç bir şey kalmadı piştikten. Kıpkırmızıydı aynı gün iyileştirdi. Evde bulundurulması gereken bir krem tüm tahrişlere yanıklara iyi geliyor

Kızlar ek gıdaya geçince tenimiz çok hassas poposu ve pipisi kızarmıştı hemen. Desitin mor kullanıyorum böyle durumlarda. Buradan önerilerle hametan sürdüm ama etkisi desitin gibi oldu. Doktorumuz trosyd diye bir krem yazdı etkisini daha hızlı gösterdi hemen geçirdi yalnız günde 3 kullanılıyor ve diğer kremlerle karıştırma sürerken dedi. Tavsiye ederim.

bizde mantar olduğu zaman kullanfık antibiyotikle beraber geçirmişti

Bizimkide çok terliyor yarım saat yatıyor yastık su oluyor. Doktora gittik bunun için normal dedi
Demir ve d vitamini kullanımınız nasıl peki hiç aksattınız mı? Bunların eksikliğinde olabiliyor deniyo. Benim süslü bu zamana kadar çok zorladı, yarısını tükürüyordu genelde. Acaba dedim.

Bugün iki kez ağlayarak top şeklinde yaptı, sanırım yumuşatıcı ilaç kullanicam, yarın sabah kayısı püresi yapicam ama o da test etmedigim için üç kaşık anca verebilicem. Off ne zormuş

Kızlar biz geri geri emekliyoruz galiba sürüne sürüne gidiyor göbüş tam kalkmıyorda birde tutup adım attırmaya çalışıyorum ama tavşan gibi zıplıyor hoppalaya binmesinin sonucu bu galiba adım atmasını bilmiyor ya nasıl öğrenir acaba

Bizim de göbek yerde henüz, dün sehpanın altında buldum, bı de dönmüş tekmeliyor
Ahahah çok fena bunlar ya bizimde gece uyurken dönmüş hiç sessiz normalde ıhh ıhh yapar uyanırdım. Bi baktım çocuğun bacakları yan tarafımda uyku sersemi bi şok oldum biz park yatağın üst katındayız halen ama aşağı kata inmemiz yakın galiba

uyku arkadaşıyla uyutmayı denemeyen varsa tavsiye ederim bizde baya işe yaranaya başladı uykuya dalma süresi daha kısa artık çok şükür

Boynuna hangi kremi sürüyorsunuz ?
Bizde ara ara pişik oluyor orada önüne çok geçemiyoruz. Doktor deri merhemi vermişti ama sık kullanmak istemiyorum
Bizimkinde çok sık oluyordu, mor desitin çok iyi geldi
Kızlar kızımın kafası son zamanlarda uyurken uyanıkken emerken sürekli terliyor ve bayaaa da ıslanıyor. Önceden çok nadiren terlerdi.
Normal mi sizlerde de oluyor mu?
Evet oluyor.. henüz vücudu terlemediği için kafasının arkası terliyor.. odaya termometre koydum.. 21 derecede tutmaya çalışıyorum ve kat kat giydirmiyorum.. artık yastığı ıslanmıyor..

Su konusunda şanslıyım sanırım.. kimde su görse atlıyor.. her şekilde içiyor, biberonda, alıştırma bardağında hatta normal bardaktan bile.. çok içmesin diye saklıyorum suları gözünün önünden..

Sizinki gibi kalkmıyor ama bizim göbek yerde
Yakındır göbeklerin yerden kalkması
Ben her sabah ayak-baş ters dönmüş olarak buluyorum. Korktum en alta aldım yatağı çok daha rahat oldu
Ne güzel maşallah. Ben su içiremiyorum ve bu yüzden sık sık kabız oluyor. Yine çok ıkındı bugün. Kakası çok sert ve az

Ya daha kendini kaldıramıyor diye almıyorum. Alsam çok zor olacak sürekli emzik nöbeti tutuyorumda ayaklanınca alacağım bende

Kızlar hala sırtını sıvazlayıp gaz çıkartıyor musunuz biz ek gıdada yapmıyoruz kendi çıkarıyor ama gece mamadan sonra mutlaka yapıyorum bazen çıkartmıyor uğraşırken ben kızıyor uykusundan uyanıyor

uyku arkadaşıyla uyutmayı denemeyen varsa tavsiye ederim bizde baya işe yaranaya başladı uykuya dalma süresi daha kısa artık çok şükür
Linkle bizi ben de edinicem
Mor desitin not ettim canım.
Evet bizim de oda biraz sıcak oluyor ama yatağın yan cephesi kuzey. Oradan serinlik vuruyor. Biraz üşüyor biraz terliyor. Hasta olmadan şu havalar geçse

Maşallah şifa olsun:)
İlerde de bol bol içer umarım:)
ben de hem terleme hem ishal günde 1-2 sefer az az veriyorum ne kadar içerse:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…