2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Baksana canım ilk test erken gebelik olan 12 değer çıktığında
Oradaki normal 50 beta hcg algılayan onu yaptığımda da 56 çıkmıştı değerim
En alttaki de normal testten
O yüzden biraz içim rahatladı koyulasmayi görünce. Aynen canım hayırlısını versin insallahh hepimiz güzel sonuçlarla karsilasalim sağ salim bebisimizi kucağımıza almak nasip olsunn😍🤲
maşallah canım baya koyulaşmış içini rahat tur hep😊😍

Sende içini rahat tut canım streste önemli insallah hepimiz sağ salim kucağımıza almak nasip olsun 🥰😍
amin canım aklıka hiç olumsuz bişi getirmemeye çalışıyorum benim aklıma başka bişi takılıyo ben 2020 tiroid ameliyatı oldum kanserdi hepsi alındı çok küçük olduğu için tedavi görmedim ama ömür boyu tiroid ilacı kullanıcam doktpra 3 ay önce gittiğimde hamile kalırsan hemen gel sıkı takipe alcaz dedi yarın gidicem onada. inşallah o yüzden hiçbişi olmaz

amin canım aklıka hiç olumsuz bişi getirmemeye çalışıyorum benim aklıma başka bişi takılıyo ben 2020 tiroid ameliyatı oldum kanserdi hepsi alındı çok küçük olduğu için tedavi görmedim ama ömür boyu tiroid ilacı kullanıcam doktpra 3 ay önce gittiğimde hamile kalırsan hemen gel sıkı takipe alcaz dedi yarın gidicem onada. inşallah o yüzden hiçbişi olmaz
Canım ya geçmiş olsun inşallah bir daha kötü günler yaşamazsın 🤲 olmaz canım inşallah allahin izniyle aksatma hemen git bence Takip altında olursun hem için biraz daha rahat olur canım. Allah evladını sana bağışlasın 🤲❤❤

Dün 3 kere aynı konuyu sordum, ilerisi için aynı yer ile devam etmeyi düşünmüyorum zaten ne olduklarını görmüş oldum çünkü, ileride bebeğin kontrolü, süt izni vs bisürü durum var malum
Dönüş yapmamaları tuhaf ama tekrar bir sorsan ya. İleride süt izni gibi haklarında olacak onları ne yapacaklar şimdiden bu kadar duyarsızsalar.

Hayirli olsun 🧿Doktorunuz kim acaba? Paket fiyatı ne kadar bilgi verir misiniz
Teşekkür ederim 🧿 doktorum OP. DR. Figen Beşyaprak. Çok tatlı, işinde başarılı ve bu süreçte insanı her anlamda kaygıdan uzak tutup motive eden bir doktor. 2020 fiyatları geçerliydi biz alırken ortalama 12-14 bin arası değişiyor.
Hayirli olsun 🧿Doktorunuz kim acaba? Paket fiyatı ne kadar bilgi verir misiniz

Kahve sigara mı yaktın beni..:KK14: ikisine de bağımlıyım maalesef. Kahveyi de azaltmak lazım baya zaten sigara yoksa pek içilmiyor dimi insan ikisini bir istiyor.
Ben çok dua ediyorum tiksinmek için midem bulansin diye biliyor musun, hafif hafif de başladı insan bunun için dua eder mi ama ben ediyorum. Bir an önce çoğalsa tiksinsem de ömür boyu kurtulsam
Çok sagol duan için inşallah kurtulurum🤲❤❤
Kahve çay içiyorum gene günde 2 3 tane de olsa. Günde bir kahve iç canm ne zararı olacak. Ölçülü olmak önemli aman sunu yemeyim bunu içmeyim deme hiç. Hamilelik zaten stresli Bi surec iyice strese sokmam kendımı hıc.

İnşallah kuzum. Aman bulantı olmasın ya ilk gebelgmde dedm ki bu bulantı işi guzel 4 kılo vermstm İlk ay Bi 5 6 kılo daha verene kadar devam etsın dedm Allah duamı kabul etti öyle bir oldum ki keşke 70 kilo olsaydım da o bulantısı yaşamasaydım dedm 🤣🤣🤣

Günaydın kızlar. Ne durumdasınız.
Ya ben hiç birsey hissetmiyorum bulantı halsizlik hiç birsey yok 2 gundur. Hafif Bi kasık agrım vardı oda geçti. 🤷🏻‍♀️ Sürekli acaba boş gebelik mi dış gebelik olablr mi hissini yasıyorum ve kafama takılıyor Dr um 31 in de gel demsti.
Okadar erken gitmem diyordum ama içim rahat etmicek sanrm gidicem..
Oğlumda hiç boyle degıldı hamilelik belirtilerini dibine kadar yasıyordum. Bu sefer ki başka sanki sürekli olumsuzluklar dusunuyorm 2.de daha rahat olurum diyordum kafa olarak ama daha tedirginim..🙄

