2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Yok canım her markayı denedim taşırıyor bizimki primaya geri döndük biz harmonie 5 saat falan dayanıyor

Yok canım her markayı denedim taşırıyor bizimki primaya geri döndük biz harmonie 5 saat falan dayanıyor
Ben de iz yapan lastikten muzdaribim, kenarlarını alsam da lastiklerin rahat etmiyor içim. Bezin bedeni iyi ama lastikleri oturuyor, bembeyaz benim minnak çok hassas teni de hemen kıpkırmızı oluyor

Canım bi en başından beri molfix kullanıyoruz ben başka marka denemedim hiç, eğer sabaha kadar almazsam bir kaç defa taşma olduğunu gördüm o yüzden yatmadan alıyorum mesela o zaman sorun yaşamıyorum pişik sorununda olması lastik sıkma sorunu da çok yaşamadım galiba çünkü ben şuan 5 numara kullanıyorum yaklaşık 20-25 gündür. Önden gidiyorum galiba biraz büyük geliyor hatta kullanım zamanımın en başında :)

Ben de iz yapan lastikten muzdaribim, kenarlarını alsam da lastiklerin rahat etmiyor içim. Bezin bedeni iyi ama lastikleri oturuyor, bembeyaz benim minnak çok hassas teni de hemen kıpkırmızı oluyor
bizimkide öyle bembeyaz hemen kızarıyo boynu kısa boyunundaki katları kızarıyo sık sık hergün krem elimde boynunu keemliyorum dediğin gbi bezin lastikleri hep kızartıyo 3 bez markası değiştik hepsinde aynı ne zormuş hassas ten

Boynuna hangi kremi sürüyorsunuz ?
Bizde ara ara pişik oluyor orada önüne çok geçemiyoruz. Doktor deri merhemi vermişti ama sık kullanmak istemiyorum

Kızlar kızımın kafası son zamanlarda uyurken uyanıkken emerken sürekli terliyor ve bayaaa da ıslanıyor. Önceden çok nadiren terlerdi.
Normal mi sizlerde de oluyor mu?

Bizimkide öyle ya hemen kızarıp iz yapıyor elimdekiler bitsin prima 5 noya geçiş yapacağım bende. Kenarlarını alınca taşırmıyor mu . Ben birkere denedim ortalığı çiş ve kaka götürdü.

Kızlar kızımın kafası son zamanlarda uyurken uyanıkken emerken sürekli terliyor ve bayaaa da ıslanıyor. Önceden çok nadiren terlerdi.
Normal mi sizlerde de oluyor mu?
Bizimkinde genelde var canım özellikle geceleri hiç elyaf uyku tulumu giydiremiyorum ıslak oluyor resmen arkası. Carters polar gibi olan uyku tulumlarından çok memnunum ama.

Ben bayadir Babyturco kullanıyorum ama onun da kalıbı sleepy gibi küçük. Biz de 5 numara kullanıyoruz üç haftadır falan ama lastikleri sıkıyor dediğim gibi, Molfix geldi aklıma bi araştırayım bakayım, teşekkür ettim
Ahh evet ya çok zor Cidden bir de canı acimsa da benim içim gidiyor öyle kızarık görünce
Bizimkide öyle ya hemen kızarıp iz yapıyor elimdekiler bitsin prima 5 noya geçiş yapacağım bende. Kenarlarını alınca taşırmıyor mu . Ben birkere denedim ortalığı çiş ve kaka götürdü.
Ek gıdadan beri katı kaka yapıyor zaten yüzünden ve seslerinden anlıyorum hemen değiştiriyorum kakayi. Çişde de sorun olmadi şimdilik

Ne güzel ya bir bizde var şu çiş taşırma

doktor bize orayada hametan pomad verdi poposunada sürüyorum kızarınca
Teşekkür ederim
bizim uyurken oluyodu bi ara ama bayadır olmuyo
Anladım canım bakalım doktora soracağım artık
Bizimkinde genelde var canım özellikle geceleri hiç elyaf uyku tulumu giydiremiyorum ıslak oluyor resmen arkası. Carters polar gibi olan uyku tulumlarından çok memnunum ama.
Uyku tulumu giydirmeden de çok ıslanıyor. Yattığı yer kafasının altı kocaman daire ıslanıyor gidince bi sorayım doktora en iyisi

Bugün iki kez yani iki farklı zamanda ikinmasina rağmen popoda kaldı, beze geçemedi
Bizde de aynı şekilde popoda kaldı birkaç kere. 3 tane gün kurusunu suda kaynattım yulaf unu pişirip ekledim blendırdan geçirdim. Geçti kabızlığı belki size de iyi gelir.
Yaa maşallah dediğim 3 saat yaşaması resmen biraz önce komple kıyafet değiştirdim uyku tulumu, zıbın ıslanmıştı. Bu gece masallah sağlam çiş yapmış bezi 1 kg dan fazla vardır
Bu sabah aynı manzarayla karşılaştım çok ıslanmıştı atleti. İnşallah hasta olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…