2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim bu sefer de kahverengi akıntım geldi kızlar geçen gün pembe akıntı şimdi kahverengi lekelenme

Bende hafif bir lekelenme oldu dün bugün sizin gibi öğretmenim her teneffüste kontrol dinlenmek gerekiyor bol bol kırmızı yoğun olmadıkça ve agrı eşlik etmedikçe

Canım beni de ekler misin son adet tarihim 23.03.2022 muhtemel doğum tarifi 30.12.2022 belirtilerim sol kasıkta belirli batmalar

Ben de sık sık oluyor canım ayakta olunca özellikle kaçınmak mümkün değil

Benim eşim taşıyıcı canım ama bende yok
Canım benim evlenirken yapılan testlerde doktor düşük bi ihtimal akdeniz anemisi taşıyıcısı olabilirsin bi hematoloğa git cocuk düsünürken demişti. Eşimde yok eşim normal. Ben de bu yüzden ve de daha cocuk düşünmediğimiz için gitmemiştim. Bugün aile hekimime eşimde taşıyıcılık olmadığını söylememe rağmen bana acilen gitmen gerekiyo vs diye korkuttu. Ben de bi sürü hastane araştırdım 15 gün sonra çıkıyo sonuçlar. Bir yer buldum 3 gün dedi persembe oraya gidicem yaptırmaya. Eşin hap vs bi şey kullanıyo mu canım günlük hayatta onu etkileyen durumlar var mı

Günaydınlar, dün doktorum artık 1 ay sonra ikili test için üniversite hastanesinden randevu al demişti. Esimin işi dolayısıyla ya 10+5 yada 11+5 e randevu alabilirim. 11+5 e alsam geç olmaz sanırım dimi
8-12 hafta arasında yapılıyor canım hafta geçince kalınlık doğru ölçülemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…