Ya ben hiç birsey hissetmiyorum bulantı halsizlik hiç birsey yok 2 gundur. Hafif Bi kasık agrım vardı oda geçti. 🤷🏻‍♀️ Sürekli acaba boş gebelik mi dış gebelik olablr mi hissini yasıyorum ve kafama takılıyor Dr um 31 in de gel demsti.
Oğlumda hiç boyle degıldı hamilelik belirtilerini dibine kadar yasıyordum. Bu sefer ki başka sanki sürekli olumsuzluklar dusunuyorm 2.de daha rahat olurum diyordum kafa olarak ama daha tedirginim..🙄
Günaydın canım bende aynı öyleyim sadce kasık ağrım oluyor arada ama olumsuz düşünmüyorum.her gebelik aynı geçmiyor sonuçta bende sende umutlu ol kafana takma 31inde de git bence için rahatlamış olur görürsün bı neler oluyor içerde☺️ inşallah hepimizin ki sağlıkla ilerler🤲

Günaydın canım bende aynı öyleyim sadce kasık ağrım oluyor arada ama olumsuz düşünmüyorum.her gebelik aynı geçmiyor sonuçta bende sende umutlu ol kafana takma 31inde de git bence için rahatlamış olur görürsün bı neler oluyor içerde☺️ inşallah hepimizin ki sağlıkla ilerler🤲
Haklısın canm hep bu tedrgnlık oluyor bılıyor musun acaba ne dicek nasıl olacak basıma ne gelecek. Hamile kalmadan diyordum ki 2.nasılsa hiç kasmicam bu sefer ama gene başladı garip dusunceler. 😬 Okadar cok duyuyoruz okuyoruz ki acaba mı dıyoruz haliyle.. Çok araştırmak da iyi degıl valla beynim yanacak. 😁😁😬

Amiin canm hepimiz sağ salim sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah 🤲♥️

Kahve sigara mı yaktın beni..:KK14: ikisine de bağımlıyım maalesef. Kahveyi de azaltmak lazım baya zaten sigara yoksa pek içilmiyor dimi insan ikisini bir istiyor.
Ben çok dua ediyorum tiksinmek için midem bulansin diye biliyor musun, hafif hafif de başladı insan bunun için dua eder mi ama ben ediyorum. Bir an önce çoğalsa tiksinsem de ömür boyu kurtulsam
Çok sagol duan için inşallah kurtulurum🤲❤❤
Ben cok fena tiryakiyim sigara konusunda, hastalıktan ölsem, nefes almakta zorlanıyor olsam fark etmez içerdim. Şimdi yaklaşık 3 haftadır içmedim 1 tane bile. Tiksinme gelmedi bana malesef ama yine de çok zor değil. İlk birkaç gün çok zor, sonra duruma alışıyorsun. Kahve, çay içiyorum. Doktorum midye dahil abartmadıkça yiyebilirsin dedi ama 1 tane bile sigara içmemelisin dedi 🤦🏻😥

Dün 3 kere aynı konuyu sordum, ilerisi için aynı yer ile devam etmeyi düşünmüyorum zaten ne olduklarını görmüş oldum çünkü, ileride bebeğin kontrolü, süt izni vs bisürü durum var malum
Evet kesinlikle öyle , toplu izin de kullanabilirsin süt iznini.
Hayırlısı olsun hakkında. İnşallah güzellikle hallolur!

Benimde dün rahattı midem falan , dün gece ve bugün göğüsler hafif ağrılı

Arkadaşlar bu ara sıra gelen kahverengi akıntılar normal mi. Bu 3. Gebeligim ilk defa başıma geliyo. Normal mi endiselenmeli miyim bilemedim.
Benim de bir haftadır ayni sorunum var😔 dr yerlesme kanamasi ve iceride kalan kuruyan kan olabilir dedi ama muane olmadan birsey diyemiyorlar, sonuç olark her türlü lekelenme bi şüphe uyandırıyor. Ağrın yoksa cokta korkma, Allah yardımcımız olsun🤲

• Beğen
Reactions: Zzy
Ben biraz geç aranıza katılmış bulunmaktayım 🌸 çok şükür tüp bebeğimiz tuttu 2 gün önce beta hcg değerm 318 çıktı haftayada kese görmeye çağrıldım. Son adet tarihim 25 aralık
Maşallah 😊🧿 hayırlı olsun sağlıkla alın kucaggımıza inşallah 🌺🤲

Hoş geldin bu arada 😊

Haklısın canm hep bu tedrgnlık oluyor bılıyor musun acaba ne dicek nasıl olacak basıma ne gelecek. Hamile kalmadan diyordum ki 2.nasılsa hiç kasmicam bu sefer ama gene başladı garip dusunceler. 😬 Okadar cok duyuyoruz okuyoruz ki acaba mı dıyoruz haliyle.. Çok araştırmak da iyi degıl valla beynim yanacak. 😁😁😬

Amiin canm hepimiz sağ salim sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah 🤲♥️
Aynen katılıyorum 😁 herşeyi bilmek te hiç iyi değil bu sefer aklımıza olumsuz ihtimallerde geliyor😁hicbisey bilmediğim her ilişkiden hamile kalinabilecigini sandığım zamanlara geri dönmek istiyorum bazen 🤣

X