2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Günaydın ben diğer hamileliklerimde 20 kiloyu aşınca tartılmadığım için tam kaç aldım bilmiyorum 25 30 arası olabilir. Şimdi o kadar istemiyorum. Artıyla başladım zaten dikkat ediyorum. Paketli hazır gıda tüketmeyince baya farkediyor.

Beta sonucumu bekliyorsun kuzum yoksa aile hekimi de hamilelik kaydı yaptırdın sonuçları kendi doktoruna mı götürüceksin
Beta sonucum çıktı canım bir sürü kan alındı başka değerlere bakılmak için ben de tam nelere bakıldığını bilmiyorum sonuçlar açıklanınca görücem

Beta sonucum çıktı canım bir sürü kan alındı başka değerlere bakılmak için ben de tam nelere bakıldığını bilmiyorum sonuçlar açıklanınca görücem
Ee tamam o zaman genel gebelik taraması yapılmıştır 1 2 güne çıkar inş meraklanma kötü bi şey gelmez inş

Çoğu zaten son aylarda alınıyor değil mi çok şişmek ve çatlamak istemiyorum biraz korkutucu geliyor sonra toparlaması zor

Kasıktan bacağıma vuran bir ağrı var benim de sol tarafta. Tam kasık bacak birleşiminin olduğu yerde. Sizin de mi öyle
Benim daha çok solda, ama sağda da oluyor
Bana doktorum 1500 de görünebilir 1500 olunca gel dedi. Baksaydı görünebilirdi değerim çok yüksek neden bakmadan yollamış hayret bi şey
1500 olunca vajinal gösterir. 2, 3 gün sorma karından görünebilir.
Bu ıkınma olayı sadece tüp bebek için mi yoksa genel mi bende de kabızlık var ıkınmayayım

Canım genel olarak da dikkat etmek lazım diye biliyorum ama tüp bebekte tabi ekstra dikkatli olunuyordur

Canım benim genel olarak kabız olup ıkınmamamız gerekiyor. Bende irritabl bağırsak sendromu vae ben zaten ne yaparsam yapayım ömrümün çoğunu kabız geçiriyorum. Ama gebe olunca canım sıkılmaya başladı korkuyorum. Bugün bi tık daha iyiyim. Yani normal insanlara göre x10 daha dikkat etmem lazım

Günaydınlar, dün doktorum artık 1 ay sonra ikili test için üniversite hastanesinden randevu al demişti. Esimin işi dolayısıyla ya 10+5 yada 11+5 e randevu alabilirim. 11+5 e alsam geç olmaz sanırım dimi

Günaydınlar, dün doktorum artık 1 ay sonra ikili test için üniversite hastanesinden randevu al demişti. Esimin işi dolayısıyla ya 10+5 yada 11+5 e randevu alabilirim. 11+5 e alsam geç olmaz sanırım dimi
Geç olmaz canım 13. Haftaya kadar yapılabiliyor sen 12. Haftada yaptırmış olacaksın

Doktora git kuzum kese gözükebilir hayırlısıyla

Bence artık bikaç gün içinde keseyi görmeye gidebilirsiniz maşallah
Sağ olun kızlar gitmeyi planladığım doktora salı gününden önce randevu yok ya 1 hafta onu bekleyeceğim ya da başka herhangi bir doktora gideceğim karar veremedim açıkçası

Merhaba kızlar, doktora gittim rahim kalınlığı 16mm iyi dedi. Değerler düşük olduğu için henüz bir şey gözükmedi. Tiroid için tekrar kan aldı sonucuna göre ilaca başlarız dedi. Pıhtılaşma için hematoloji bölümüne yönlendirdi. Bir de ultrasonla alttan baktı, bir şey olmasın hocam dedim, yok olmaz dedi.

Oruç tutma bir kaybın var senin biraz daha fazla dikkat etmen lazım dedi. Dün 306 çıkmıştı değerim tekrar hcg istedi. İdrar kültürü ve tahlili, bissürü de kan aldılar tekrar. Durumlar böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…