2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Aynen katılıyorum herşeyi bilmek te hiç iyi değil bu sefer aklımıza olumsuz ihtimallerde geliyorhicbisey bilmediğim her ilişkiden hamile kalinabilecigini sandığım zamanlara geri dönmek istiyorum bazen
Hahah bende öyle inan, bayılıyorum rahat ve dunya yansa umrumda olmayan insanlara

Ben biraz geç aranıza katılmış bulunmaktayım çok şükür tüp bebeğimiz tuttu 2 gün önce beta hcg değerm 318 çıktı haftayada kese görmeye çağrıldım. Son adet tarihim 25 aralık
Hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin

Gerçekten mi alıştıysan ne mutlu ben de en kısa sürede başarabilirim inşallah

Ahahah gerçekten mi o derece mi kötüydüü bende dün ilk kez tuvalete zor koştum, benim mide zaten hassas Allahta duamı kabul ediyor herhalde bulantı çok erken başladı beni bakalım nasıl günler bekliyor

Kızlaar sinir durumlarınız nasıl ben resmen sinir krizi eşiğine geliyorum kimi zaman adamı yiyorum valla engelde olamıyorum kendime çok fena birisi oldum

kızlae bendede suygusallık başladı dün indirdipim uygulamadan bildirim geldi anneciğim doğdoğumda bnei doya doya öpeceksin diye bana bi ağlama geldi onu okuyunca

Ben de olabildiğince yalnız kalmak istiyorum bu yüzden her şey batıyor ve her şey kokuyor
Gerçekten öyle canım dün kavga ettim boş sebepten dolayı sonra ağladım bebeğide eşimide üzdüm diye çok tuhafım kavga ederken dişlerimi sıkıyorum sinirden o dereceyim

Kızlar bu arada kasık ağrısı çeken var mı aranızda? 2 gündür işyerinde çok gerildim ondan dolayı sanırım dün akşamdan beri adet olacakmış gibi ağrım var ara ara gelen. Normal mi sizce bu, yaşayan var mı daha önce?

Normal zaten hamileliğin genel belirtisi adet olacakmış gibi olmak ama olmamak :)

Benim daha yeni ama bende de oluyor. Özellikle ayaklarınızı sıcak tutun benim öyle oldu ağrım arttı, biraz yere bassam soğuğa hemen ağrı giriyor

Gerçekten öyle canım dün kavga ettim boş sebepten dolayı sonra ağladım bebeğide eşimide üzdüm diye çok tuhafım kavga ederken dişlerimi sıkıyorum sinirden o dereceyim
Valla biraz kontrol etmemiz gerek bunların hormonlardan dolayı olduğunu unutmamak gerek, öyle anlarda ben biraz yalnız kalayım deyip biraz uzanın, telefonda fln oyalamaya çalışın kendinizi Bugunku hamilelik günlüğü aciklamamin son cumlesi Benimki bı de evden çalışıyor

Son düzenleme:
Benimde belirtim yok gibi bugün kasık ağrım geçti göğüs hassasiyeti dışında iyi düşünelim sağlıklı olsun çok var hamileliğini rahat geçiren belki bizde öyleyizdir inş Bir de içim içime sığmıyor sabah geç uyanırdım artık erken uyanıyorum akşamları erken saatlerde derin bir uyku basıyor saat 8-9 arası yemek sonrası biraz uzanıp uyukluyorum

Ahahah gerçekten mi o derece mi kötüydüü bende dün ilk kez tuvalete zor koştum, benim mide zaten hassas Allahta duamı kabul ediyor herhalde bulantı çok erken başladı beni bakalım nasıl günler bekliyor
Valla cok kotu hamilelik bulantısı hiç brseyse benzemiyor. 8.haftada da tavan yapmstk öldüm öldüm geri geldim

İnşallah rahat gecer kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…