2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Öyle erken dönemde içilen bi tane ilaç bir şey yapmaz

Keseden cinsiyet mi nedir o hemen bilgi acil bilgi şaka bir yana konu ne tam olarak
Ramzi teorisiymiş aslında durumu iyi bilen arkadaşlarım var ama henüz bahsetmedim onlara soramiyorum o yüzden
2. Cocuga hamile kalanlar ilk cocugunuza soylediniz mi? Ben karnim buyuyene kadar soylemeyi dusunmuyorum ama bakalim hangisi dogru
Ben henüz söylemedim aslında en az 10 haftaya kadar bekleyeyim istiyorum bizden öğrenmiş olsun diye de başka kimseye de söylemedik henüz eşim kalo atışından sonra kivranmaya başladı söyleyelim diye... Ben bekleme taraftarıyım inşallah bayram sinrasina kadar sabredebilir beyim

Ultrasonda baktı. %80 kız dedi. 1 hafta sonra gittiğimde kızına el salla dedi :)
Benim kiz hep arkasini dönüyordu kapatiyordu.
Doktor ne yaptiysa göremedi.
Baya zaman geçti göstermiyor cinsiyetini.
Doktor karnimi salliyor fallan hareket etsin diye, elini oraya buraya salliyor yine dönmüyordu
Çok geç ögrenmiştik.
Bu ne olacak bakalim.
Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin.
Ellerimizi boş kalbimizi buruk birakmasin.

Banu çiftçinin kitabında B6 vitamininin bulantıya iyi geleceği yazıyor. Folik asiti multivitamin şeklinde alıp içinde B6 da bulunan arkadaşlar bulantı durumunuzu yazabilir misiniz?
Elenatal 1 yazdı doktorum içinde bir çok vitamin var. Özellikle Sabahları ve açlık hissettiğimde bulantım oluyor çok şiddetli değil ama zorluyor o anlarda

Gecikmeden ne kadar sonra gittiniz :)
Gecikmenin 2. Günü evdeki testle öğrendim. Ama zaten kasık ağrımdan anlamıştım hamile olduğumu, regl ağrısı gibi değildi. Gecikmenin 3.günü kan testi yapıldı. 2 günde 1, 3 kez kan verdim. 4+5 de 4.740 olunca beta hcg vajinal ultrasonla görüldü kese.

Ablam gebeliğini bilmeden bir sürü antibiyotik kullanmıştı. Çok şükür yeğenim çok sağlıklı ve şuan 10 yaşında.
İçini karartma, bir şey olmaz Allah’ın izniyle

Kuzum ben de hamile olduğumu bilmeden dişim ağrıdığı içim arveles içmiştim doktora sordum çok net bi şekilde hiçbi şey olmaz dedi

Banu çiftçinin kitabında B6 vitamininin bulantıya iyi geleceği yazıyor. Folik asiti multivitamin şeklinde alıp içinde B6 da bulunan arkadaşlar bulantı durumunuzu yazabilir misiniz?
Ben multivitamin kullanıyorum şükür bulantim yok ama onunla mı alakalı bilmiyorum. İlk hamileligimde sadece folik asit kullanmıştım bulantim yine olmamıştı
Ben ilk hamileligimde ilaçlı mr çekildim hamile olduğumu bilmiyordum. Mr dan 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Mr günü evde erken gebelik yaptım bisey çıkmamıştı bende ona güvenip girmiştim. Sonra doktora sorduğumda hamileliği öğrenene kadar kullanılan yapılan şeyler sorun olmuyor demişti. Kızım şimdi 4.5 yaşında çok şükür bir sıkıntısı yok. Şimdide yine ihtimal vermedigimden kanal tedavisi oldum 3 seans sürdü mesela 2 seansı öğrenmeden önceydi 3.seansi 5.haftaya denk geliyordu. Doktora sordum yine ayni şeyi söyledi. Sen içini ferah tut bisey olmaz Allah in izniyle

Öyle erken dönemde içilen bi tane ilaç bir şey yapmaz

Ablam gebeliğini bilmeden bir sürü antibiyotik kullanmıştı. Çok şükür yeğenim çok sağlıklı ve şuan 10 yaşında.
İçini karartma, bir şey olmaz Allah’ın izniyle

Kuzum ben de hamile olduğumu bilmeden dişim ağrıdığı içim arveles içmiştim doktora sordum çok net bi şekilde hiçbi şey olmaz dedi

Kızlar sağolun içimi rahatlattınız Allah razı olsun

Sağol canım ne olaylar var gebeliği bilmeden yaptığımız… ama öğrendikten sonra telaş sarıyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…