2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlaar sinir durumlarınız nasıl ben resmen sinir krizi eşiğine geliyorum kimi zaman adamı yiyorum valla engelde olamıyorum kendime çok fena birisi oldum😔
Bnde çok fenayım bide sigarayı bıraktm sen dusun gerisini evde Türkiye Yunanistan hattından daha gergin bir ortam var suanda 🙄🙄😂

Valla cok kotu hamilelik bulantısı hiç brseyse benzemiyor. 8.haftada da tavan yapmstk öldüm öldüm geri geldim 😁😂😂

İnşallah rahat gecer kuzum
Birak bana rahat geçmesin 🤣 inşallah bi kaç tane kaldı sigara bitsin birakicam diyorum kendimi.de kandirmiyorumdur inşallah ama bu sefer çok netim 5. Hafta gelmeden kökten bitirmek istiyorum cumaya kadar. Sonra da mide bulantim gelsinde kökten düsünmemeyeyim 🙏🙏🙏

Bnde çok fenayım bide sigarayı bıraktm sen dusun gerisini evde Türkiye Yunanistan hattından daha gergin bir ortam var suanda 🙄🙄😂
Ahahahahah eyvah eyvah o sigara zaten nasıl bişeyse 🤣🤣 Sözde eşimde bırakcaktı bebek var diye baktık oda sinirli geri başladı tek yönlü şimdilik bizde 😂

Valla biraz kontrol etmemiz gerek bunların hormonlardan dolayı olduğunu unutmamak gerek, öyle anlarda ben biraz yalnız kalayım deyip biraz uzanın, telefonda fln oyalamaya çalışın kendinizi😂 Bugunku hamilelik günlüğü aciklamamin son cumlesi 😂 Benimki bı de evden çalışıyor🤦🏻‍♀️
Hahahaha son cümleye bittim Allah yardımcımız olsun hepimizin🤦‍♀️🤣🤣 kapıları vurup odaya kitliyorum kendimi zaten dün öyle yaptım yoksa adamı dövücem 🤦‍♀️🤷‍♀️😂 Bide gönül almakla uğraş sonrasında oda ayrı dert 🤣 Çok fenayım çok bide kayınvalidemler gelicekler şimdi ev almıştık onun temizliğine bu hafta taşınıcaz artık naparım bilmiyorum hayırlısı😄

Hahahaha son cümleye bittim Allah yardımcımız olsun hepimizin🤦‍♀️🤣🤣 kapıları vurup odaya kitliyorum kendimi zaten dün öyle yaptım yoksa adamı dövücem 🤦‍♀️🤷‍♀️😂 Bide gönül almakla uğraş sonrasında oda ayrı dert 🤣 Çok fenayım çok bide kayınvalidemler gelicekler şimdi ev almıştık onun temizliğine bu hafta taşınıcaz artık naparım bilmiyorum hayırlısı😄
Allah yardımcın olsun😂😂İçinden gecicek, gecicek dayan diye say valla, aynı odada bulunmamaya çalış,kimyasal koklamak iyi olmaz, siz gönlünüzce takılın fln de çekil kenara bence😂 Yeni evde bebisle hayal et kendini 👶

Özel hastanede bilgin olsun muaneye tarihinden itibaren 10 gün içinde gidersen ekstra ücret alınmıyormus kontrol muaneyesi olarak ücretsiz oluyormuş ama her özel hastane ayni mi bilmiyorum
Aynen öyle bende sordum gittiğim özele 10 gün geçerli ama benim zaten 10 günü geçiyordu gene vercem muayene ücreti ama biraz uygun geldi bize 119 lira

Ben daha doktor kontrolüne gitmedim.Kendim öyle düşündüm 6 haftalikken gideyim hem bebeği hemde kalp atışını birlikte duyarım diye Genelde 6 dan önce küçük olduğu için kalp atışı duyulmayabiliyor o yüzden git gel yapmak istemedim bu soğuklarda
Bendee biraz bekleme kararı aldım eşimle özele beraber gidicez kalp atışını eşimde duysun diye. 31 indede şehir hastanesinde randevum var inşallah bu tarihlerden birinde duyarız diye düşünüyorum

Allah yardımcın olsun😂😂İçinden gecicek, gecicek dayan diye say valla, aynı odada bulunmamaya çalış,kimyasal koklamak iyi olmaz, siz gönlünüzce takılın fln de çekil kenara bence😂 Yeni evde bebisle hayal et kendini 👶
Amiinn canım aminn bide hepsi sigara içiyor görümcemde dahil balkonda içseler bile az bi kokudan çıldırıyorum sinirlerimi getiriyor hiç sevmemde bi odaya kaparım kendimi artık ay sizlerle konuşunca rahatlıyorum hepimiz birbirimizi anlıyoruz 🤩 Sağol canım😘

Kızlar bugün gittim doktora kese oluşmuş haftaya kalp atışını duyarız dedi 👼 - Janna - - Janna - kuzum dediğin gibi geç döllenme 1 hafta geriden geliyor sanırım bebek olusunca Sat ayarlicak decavit 3 aydan sonra kullan dedi şimdilik bu kadar ❤😍

Eklentiler

• IMG-20220125-WA0005.jpg
    IMG-20220125-WA0005.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 72
X