2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ben kullanıyorum. Acaba havasını çıkartmayı mı unuttun. Benim de arada morarıyor ama o büyüklükte değil . Artık iyice hassaslaşmıştır da o böylge
Havasini aldimm ama dedigin gibi belki hassaslasmistir, hic sevmiyorum bu igneyi yapmayi zaten tup bebek tedavisi gordum ve bugune kadar en zorlandigim igne bu kan sulandiricilar

Havasini aldimm ama dedigin gibi belki hassaslasmistir, hic sevmiyorum bu igneyi yapmayi zaten tup bebek tedavisi gordum ve bugune kadar en zorlandigim igne bu kan sulandiricilar
Benimde tüp bebek. Ya ben bir kere iğneyi insülin şırıngasına boşaltıp onunla yaptım hiç acımadı. Sanki şırıngaların ucu kör gibi geliyor bana

Canım benim de son 4-5 iğnede öyle kan çıkıp morarmıştı. Sağlık ocağındaki hemşire kanın sulandığı için morarma ve kanamanın artması normal demişti. Zaten bir kaç gün sonra lekelenme olunca doktor iğneyi tamamen kesmişti. İğneyi kestikten sonra burnumda kurumuş kanlar oldu bir iki gün. Normaldir yani, endişelenme

Yaa oylemii tamamm, sen suan kullanmiyosun dimii.. az once vurdum yine kanamadi Allahtan

Haftaya görürsün keseyi güzellikle sağlıkla gelsin bebiş

Ben de kullanıyorum canım gayet normal morarma olcak kan çıkabilir bunlar normal sadece aynı yerlere vurma

Dün doktora gittiğimi söyledim, kardeşini gördüm bezelye kadarmış dedim, şok oldu yavrum o kadar küçük mü ohoo ne zaman büyücek bu ya dedi. Ay bi hoşuma gitti lafları
Bende Perşembe kalp atsii için gitcem gotursemmi onu diye kararsızım benimki de senin karnın sisimedi vs diyor

Yaa oylemii tamamm, sen suan kullanmiyosun dimii.. az once vurdum yine kanamadi Allahtan
Hayır şuan kullanmıyorum. Lekelenmeden sonra hem coraspini hem de iğneyi kesti doktor. Bi kaç gün önce coraspini 2 günde 1 kullanmaya başladım.
İğneyi çıkardıktan sonra karnını sıkma hemen gevşet, o da kanamaya neden olabilir. Bir de yukarda iğnenin havasını almaktan bahsetmişsiniz. Eczacı bana iğnenin havasını almadan kullanmamı söylemişti

Canım bende kullanıyorum iğne oksapar, benim de bazen kan çıkyıgı oluyor normal durum ben hatta iğne yanında coraspin de kullanıyorum (9.haftada kalp atışı duran bir kaybım var ondan dolayı kullanıyorum)

Bende özellikle havasını alıyordum ama ne eczane ne doktora sormamıştım
Kullanan arkadaşlar sizlerin bu konu hakkında bilginiz var mı, iğnenin havasını alıyor musunuz?

Banu çiftçinin kitabında B6 vitamininin bulantıya iyi geleceği yazıyor. Folik asiti multivitamin şeklinde alıp içinde B6 da bulunan arkadaşlar bulantı durumunuzu yazabilir misiniz?

Bende özellikle havasını alıyordum ama ne eczane ne doktora sormamıştım
Kullanan arkadaşlar sizlerin bu konu hakkında bilginiz var mı, iğnenin havasını alıyor musunuz?
Ben enox kullandım. Eczacı bu iğneler zaten hava olmayacak şekilde üretiliyor, havasını alırsanız belirlenmiş dozu düşürmüş olursunuz demişti. Prosfektüste de yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. İsterseniz kullanım şekline bakın. İğneler farklı olduğu için kullanımı da farklı olabilir

Kızlar ben 3 gün gecikmem varken ve hamileliğe hiç ihtimal vermediğim için ağrım var ve sökülemiyorum diye apranax içmiştim. Doktora cuma günü soracağım ama araştırmalarım neticesinde aşağıdaki yazıyı buldum, sorun olmaz diye düşünebilirim değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…