2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Sen benden bi ay sonra doğurcan tam

Amin inşallah kuzucum desteklerin için minnettarım ❤ daha güzel günler görelim hep birlikte

Evett ama orası hiç belli olmuyor ya hayırlı zamanda insalalh o günleri görelim de ❤ ne zaman doktora gidiyorsun minnos
Subatın 2-3 ü gibi giderim canım herhalde doktora gitmeye korkar oldum ben ya… bizim ağustos başlığının neredeyse yarısının kalbi durdu gerçekten neden böyle oldu bilmiyorum

Subatın 2-3 ü gibi giderim canım herhalde doktora gitmeye korkar oldum ben ya… bizim ağustos başlığının neredeyse yarısının kalbi durdu gerçekten neden böyle oldu bilmiyorum
Evet ara sıra girip okuyorum şoklardayım Rabbım korusun ama doktora gitmek daha sağlıklı tabi ki korkma canim. Çok üzüldüm kızlara ama elden bisey gelmiyor Rabbım sağlıklı gebelikler nasip etsin hepimize ❤ Kaçıncı haftada oluyosun cinsiyet öğrenecek misin

maviss_34 canım rica etsem beni listeden cikarirmisin .
Belliki benim gebeliğim sağlıklı değil daha 1 yaşına oğlum var zaten çok şükür halime etrafımda ki insanlar yeterince sorguluyor birde buraya girip yazmak zorunda hissetmeyeyim .
Psikolojik olarak iyi ve dingin olmak istiyorum . Rabbim hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin kolay doğumlar diliyorum

Canım daha hiç bişey belli değil ken boyle yapma lütfen

Kızlar benimde 17 Aralık sat bugün gittim doktora 4+6 haftalık keseyi gördüm ikinci bebiş olcak inşallah benimde takip ediyordum konuyu yazıyım dedim
Hayırlı olsun Bende ilk kez cuma gidicem canım o gün 4+4 olucam sata göre hesapladığım da yanlış değilse inş benimde görünür mü sence özelde mi devlette mi gördün? Bir de haftasını doktor mu söyledi sata göre kendin mi hesapladın canım Biraz çok soru sordum ama bende heyecanlıyım da günler geçmiyor bi görüp iyi şeyler söylese doktor rahatlıcam hiç gitmedik

Paranoya_6616 arkadaşımız da bugün doktora gidecekti güzel haberlerle gelir inşallah
Evet gittim, vajinal ultrasonla baktı, karından daha çok küçük dedi, halbuki 7+5 sin dedi ki bende öyle hesaplıyodum. Boyu 1.41 cm. Ama kalbini dinletmedi. Israr ettim ama yüksek enerji vermem gerekiyo oda zararlı dedi ne enerjisiyse. 1 ay sonra tekrar randevu verdi yani 12. Haftada dinleyebilicem inşallah. Bu arada vajinal ultrasonda çok kasildim, çok utandım. Kan verdim, idrar testi yaptılar 2 gün sonra beni arıcaklarmis. Bu kadar.

Reactions: Zzy
selamlar ultrason ile baktiktan sonra kucuk bir cikti veriyor o ciktinin kosesinde kac haftalik kac gunluk oldugu yaziyor bugun verdi bana da uzerinde 5w6d yaziyor, yani 5+6 :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…