2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Merhaba.
Normal adet olur gibi mi oldu kanamalariniz?

2. Cocuga hamile kalanlar ilk cocugunuza soylediniz mi? Ben karnim buyuyene kadar soylemeyi dusunmuyorum ama bakalim hangisi dogru
Söyledim büyüğü mutluluktan ağladı küçüğü hasedinden ağladı eşim de sanırım beZ mama zamları için ağladı gözyaşlarına boğuldu ahali ortamı hiç unutmayacağım durup şaşkınca onları izledim

Kızlar Doktor bana asprin vermişti bir gün içip bir gün içmiyordum ama bugün içtim midem çok kötüydü aksamada mide ağrısından kıvrandim midenize sizinde dokunuyormu doktorla konuşup kesicem sanırım

Asprini neden verdi size? Ben de 2 ay önce virüs olmuştum ondan beri içiyorum.doktor Kesti hamile olduğum için. Herkes kullanıyor aslında

Sağ ol canım cevap için. İşin tuhafı benim kan değerlerim de düşük değil neye dayanarak akdeniz anemisi taşıyıcısı olabilme ihtimalin var kesin değil dedi doktor onu anlayamıyorum. Aramızda doktor veya sağlıkçı arkadaşlar varsa yazabilir mi

Asprini neden verdi size? Ben de 2 ay önce virüs olmuştum ondan beri içiyorum.doktor Kesti hamile olduğum için. Herkes kullanıyor aslında
Benimkide direk başladı daha önce düşük yapmıştım ondan galiba ama pıhtı testi vs yapmadık sizin niye kestiki benimde başladı

Kizlarr kan sulandirici igne kullananlar varmi aranizdaa?

Ya ben 8 haftadir kullaniyorum ama dun vurdugumda kan cikti biraz vurdugum yerden ve hic bakmamistim dunden beri o yere demin bakincaa bayaa mosmor olmus ve sertlesmis. Bunu yasayan varmi aranizda hani bazen morarirdida cok az ama bu baya erik buyuklugunde morarmiss

Ben kullanıyorum. Acaba havasını çıkartmayı mı unuttun. Benim de arada morarıyor ama o büyüklükte değil . Artık iyice hassaslaşmıştır da o böylge

Benim bu sefer de kahverengi akıntım geldi kızlar geçen gün pembe akıntı şimdi kahverengi lekelenme
Pembe ve kahve gayet olağan endişe etme, ama doktoruna söyle, progestan başlayabilir.
Bugün itibariyle midesi bulanan anneler kategorisine geçiş yaptım
Anam erken başladın kız, bakalım bize ne olacak
Arada sizede karın ağrısı oluyormu böyle şiddetli adet sancısı gibi sonra geçiyor bazen çok şiddetli oluyor şuan yine var misal
Bende hala adet olacak hissi var, ama çok şiddetli ağrı diye tanımlayamam

Pembe ve kahve gayet olağan endişe etme, ama doktoruna söyle, progestan başlayabilir.

Anam erken başladın kız, bakalım bize ne olacak

Bende hala adet olacak hissi var, ama çok şiddetli ağrı diye tanımlayamam
Benim midem ağrıdı kaşık değilmiş asprinden şüphelendim işte sırtına vurdu karnımın ağrısı doktorla konuscam Perşembe gidince

Pazartesi 300 çıkmıştı değerim, yarın yine kan vereceğim.

Bugün doktora gittim, genel kan ve Elisa testleri yapıldı, sorun yok çok şükür. Sadece tsh yüksek. Sağlık ocağı yaptığı testte 3,55 çıkmıştı, bugün üniversite hastanesi 4,10 çıktı. Doktorum aslında sorun değil ama bir kaybın var, endokrine git düşük doz ilaç başlar muhtemelen dedi. Kan sulandırıcı iğne verdi, claxen mi ney adı ama artık üretilmiyormuş. Eczane öyle söyledi, oxapar yazsın doktorun dedi. Yarın tekrar hastaneye gidip hem endokrine gidicem hem de iğneyi düzelttiricem. Bir de tekrar kan vereceğim umarım 2 kat artmıştır

Ultrasonda baktı, rahim kalınlığı 16mm iyi dedi. Henüz değerim düşük olduğu için doğal olarak gözükmedi, ama son adet tarihine göre 6 haftalık olması lazım, bende geç döllenme oldu çok yüksek ihtimal çünkü testler negatifti hep.

Geçmiş olsun neden kullanıyorsunuz ? Ben de de hematom vardı verdi dr hematom geçti ama devam et dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…