2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Ben ilgisi var mı bilmiyorum ama sarımsaklı yoğurt ile atlattım bol c vitamini ve nane limon

Yaa çok sevindim, gece de aklımdaydınız. Hepimize nasip olsun hep böyle güzel devam etsin inşallah. Hepimiz insanız, böyle hissetmenden doğal birşey yok, elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorken yıpranıyoruz hepimiz aynı hislerdeyiz inan

Çok teşekkür ederim, sizin de gece iyi geçmiş hep böyle olsunlar inşallah. Onlar ne kadar huzurluysa biz de ile oluyoruz, biz ne kadar huzurluysak da onlar öyle oluyor. Az önce dediğim gibi uyudu şimdi uyandı kaka yapmaya çalışıyor ıkınma modunda

Ben kanguruya alıyorum öyle yapıyorum artık yemekleri bulaşıkları kollarını da sıyırıyorum çünkü suya elini sokup oyun yapacak biliyorum zor oluyor 10 dakikada yapacakken 20 dakika oluyor ama ağlamasından iyidir diyorum

Kızlar ilk ek gıda günümüz sorunsuz geçti. Bizim oğlan ek gıdacı galiba saldırdı resmen. Resim ekliyorum baya bir yedi bence ona yeter. En sonunda uykusu geldi ağlama krizleriyle son buldu kahvaltısı patates havuç ve zeytinyağı yaptım. Ağladığı için su içmedi uyanınca artık

Eklentiler

• 5663F306-B35E-4866-AB1E-D13D597E2B4F.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 65
  • F1238307-645F-4895-8F66-30968C851CAB.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 62
Ben olabildiğince o ağlamadan halletmeye çalışıyorum ağlamak da değil zaten bağırmak, soylenmek.. Bilemedim kanguru işini, zaten kucakta uyuyo gece gündüz, bı de öyle taşırsam çok yorulurum.

Ben olabildiğince o ağlamadan halletmeye çalışıyorum ağlamak da değil zaten bağırmak, soylenmek.. Bilemedim kanguru işini, zaten kucakta uyuyo gece gündüz, bı de öyle taşırsam çok yorulurum.
Ben kucakta uyumadığı için günlük ufak işlerde kullanıyorum gündüz uykusu hamakta gece yatakta hamağın faydasını gördüm fazlasıyla iyi ki almışım

Biraz geç katıldım muhabbete kızlar ama hisleriniz çok tanıdık.
Ben de eşime çattım dün, işi sebebiyle çocuğun 40 ı çıktığından beri belki 1- belki 2 hafta haftaiçleri bizle kalmıştır. Ptesi bi gidiyor cuma akşam geliyor, e onun olduğu günler de evin eksiği pazarı yok arkadaşlarımız yok kv görümceye bebek sevdirme seansı derken şöyle çekirdek aile kalmayı özledim.
O da sizin için bu kadar yoğun çalışıyorum diyor ben de bunun farkındayım ama hepinizin dediği gibi duygular bazen mantığın önüne geçiyor.
Sana ihtiyaç yok ben hep olduğu gibi her şeyi tel başıma hallediyorum dedim. Konuşmak bile içimden gelmiyor. Az evvel aşıya gittim yine babam götürdü. Hani bu adam nerde? Tamam iş iş de ben de insanım ben de çalışıyorum, akşamları bebeği uyutur uyutmaz geçiyorum bilgisayar başına, dün saat 12 ye kadar çalıştım yine.
Gün içinde de çalışma hayatı devam ediyor malum.
Evet annemler destek oluyor ama insanın eşi gibi olmuyor.
Bazen şükürsüzlük mü ediyorum diyorum ama bu şükürsüzlük değil insani bir bunalma..
Diyeceğim o ki hepimizin dertleri benzer. Allah bize sabır selamet versin de kazasız belasız büyütülelim şu çocukları.

T temmuzekim hadi ilk ek gıdanız hayırlı uğurlu olsun :)

Su içmeye ek gıda ile mi başlanıyor kızlar bilen var mı?
Sağ ol canım inşallaj güzelce ilerleriz

Biz ilk suyu verdik bugün dr tavsiyesiyle. Beğenmedi demir ilacını içiyormuş gibi ağzını buruşturdu. Suluğundan bilemedi çk ile verdim

Harika harika maşallah darısı bize

Lalam Allah kolaylık versin. Çalışan annelerin işi apayrı zor.
Sen de çok haklısın insan bazen dayanamıyor

Kızlar ya bebekleri kaç günde bir yıkıyorsunuz, tek başınıza yıkayabiliyor musunuz? Bana ağır geliyor 7 küsür oldu sanırım ama tek yıkamak istiyorum artık. Akşamları babası gelsin yıkayayım dediğimde hep erteleniyor.

Ben 3. Gün yıkıyorum canım genelde, maalesef her gün ya da 2 güne bir yıkama alışkanlığı edinemedik. Eşim de çoğunlukla yok zaten.
Dük ilk defa kendimle beraber soktum ben duşa annem de suyu döktü sağolsun, kendi başıma yıkatmasınlar oldum tabi yine ama en azından leğende yıkamaktan kurtulduk
İç çamaşırı ve atletle girdim ben kaymasın diye oturma alanı var küvette oraya oturdum kucağımda yıkadım. Aslında 5 dklık iş ama öncesi sonrası derken insanın bazen hali kalmıyor.

Hiç yıkayamadıysam poposunu yıkayıver arada ben öyle yapıyorum.

2 günde 1 bu zamana kadar hep tek yıkadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…